Garmin Fenix 6 je nová generace profesionálních sportovních hodinek od tohoto světoznámého výrobce. Garmin je přední značka, která vytváří spolehlivá a funkční zařízení pro sportovní fanoušky - jak pro ty, kteří se profesionálně věnují vybranému sportu, tak pro amatéry, pro které je důležité zůstat fyzicky aktivní každý den. Garmin Fenix 6 jsou vylepšené a trvale spolehlivé sportovní chytré hodinky pro náročné sportovní fanoušky!
číst dál

Chytre hodinky Garmin Fenix 6

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Úspěch hodinek Garmin je dán především použitím nejkvalitnějších materiálů při výrobě. Díky nim jsou tyto modely schopny odolat všem podmínkám, ve kterých se sportovní nadšenci oddávají své vášni. Na druhou stranu obzvláště vysoké parametry zaručují obzvláště dlouhý seznam praktických funkcí, které se netýkají pouze fyzické aktivity.

Garmin Fenix 6 pro každého

Přístroje řady Fenix 6 jsou skvělou volbou pro lidi, kteří ocení moderní design v tlumených barvách. Tyto modely se vyrábějí převážně v odstínech černé a šedé barvy, občas se můžete setkat i s hnědými nebo bílými přístroji. Díky takovému řešení fungují tyto chytré hodinky dobře nejen při tréninku, ale také jako doplněk každodenního stylingu.

Chytré hodinky Garmin Fenix 6 - fantastická kombinace designu a funkčnosti

Je působivé, že produkty Garmin, včetně chytrých hodinek Fenix 6, disponují tak rozsáhlou škálou funkcí, včetně nespočtu sportovních režimů (určitě si najdete svůj oblíbený sport), senzorů pro zajištění bezpečnosti při každodenním tréninku, GPS, Bluetooth, Garmin Connect Mobile, Garmin Pay a dalších. Pořízením nových hodinek Garmin Fenix 6 si jejich majitel může užívat nejen rozsáhlé funkce, ale také mimořádně moderní design.

Oficiální prodejce Garmin Fenix 6 - autorizovaný prodejce - distributor

Hodinkovna.cz je autorizovaným prodejcem značky Garmin Fenix 6. Všechny hodinky pocházejí z oficiální distribuce. Zveme vás k nákupu v našem internetovém obchodě. Zaručujeme rychlé dodání.