Kategorie šperků Paul Hewitt je až po okraj naplněna nádhernými stylovými doplňky od tohoto výrobce. Značka se snaží, aby její výrobky byly nadčasové, univerzální a jednoduše krásné. Tyto šperky ozdobí nejedno ženské zápěstí, dekolt, krk, ruku nebo ucho a dodají majitelce výraznou jiskru.

číst dál

Šperky Paul Hewitt

(164)

Strana
Nejoblíbenější
  1. Bestseller
  2. Bestseller
  3. Bestseller
  4. Bestseller
  5. Bestseller
  6. Bestseller
Strana
Nejoblíbenější

Chcete vyjádřit svůj styl? Zářit na každé schůzce, cítit se krásně a všimnout si vás? Podívejte se do naší kategorie šperků Paul Hewitt a najděte to, co podtrhne vaši ženskost, jedinečnost a noblesu.

Námořnické motivy vždy v módě

Paul Hewitt je značka, která se zaměřuje především na to, aby se námořnický motiv objevil v každém jejím šperku. Mottem výrobce je "upřímnost a autenticita" a tato ideologie se projevuje v každém výrobku, který se v sortimentu výrobce objeví. Základem šperků Paul Hewitt je námořnický motiv - kotva, která se objevuje v různých verzích v náramcích, prstenech, náhrdelnících a náušnicích, třpytivých a poutavých.

Výběrem šperků Paul Hewitt se rozhodujete pro kvalitní výrobek, vytvořený s maximální precizností a láskou k vytváření krásných věcí. Ať už dáváte přednost Mazurským jezerům, Baltskému moři nebo Atlantiku - symbol kotvy vás vždy přenese zpět na loď a vyvolá ve vás příjemné vzpomínky.

Šperky Paul Hewitt - náramky pro každou ženu

Hledáte pro sebe dokonalý náramek? Prohlédněte si řadu náramků z řad Phreps a Phreps Lite - prvek kotvy je umístěn na jednom nebo dvou silných lanech, které jsou spojeny s kotevními šňůrami. Množství barev vám zamotá hlavu - s těmito náramky neuděláte chybu a budou dokonalým doplňkem vašeho outfitu.

Dáváte přednost silnějšímu akcentu? Náramky Paul Hewitt North Bound vás jistě zaujmou - jsou vyrobeny z pevné kůže a mají kotvu. A pokud chcete něco jemnějšího, na pomoc přichází řada Marble Pearl Steel s malými korálky z nerezové oceli ve stříbrné a růžově zlaté barvě pokovené ionizací. Pokud naopak dáváte přednost tuhým náramkům, řada Ancuffs jistě splní vaše očekávání.

Prsteny a náušnice Paul Hewitt - jemné detaily

V naší kategorii šperků Paul Hewitt najdete také krásné a jemné prsteny ze série Anchor Rope, jejichž design připomíná kotvu zavěšenou na laně, zatímco série Ancuffs představuje otevřený prsten připomínající kotvu ohnutou kolem prstu. Prsteny jsou vyrobeny z mimořádně odolné nerezové oceli, postříbřené nebo potažené ionty.

Také náušnice přitahují nejedno oko a zaujmou svým minimalismem a třpytem. Paul Hewitt vytvořil sérii Northern Delight - šroubovací náušnice z postříbřené nebo pozlacené nerezové oceli, samozřejmě ve tvaru kotvy. Kromě toho mezi šperky Paula Hewitta najdeme i přívěsky Anchor Charms z řady Anchor Charms, které můžeme s úspěchem připevnit na náš milovaný náramek nebo klíče od auta.

Co takhle náhrdelník od značky Paul Hewitt?

Námořnický styl kotvy najdeme i na náhrdelnících od značky Paul Hewitt. Řada Anchor Spirit vypadá nádherně na ženském dekoltu. Drobný přívěsek ze stříbra (také pozlacený) skvěle doplní váš vzhled například s bílou lněnou košilí nebo halenkou s hlubším výstřihem.

A pokud chcete něco, co nemá motiv kotvy, zvolte přívěsek ze série North Love. Přívěsek ve tvaru srdce ze stříbra 925 si zamilujete. Srdíčka se dodávají ve verzi se žlutým i růžovým zlatem.

Šperkařství Paul Hewitt ve Varšavě

Upřímnost, autenticita, kvalita, úroveň a nízká cena - to jsou nesporné přednosti značky Paul Hewitt. Díky nejkrásnějším námořnickým šperkům se budete cítit úžasně. Šperky Paul Hewitt jsou také ideálním nápadem na skvělý dárek pro blízkou ženu. Navštivte náš internetový obchod ještě dnes a pořiďte sobě nebo své milované vysněný šperk Paul Hewitt.

//