Venezianico je mladá značka s italským rodokmenem, která vznikla v roce 2017 z iniciativy Alberta a Alessandra Moreliových. Předpokladem designérů bylo vytvořit hodinky, které kombinují italské řemeslné zpracování se spolehlivým automatickým strojkem poháněným speciálními mechanickými rotory.

číst dál

Hodinky Venezianico

(39)

Nejoblíbenější
 1. Hodinky Venezianico Redentore Hodinky Venezianico Redentore
  Doprava zdarma 24H
  10 147,00 Kč

  Venezianico Redentore 1221507

  Doprava zdarma 24H
 2. Hodinky Venezianico Redentore Hodinky Venezianico Redentore
  Doprava zdarma 24H
  10 147,00 Kč

  Venezianico Redentore 1221505

  Doprava zdarma 24H
 3. Hodinky Venezianico Redentore Hodinky Venezianico Redentore
  Doprava zdarma 24H
  10 147,00 Kč

  Venezianico Redentore 1221504

  Doprava zdarma 24H
 4. Hodinky Venezianico Redentore Hodinky Venezianico Redentore
  Doprava zdarma 24H
  10 147,00 Kč

  Venezianico Redentore 1221503

  Doprava zdarma 24H
 5. Hodinky Venezianico Redentore Hodinky Venezianico Redentore
  Doprava zdarma 24H
  10 147,00 Kč

  Venezianico Redentore 1221502

  Doprava zdarma 24H
 6. Hodinky Venezianico Redentore Hodinky Venezianico Redentore
  Doprava zdarma 24H
  10 147,00 Kč

  Venezianico Redentore 1221501

  Doprava zdarma 24H
 7. Předpremiéra
 8. Předpremiéra
 9. Předpremiéra
 10. Předpremiéra
 11. Předpremiéra
 12. Předpremiéra
 13. Předpremiéra
 14. Předpremiéra
 15. Předpremiéra
 16. Předpremiéra
Nejoblíbenější

Název Venezianico je slovní spojení přídavného jména "Veneziano", které definuje spojení s Benátkami a doslova znamená "benátský", a latinské přípony "-Ico", která označuje způsob bytí. Každá kolekce je inspirována Benátkami a jejich dědictvím, které přesahuje brány města a zahrnuje hodnoty, jež se uchovávají z generace na generaci. Hodinky Venezianico jsou výsledkem nepřetržitého tvůrčího procesu, snahy o zdokonalování a zavádění moderních řešení a osvědčených materiálů nejvyšší kvality.

Hodinky Venezianico - pocta Benátkám

Značka Venezianico je něco víc než jen hodinky. Je projevem hodnot a odrazem inspirace benátským dědictvím. Logo značky je dokonalým příkladem symetrie a neporušené krásy. Inspirací byl kříž na vrcholu hodinové věže na severní straně náměstí svatého Marka. Materiály vybrané pro výrobu jednotlivých hodinek nejsou náhodné, a tak v nich najdeme odkazy na suroviny, které se v průběhu staletí používaly při stavbě Benátek. Základy staveb z kamene Istra lze spojovat s pevností a odolností. Šedý pískovec v kombinaci se zlatými ornamenty odráží vytrvalost, píli a vytříbenost Benátčanů. Projekty s logem Venezianico se vyznačují také jedinečnými barvami, které jsou nositelem emocí, projevem duše designéra, díky nimž vznikají neobvyklé, až originální barevné kombinace.

Venezianico - značka bez hranic

Benátčané jsou proslulí svou zvědavostí a ochotou poznávat svět a nové kultury. Značka Venecianico se vydává po stopách obyvatel tohoto výjimečného města a bez předsudků a bez překážek se dostává do nejdůležitějších bodů hodinářské mapy, mimo jiné do Švýcarska, Japonska nebo Číny. Je nezbytné, aby expanze po celém světě souvisela s důrazem na vysokou kvalitu každého výrobku a dostupnou cenu. Společnost Venezianico díky poznání potřeb a očekávání zákazníků upustila od nedůležitých prvků ve prospěch vysoké kvality za atraktivní cenu.

Udržitelná výroba hodinek Venezianico

Prvním projevem zájmu o životní prostředí byl předpoklad vytvoření pouze automatických hodinek, které nevyžadují výměnu křemenné baterie, obsahující škodlivé látky a těžké kovy. Značka Venezianico pečlivě naslouchá potřebám zákazníků i životního prostředí, a proto používá recyklované materiály. Krabičky na hodinky značky Venezianico jsou na jedné straně mimořádně elegantní a šik, na druhé straně jsou vyrobeny z lehkého papíru pocházejícího z 95 % z recyklovaných materiálů, čímž se výrazně snižuje uhlíková stopa.

Hodinářství Venezianico

Mimořádné řemeslné zpracování, kreativita a touha po neustálém zdokonalování činí z každých hodinek Venezianico malé umělecké dílo. Navštivte náš internetový obchod a kupte si jedinečné hodinky Venezianico.

Venezianico Oficiální prodejce - Autorizovaný obchod - Distributor

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí z oficiální distribuce. V obchodě Hodinkovna najdete široký výběr hodinek Venezianico, které jsou k dispozici v našem kamenném i internetovém obchodě. Staňte se majitelem jedinečných hodinek s logem Venezianico.