-17%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 49 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050863000 Sportovní hodinky Vertical Black Sand Suunto Vertical Black Sand

Hodnocení zákazníků: 5
14 680 Kč 12 180 Kč 2 500 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 14 680 Kč Instalments 0%: 15 x 812 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.
Jiné verze:

Detaily Suunto SS050863000

Suunto Vertical Black Sand SS050863000 jsou jedinečné sportovní hodinky. Skládá se z obálky z polyamidu (vyztužené skelným vláknem), ocelové lunety a béžového pásku. K jeho výrobě byl použit pohodlný silikon, který se obzvlášť snadno udržuje v čistotě. Dotykový displej je krytý safírovým sklem, které chrání před vnějšími poškozeními. Hodinky jsou vybaveny četnými funkcemi, jako je výškoměr, barometr, aktuální předpověď počasí, více než 50 sportovních aplikací přes SuuntoPlus nebo shrnutí vašeho pokroku v tréninkové zóně. Voděodolnost 100 m chrání výrobek před poškozením při plavání na hladině. Součástí modelu je také bouřkový alarm, východ a západ slunce, více než 95 sportovních režimů a indikátory zotavení. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňují pohodlný přístup k bezplatným mapám, i když jste offline. Mohou se pochlubit detailní přesností a umožňují přesnou navigaci po trase a předem definovaných bodech zájmu (POI).

Vysoce výkonná baterie
Vysoce výkonná baterie

Model je vybaven výkonnou baterií, jejíž životnost lze prodloužit pomocí inteligentních režimů řízení spotřeby. Můžete si vybrat jeden ze čtyř předdefinovaných režimů baterie: Výkon, Výdrž, Ultra a Trasa.

Upozornění na bouřku
Upozornění na bouřku

Model je vybaven praktickou funkcí alarmu při bouřce. Díky tomu bude skvělým společníkem na dlouhých cestách a s předstihem vás upozorní na poruchu počasí, čímž zajistí bezpečnost.

95+ Sportovní režimy
95+ Sportovní režimy

Hodinky Suunto Vertical mají více než 95 vestavěných sportovních režimů. Bez ohledu na to, jaké disciplíně se věnujete, můžete pomocí tohoto modelu měřit všechny nejdůležitější parametry související s vaší aktivitou.

Čas východu a západu slunce
Čas východu a západu slunce

Obzvláště užitečnou funkcí na stezce je zobrazení času východu a západu slunce. Napovídá, kdy se vydat na cestu a kdy se vyplatí nastavit návrat, aby vás nepřekvapila tma.

Personalizovaný ciferník hodinek
Personalizovaný ciferník hodinek

Hodinky jsou vybaveny různými motivy ciferníků - minimalistickými, digitálními i odkazujícími na analogové modely. V závislosti na svých potřebách si můžete určit, jaké funkce budou na hlavním displeji.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Bezplatné offline terénní mapy

Terénní mapy obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, což vám umožní najít cestu i bez připojení k internetu.

Vyrobeno z obnovitelných zdrojů

Model byl vytvořen v souladu s myšlenkou udržitelnosti. Při jeho výrobě byla použita energie získaná výhradně z obnovitelných zdrojů. Výsledkem je 100% kompenzace uhlíkové stopy.

Sportovní aplikace v SuuntoPlus

Díky funkci SuuntoPlus zvýšíte využitelnost svých hodinek tím, že získáte přístup k široké škále zařízení. Jedná se o sbírku desítek aplikací využitelných při aktivitách a praktických průvodců.

Dvojité pásmo GPS/GNSS

Hodinky jsou vybaveny dvoupásmovou navigací GPS/GNSS. To zajišťuje maximální přesnost při navigaci po trase nebo podle bodů zájmu.

Provoz offline

Pro maximální bezpečnost lze navigační funkce používat i v režimu offline. Díky mapám dostupným v režimu offline budete mít vždy jistotu, že jdete správným směrem.

Suunto Vertical Black Sand - sportovní hodinky s extrémní výdrží baterie

Řada Suunto Vertical byla vytvořena pro nejnáročnější milovníky outdoorových aktivit. Výrobce jim vyšel vstříc a vytvořil pokročilé sportovní hodinky s extrémně výkonnou baterií! Mezi vybavení modelů této řady patří podrobné a bezplatné offline mapy, více než 90 sportovních režimů nebo dvoupásmová GPS. Vojenské patenty potvrzují nadprůměrnou odolnost hodinek Suunto Vertical.

brand_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, vynikající i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto přístroje vybaveny, výrazně usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivity a vytváří vybavení pro sportovce i cestovatele. Již řadu let si trvale drží přední pozici mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje modely, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Široká funkčnost

Hodinky Suunto Vertical Black Sand SS050863000 jsou vybaveny mnoha funkcemi, jako jsou:

 • Bezplatné mapy dostupné offline.
 • Barometrické měření nadmořské výšky - díky vestavěnému senzoru přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak. Na základě měření a referenční hodnoty se vypočítá nadmořská výška nebo atmosférický tlak na úrovni hladiny moře.
 • Odhad tepové frekvence na zápěstí.
 • Více než 95 sportovních režimů. Můžete si také vytvořit nové vlastní režimy podle svých potřeb.
 • Inteligentní režimy baterie a připomenutí nabíjení.
 • Navigace s dvoupásmovou funkcí - GPS a GNSS - dokáže číst a zaznamenávat ujeté trasy. Byla testována ve vojenských podmínkách. Kromě toho model komunikuje se všemi pěti hlavními satelitními systémy pomocí technologie Dual Frequency.
 • Inteligentní konektivita - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Navigace podle bodů zájmu (POI) - uložení míst v aplikaci Suunto nebo v hodinkách a navigace pomocí přístroje.
 • Sledování spánku - režim, který umožňuje sledovat hloubku, kvalitu a délku spánku, stejně jako buzení nebo průměrnou tepovou frekvenci při odpočinku.
 • Digitální kompas.
 • Informace o počasí - upozornění na bouřku, aktuální předpověď, čas východu a západu slunce.
 • Inteligentní připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Indikátory: tréninkové zatížení a zotavení.
 • Adaptivní průvodce výcvikem.
 • Intervalový tréninkový režim.

