Značka Victorinox je jednou z nejznámějších švýcarských společností, která si díky svému nasazení a širokému sortimentu výrobků vydobyla postavení lídra - jak ve výrobě hodinek, tak i dalšího vybavení.

číst dál

Pánské hodinky Victorinox

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Objednejte si hodinky Victorinox nyní a přesvědčte se, jak dokonale jsou vyrobeny! Nečekejte - vyberte si je ještě dnes a přesvědčte se o jejich mimořádné rafinovanosti a vysoké kráse!

Pánské hodinky Victorinox - styl pravého muže

Kromě hodinek vyrábí značka Victorinox také špičkové nože a kapesní nože, které jsou považovány za jedny z nejlepších na světě. Oddanost značky tomuto názvu ji vedla k tomu, že se snaží, aby její hodinky byly označovány stejným způsobem. Není divu, že se při výrobě používá složitý proces obrábění a samotné hodinky procházejí náročnými a dlouhými testy, aby se zajistilo, že konečný výrobek bude stejně kvalitní jako nože Victorinox.

Které pánské hodinky Victornix si vybrat?

Jedním z nejzajímavějších modelů je řada Victorinox Alliance, která díky svému minimalismu zaujme především milovníky elegantnějšího designu. Některé hodinky z této řady jsou navíc dodávány s kapesním nožem Victorinox. Další řada, Victorinox I.N.O.X. Jedná se o klíčovou řadu určenou zejména pro potápěče a sportovce, kteří se věnují vodním sportům, jako je kajak nebo plachtění.