Dopasowanie bransolety Zegarownia

Náramkové hodinky

Náramkové hodinky lehce upoutají pozornost – náramek vyrobený z nerezové oceli nebo titanu dává hodinkám nepopiratelné kouzlo. Je však třeba pamatovat na to, že náramek je vždy přizpůsoben co největší velikosti zápěstí. Samozřejmě můžeme sami do určité míry velikost náramku upravit, ale jakékoli pokusy o odstranění nebo přidání dílů bez profesionálního vybavení a školení mohou hodinky poškodit.

V obchodě Hodinkovna.cz si můžete změnit velikost náramku již ve fázi zadávání objednávky. Musíte jen udělat několik jednoduchých kroků a hodinky, které obdržíte, budou ihned připraveny k nošení.

Jak změřit velikost zápěstí?

Vytiskněte ve formátu A4 dokument měřítkem – papírovým pravítkem, který jsme připravili. Pokud tak z nějakého důvodu nemůžete učinit, dá se použít i kousek provázku a pravítko. Kliknutím na tlačítko níže si můžete stáhnout PDF s pravítkem.

 

Odpovídající náramek

 

Měřítko opatrně vystřihněte. Je důležité, aby stupnice pravítka začínala hodnotou 0.

 

Odpovídající náramek na hodinkách

 

Umístěte měřítko kolem zápěstí v místě, kde budete nosit hodinky. Výsledek měření najdete v místě, ve kterém začátek měřítka se spojí s jeho další části.

 

Odpovídající náramek na hodinkách Hodinovna

 

Otrzymany wynik wpisz w pole, które wyświetli Ci się przy składania zamówienia.

uprava naramku

Nejste si jisti, zda jste správně změřili šířku zápěstí? Podívejte se na náš krátký videonávod, kde vám ukážeme, jak měřit obvod zápěstí.

 

 

Nemáte krejčovský metr nebo nemůžete vytisknout naše měřítko? Můžete použít „domácí“ alternativu – omotejte provázek kolem zápěstí, kontaktní body – po roztažení provázku na pravítku - vám ukážou konečný výsledek.

Pokud rádi nosíte hodinky, které těsně přiléhají k zápěstí, zadejte přesný obdržený výsledek měření. Pokud však chcete hodinky nosit trochu volněji, připočítejte k získanému výsledku 0,5 - 1 cm. Naši zaměstnanci při zkrácení náramku tento požadavek dostatečně zohlední.