Autorizovaný prodejce hodinek Hodincovna

Všechny hodinky, které nabízíme, jsou zcela nové, 100% autentické a z legitimních zdrojů

Hodinkovna.cz je ideálním místem k nalezení těch nejlepších hodinek. Spolupracujeme s desítkami distributorů a výrobců v Polsku a po celém světě. Každý dodavatel je před zahájením spolupráce ověřen námi a každé hodinky, které jsme si objednali, jsou důkladně zkontrolovány, abychom se ujistili, že neobsahují žádné závady. To vše proto, aby naši zákazníci dostali přesně to, co si objednali, tj. zcela nový autentický produkt bez skrytých vad. Naše hodinky:

  • pocházejí přímo od výrobců nebo distributorů z celého světa,
  • mají platný záruční list na území Polska/Česka,
  • dorazí s uživatelskou příručkou,
  • jsou dodávány v originálním značkovém balení.
autorizovany dealer

Každý výrobce má svůj vlastní originální design záručního listu, krabice značky nebo uživatelské příručky.

Doporučujeme kupovat hodinky pouze z ověřených zdrojů, jako je Watchard.com. Navštivte náš web s online nákupy a kupte si perfektní hodinky pro sebe nebo své blízké. Můžete si být 100% jisti, že obdržíte autentický produkt s plnou zárukou výrobce, dokumentací a původním balením.

Pozor

Některé internetové obchody prodávají hodinky z neověřených zdrojů. A proto můžete kupovat repliky nebo padělky. Takové obchody obvykle nabízejí své výrobky za velmi nízké ceny, ale neinformují své zákazníky, že jim neposkytují záruční list, uživatelskou příručku ani doklad o koupi. Důvodem je, že nemají oprávnění nabízet záruku výrobce ani záruku polského distributora.

Kupte si výrobek na Hodinkovna.cz a získejte:

  • zbrusu nový autentický předmět,
  • soubor dokumentů, včetně dokladu o koupi, záruky a uživatelské příručky,
  • pomoc v případě problémů se službou - bez ohledu na to, jaké,
  • hodinky jste si zakoupili, můžete je kdykoli vrátit a my vám pomůžeme problém vyřešit.

Oficiální prodejce - autorizovaný prodejce značek: Tissot, Certina, Swatch

Jsme autorizovaným prodejcem hodinek značek Tissot, Certina a Swatch, které prodáváme online prostřednictvím webových stránek našeho obchodu Hodinkovna.cz

autorizovaná společnost tissot


Hodinkovna.cz má certifikát „Ověřeno zákazníky“ od nákupního portálu Heureka

Ověřeno zákazníky

Díky mnoha spolehlivým názorům získal náš obchod certifikát "Ověřeno zákazníky", který uděluje web Heureka. Znamená to, že naprostá většina zákazníků Hodinkovna.cz je spokojena s kvalitou prodávaných produktů a úrovní služeb.

Moc děkujeme za důvěru a za každý názor. To je pro nás nesmírně důležité a umožňuje nám to neustále pracovat na vylepšování služeb, které náš obchod nabízí.