Nejvyšší kvalita zpracování

Konstrukce hodinek Suunto Vertical Black Sand SS050863000 se skládá z:

 • Černé pouzdro je vyrobeno z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, zakončené mimořádně odolným a skvěle vypadajícím rámečkem z nerezové oceli.
 • Černé pouzdro je vyrobeno z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, zakončené mimořádně odolným a skvěle vypadajícím rámečkem z nerezové oceli.
 • Vyrobeno z odolného silikonového řemínku v béžové barvě.
 • Barevný dotykový displej.
 • Safírové sklo chránící displej.

Technologie Fusedtrack™

Pomocí algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímačů pohybu. To vše se děje proto, aby bylo sledování vzdálenosti a trasy při běžeckém tréninku mimořádně efektivní a našim hodinkám nehrozilo vybití baterie. Fungování technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie a částečně ji odlehčuje od modulu GPS. Zároveň zůstává měření velmi přesné.

Inteligentní baterie

Hodinky jsou vybaveny definovanými režimy baterie: Výkonnostní, Vytrvalostní, Ultra a Tour. Ty zajišťují 60 až 500 hodin nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky inteligentním upozorněním hodinky samy navrhnou změnu na režim vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Suunto App route

Suunto App

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní ještě lépe využívat funkce vašich chytrých hodinek. Po její instalaci získáte přístup k:

 • Souhrny aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou žít zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, jako je Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli ostatní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Suunto App main view
 • Sportovní služby Suunto, například Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Naplánujte si nové trasy přímo v chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Podívejte se, jak vytvářet vlastní trasy - zjistěte více.
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Průvodci a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Prozkoumejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto na maximum každý den. Zjistěte více.

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti hodinek Suunto Plus™ vám zpřístupní vysoce specializované možnosti, díky kterým bude trénink s hodinkami Suunto ještě efektivnější:
 • Režim běžce duchů
 • Režim běžce
 • Šplhání (Climbing)
 • Bezpečný (Safety)
 • Smyčka (Loop)
 • Sprint (Tisk)
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Zjistěte více.

Suunto partners

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují výkon při tréninku. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí připojit hodinky k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Při zakoupení přístroje Suunto získáte 60denní zkušební období pro přístup k aplikaci Strava Summit zdarma.
 • Tréninkové vrcholy - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30 dní bezplatného přístupu k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje tipy užitečné pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu údajů po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje je odesílat přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsnost

Díky vodotěsnosti 100 metrů podle normy ISO 6425 byste se neměli obávat poškození mechanismu při postříkání vodou. Hodinky budou odolné i při ponoření do vody a plavání.

Nejvyšší odolnost Suunto Vertical - testováno podle vojenských norem

Výrobky z kolekce Suunto Vertical byly podrobeny mnoha testům podle vojenských norem (MIL-STD-810), jejichž úspěšné absolvování potvrzuje nejvyšší kvalitu a odolnost. MIL-STD-810 je vojenský standard v otázkách techniky prostředí a laboratorních zkoušek stanovený Spojenými státy publikací Ministerstva obrany USA za účasti americké armády, letectva a námořnictva a také Institutu pro vědu a technologii prostředí, který zahrnuje testy pro ověření odolnosti přístrojů v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakými testy hodinky Suunto Vertical prošly?

 • test 500.6 - nízký tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • zkouška 502.7 - nízká teplota
 • test 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
suunto watch vertical straps

Snadná výměna řemínku díky funkci "Quick-release"

.

Výměna řemínku na hodinkách Suunto trvá jen několik sekund díky praktickému mechanismu "Quick-release". Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek je vybaven speciální páčkou, která umožňuje rychlé odpojení řemínku od obálky a jeho výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Podívejte se na Suunto →

Záruka

Na hodinky Suunto Vertical Black Sand SS050863000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050863000

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Béžová
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 49.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Značka Suunto
Model SS050863000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209108

Recenze o Suunto Vertical Black Sand SS050863000 (3)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 19.05.23
  100%
  Hodinky skutečně dorazily druhý den, což mě velmi pozitivně překvapilo. Zatím se s nimi rozkoukávám, ale mám pocit, že mi přinesou spoustu zábavy na výletech mimo město a do hor. Určitě budu první, kdo mapy a tuto baterii otestuje.
  Karol Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 17.05.23
  100%
  Chytré hodinky fungují dobře ve všech ohledech. Od té doby, co se ke mně dostaly, jsem se s nimi prakticky nerozloučil. Jsem přesvědčen, že mě ještě nejednou překvapí!
  Dawid Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 15.05.23
  100%
  Vše podle popisu. Jsem opět nadšená. Vřele doporučuji!
  Robert Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně