Hodinky Certina DS Action představují řadu výjimečných modelů s vodotěsností minimálně 20 barů. Jsou ideální jak na souši, tak ve vodě. Jejich robustní konstrukce a špičkové materiály zaručují spolehlivost a odolnost. Hodinky řady DS Action jsou certifikovány jako chronometr oficiálním švýcarským institutem pro testování hodinek Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres (COSC).

číst dál

Hodinky Certina DS Action

(33)

Nejoblíbenější
  1. Bestseller
  2. Doporučeno jako dárek ❄
    Bestseller
Nejoblíbenější

Hodinky Certina DS Action jsou kompletně vyráběny ve Švýcarsku, a nesou tak označení Swiss Made. Mezi rozsáhlou nabídkou najdete pánské i dámské modely, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Ze všech modelů DS Action si zvláštní pozornost zaslouží hodinky Certina DS Action Diver Sea Turtle Conservacy. Tento model vyjadřuje zájem a odhodlání značky chránit mořské želvy a jejich životní prostředí.

Hodinky Certina DS Action - potápěč hodný potápěče!

Značka Certina je proslulá precizností, spolehlivostí a inovacemi. Pánské hodinky Certina DS Action Diver jsou vybaveny praktickým náramkem, který je nastavitelný. Díky dvěma tlačítkům je možné sponu prodloužit o několik milimetrů. Díky tomu je možné hodinky nasadit přímo na pěnu. Tímto způsobem lze také přitakat pánům s poněkud svalnatějším zápěstím. Vodotěsnost modelu DS Action Diver byla testována při tříhodinovém ponoření. Výrobek splnil přísné požadavky normy ISO 6425, čímž získal označení potápěčský. Nadčasový a elegantní design hodinek DS Action, je předurčuje i k elegantnímu kancelářskému vzhledu.

Hodinky Certina DS Action - ženy milují diamanty

Dámská edice hodinek DS Action kombinuje přesnost quartzového strojku Precidrive™ s klenotnickým zpracováním a luxusem prémiových materiálů. Ciferníky jednotlivých modelů zdobí diamanty Top Wesselton jedinečné barvy, díky nimž se na nich při každém pohybu zápěstí krásně odráží světlo. Některé modely mají ciferníky vyrobené z perleti. Jedná se o jedinečný, avšak mimořádně jemný materiál. Každé hodinky jsou jedinečné, protože žádné dva kusy nejsou stejné. Hodinky Certina DS Action Lady mají také sportovní ciferník a vodotěsnost 30 barů hodnou opravdového potápěče. Indexy i ručičky jsou potaženy technologií Super-LumiNova®. Díky ní lze čas snadno přečíst i v místě s omezeným osvětlením.

//