Autorizovaný prodejce hodinek Hodincovna

Všechny hodinky, které nabízíme, jsou zcela nové, 100% autentické a z legitimních zdrojů

Hodinkovna.cz je ideálním místem k nalezení těch nejlepších hodinek. Spolupracujeme s desítkami distributorů a výrobců v Polsku a po celém světě. Každý dodavatel je před zahájením spolupráce ověřen námi a každé hodinky, které jsme si objednali, jsou důkladně zkontrolovány, abychom se ujistili, že neobsahují žádné závady. To vše proto, aby naši zákazníci dostali přesně to, co si objednali, tj. zcela nový autentický produkt bez skrytých vad. Naše hodinky:

  • pocházejí přímo od výrobců nebo distributorů z celého světa,
  • mají platný záruční list na území Polska/Česka,
  • dorazí s uživatelskou příručkou,
  • jsou dodávány v originálním značkovém balení.
autorizovany dealer

Každý výrobce má svůj vlastní originální design záručního listu, krabice značky nebo uživatelské příručky.

Doporučujeme kupovat hodinky pouze z ověřených zdrojů, jako je Watchard.com. Navštivte náš web s online nákupy a kupte si perfektní hodinky pro sebe nebo své blízké. Můžete si být 100% jisti, že obdržíte autentický produkt s plnou zárukou výrobce, dokumentací a původním balením.

Pozor

Některé internetové obchody prodávají hodinky z neověřených zdrojů. A proto můžete kupovat repliky nebo padělky. Takové obchody obvykle nabízejí své výrobky za velmi nízké ceny, ale neinformují své zákazníky, že jim neposkytují záruční list, uživatelskou příručku ani doklad o koupi. Důvodem je, že nemají oprávnění nabízet záruku výrobce ani záruku polského distributora.

Kupte si výrobek na Hodinkovna.cz a získejte:

  • zbrusu nový autentický předmět,
  • soubor dokumentů, včetně dokladu o koupi, záruky a uživatelské příručky,
  • pomoc v případě problémů se službou - bez ohledu na to, jaké,
  • hodinky jste si zakoupili, můžete je kdykoli vrátit a my vám pomůžeme problém vyřešit.

Certifikovaní prodejci

Vynikající kvalita výrobků, které najdete v našem obchodě, jde ruku v ruce s kvalifikovanými a certifikovanými prodejci, kteří se snaží, aby byl váš nákup v Hodinkovna příjemný a úspěšný. Při výběru hodinek od nich můžete získat odbornou radu a pomoc.

Oficiální prodejce - autorizovaný a certifikovaný prodejce značek: Tissot, Certina, Swatch

Jsme autorizovaným a certifikovaným prodejcem hodinek značek Tissot, Certina a Swatch, které prodáváme online prostřednictvím webových stránek našeho obchodu Hodinkovna.cz

autorizovaná společnost tissot


Hodinkovna.cz - dobře hodnocený na Heurece

Hodinkovna.cz úzce spolupracuje s webem Heureka, takže máte přístup ke spolehlivým recenzím od ověřených zákazníků.

Naprostá většina zákazníků Hodinkovna.cz je spokojena s kvalitou produktu a úrovní služeb.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a každý názor. Je pro nás nesmírně důležitá a umožňuje nám neustále pracovat na zlepšování služeb, které náš obchod nabízí.

Trusted Shops

Trusted Shops

Jsme součástí programu Trusted Shops, který potvrzuje, že nakupování online v našem obchodě je zcela bezpečné a že kvalita námi nabízených služeb je na nejvyšší úrovni. Trusted Shops je lídrem v budování důvěry v evropském odvětví elektronického obchodování a uděluje certifikáty pouze obchodům, které jsou transparentní a poctivé.