Řada Tissot T-Touch je mnohem víc než jen obyčejné hodinky. Tissot využívá převratnou technologii Tactile ve výrobě hodinek a přináší tak revoluci na trhu s hodinkami. Díky dotykovému panelu zakomponovanému do sklíčka je používání všech funkcí hodinek rychlejší a uživatelsky přívětivější. Od tohoto převratného okamžiku společnost Tissot postupně rozšiřuje kolekci. Prohlédněte si hodinky Tissot T-Touch nyní!

číst dál

Hodinky Tissot T-Touch

(3)

Nejoblíbenější
Nejoblíbenější

Hodinky Tissot Racing Touch jsou věnovány hvězdě americké basketbalové ligy NBA Tonymu Parkerovi. Série je omezena na 4999 kusů.

Hodinky Tissot Racing Touch pro náročné

Titanové hodinky Tissot dobře fungují ve světě, kde záleží na rychlosti, přesnosti a spolehlivosti. Materiál, z něhož jsou vyrobeny, je lehčí a pevnější než ocel, je teplejší a hladší na dotek, poskytuje nositeli pohodlí a zároveň odolává korozi a teplotním změnám.

Skvěle vybavené hodinky Tissot Racing Touch

Tissot Sea-Touch jsou hodinky stvořené pro milovníky podvodních dobrodružství. Režim potápění: ukazuje hloubku, rychlost vertikálního pohybu potápěče a čas strávený pod vodou. Hodinky disponují automatickým režimem potápění, který se aktivuje při kontaktu hodinek s vodou, a několika dalšími užitečnými funkcemi.

Řada T-Touch se postupně rozšiřuje o nové modely, včetně těch určených speciálně pro ženy.