Ocenění a zpětná vazba Hodinkovna

Ocenění a hodnocení

Moderní prodejnu s širokou nabídkou značkových náramkových hodinek oceňují zákazníci v ČR i v zahraničí.

Pohodlné online nakupování hodinek

V našem hodinářství Hodinkovna dbáme nejen na nejvyšší kvalitu výrobků, ale děláme vše pro to, abychom zajistili ty nejlepší možné služby pro naše zákazníky. Abychom splnili jejich očekávání, poskytujeme komplexní podporu při nákupu a rychlé dodání. Náš tým tvoří lidé s vášní pro hodinky, kterým zároveň záleží na splnění očekávání každého klienta.

Důvěryhodný obchod s hodinkami díky Trustedshops

Trustedshops Důvěryhodný obchod

Internetový obchod Hodinkovna byl díky pečlivému hodnocení našich zákazníků ověřen TrustedShops – největší platformou v Evropě pro sběr spolehlivých názorů na prodejce a produkty.

Za posledních 12 měsíců získal web mnoho kladných recenzí s maximálním počtem hvězdiček. Velmi si toho ceníme a děkujeme. Díky vaší důvěře a podpoře chceme stále získávat nové vědomosti a rozvíjet se.


Hodinkovna.cz má certifikát „Ověřeno zákazníky“ od nákupního portálu Heureka

Ověřeno zákazníky

Díky mnoha spolehlivým názorům získal náš obchod certifikát "Ověřeno zákazníky", který uděluje web Heureka. Znamená to, že naprostá většina zákazníků Hodinkovna.cz je spokojena s kvalitou prodávaných produktů a úrovní služeb.

Moc děkujeme za důvěru a za každý názor. To je pro nás nesmírně důležité a umožňuje nám to neustále pracovat na vylepšování služeb, které náš obchod nabízí.