+ Dárek: čepice Suunto
Bestseller-17%
Šířka řemínku22.00 mm
Materiál řemínkuSilikon
Dotykový displejAno
SklíčkoSafírové
Velikost a rozlišení obrazovky280x280 px 1,4"

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 49 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050862000 Sportovní hodinky Suunto Vertical All Black Suunto Vertical All Black

Hodnocení zákazníků: 5
14 680 Kč 12 180 Kč 2 500 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 14 680 Kč Instalments 0%: 15 x 812 Kč
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Čepice zdarma!

S kódem "SUUNTO" získáte klobouk jako dárek k hodinkám Suunto!

Při nákupu hodinek zadejte kód "SUUNTO" a získáte ZDARMA originální čepici Suunto v hodnotě 620 Kč, která vás ochrání před sluncem při venkovním tréninku!

Detaily Suunto SS050862000

Hodinky Suunto Vertical All Black SS050862000 jsou sportovní hodinky pro zkušené milovníky aktivního životního stylu. Obal je vyroben z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, vše doplňuje ocelový rámeček. Dotykový displej s úhlopříčkou 1,4" je chráněn safírovým sklíčkem. Nabízí řadu funkcí, jako jsou bezplatné offline mapy, navigace po trase a POI (vodní plochy, cesty a další důležité orientační body), duální pásmo GPS/GNSS (vojenské testy), výškoměr, barometr, kompas, budík při bouřce, aktuální předpověď počasí nebo východ a západ slunce. Mezi další funkce přístroje patří komunikace s pěti hlavními satelitními systémy (technologie Dual Frequency), více než 95 sportovních režimů, více než 50 sportovních aplikací prostřednictvím SuuntoPlus, Suunto App, ukazatele tréninkové zátěže, zotavení a přehled průběhu tréninkové zóny. Na výrobek je poskytována dvouletá záruka a značkové balení.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňují pohodlný přístup k bezplatným mapám, i když jste offline. Mohou se pochlubit detailní přesností a umožňují přesnou navigaci po trase a předem definovaných bodech zájmu (POI).

Vysoce výkonná baterie
Vysoce výkonná baterie

Model je vybaven výkonnou baterií, jejíž životnost lze prodloužit pomocí inteligentních režimů řízení spotřeby. Můžete si vybrat jeden ze čtyř předdefinovaných režimů baterie: Výkon, Výdrž, Ultra a Trasa.

Upozornění na bouřku
Upozornění na bouřku

Model je vybaven praktickou funkcí alarmu při bouřce. Díky tomu bude skvělým společníkem na dlouhých cestách a s předstihem vás upozorní na poruchu počasí, čímž zajistí bezpečnost.

95+ Sportovní režimy
95+ Sportovní režimy

Hodinky Suunto Vertical mají více než 95 vestavěných sportovních režimů. Bez ohledu na to, jaké disciplíně se věnujete, můžete pomocí tohoto modelu měřit všechny nejdůležitější parametry související s vaší aktivitou.

Čas východu a západu slunce
Čas východu a západu slunce

Obzvláště užitečnou funkcí na stezce je zobrazení času východu a západu slunce. Napovídá, kdy se vydat na cestu a kdy se vyplatí nastavit návrat, aby vás nepřekvapila tma.

Personalizovaný ciferník hodinek
Personalizovaný ciferník hodinek

Hodinky jsou vybaveny různými motivy ciferníků - minimalistickými, digitálními i odkazujícími na analogové modely. V závislosti na svých potřebách si můžete určit, jaké funkce budou na hlavním displeji.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Bezplatné offline terénní mapy

Terénní mapy obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, což vám umožní najít cestu i bez připojení k internetu.

Vyrobeno z obnovitelných zdrojů

Model byl vytvořen v souladu s myšlenkou udržitelnosti. Při jeho výrobě byla použita energie získaná výhradně z obnovitelných zdrojů. Výsledkem je 100% kompenzace uhlíkové stopy.

Sportovní aplikace v SuuntoPlus

Díky funkci SuuntoPlus zvýšíte využitelnost svých hodinek tím, že získáte přístup k široké škále zařízení. Jedná se o sbírku desítek aplikací využitelných při aktivitách a praktických průvodců.

Dvojité pásmo GPS/GNSS

Hodinky jsou vybaveny dvoupásmovou navigací GPS/GNSS. To zajišťuje maximální přesnost při navigaci po trase nebo podle bodů zájmu.

Provoz offline

Pro maximální bezpečnost lze navigační funkce používat i v režimu offline. Díky mapám dostupným v režimu offline budete mít vždy jistotu, že jdete správným směrem.

Suunto Vertical All Black - sportovní hodinky s extrémní výdrží baterie

Řada Suunto Vertical je určena pro nejnáročnější outdoorové nadšence. Výrobce vyšel vstříc jejich potřebám tím, že vytvořil pokročilé sportovní hodinky s extrémně výkonnou baterií! K vybavení modelů této řady patří podrobné a bezplatné offline mapy, více než 90 sportovních režimů nebo dvoupásmová GPS. Vojenské patenty potvrzují nadprůměrnou odolnost hodinek Suunto Vertical.

Zegarki Suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto přístroje vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale profiluje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje modely, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Rozsáhlá funkčnost

Hodinky Suunto Vertical All Black SS050862000 jsou vybaveny mnoha funkcemi, jako např:

 • Bezplatné mapy dostupné offline.
 • Měření barometrické výšky - díky vestavěnému snímači přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak. Na základě měření a referenční hodnoty se vypočítá nadmořská výška nebo atmosférický tlak na úrovni moře.
 • Odhad tepové frekvence na zápěstí.
 • Více než 95 sportovních režimů. Můžete si také vytvořit nové vlastní režimy podle svých potřeb.
 • Inteligentní režimy baterie a připomenutí nabíjení.
 • Dvoupásmová navigace - GPS a GNSS - umožňuje odečítat a zaznamenávat trasy, po kterých se pohybujete. Byl testován ve vojenských podmínkách. Model navíc komunikuje se všemi pěti hlavními satelitními systémy pomocí technologie Dual Frequency.
 • Chytré připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • POI (Point of Interest) navigace - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte se pomocí svého zařízení.
 • Sledování spánku - režim pro sledování hloubky, kvality a délky spánku, stejně jako buzení nebo průměrné klidové tepové frekvence.
 • Digitální kompas.
 • Informace o počasí - upozornění na bouřku, aktuální předpověď, čas východu a západu slunce.
 • Chytré připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ukazatele: tréninková zátěž a zotavení.
 • Adaptivní průvodce tréninkem.
 • Intervalový tréninkový režim.

Špičková kvalita provedení

Konstrukci hodinek Suunto Vertical All Black SS050862000 tvoří:

 • Černý plášť z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, zakončený mimořádně odolným a skvěle vypadajícím rámečkem z nerezové oceli.
 • Černý řemínek z odolného silikonu.
 • Barevný dotykový displej.
 • Safírové sklíčko chránící displej.

Technologie Fusedtrack™.

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou údaje GPS kombinovány s údaji ze snímače pohybu. Díky tomu je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní, takže se hodinky nevybijí. Fungování technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Zároveň zůstává měření velmi přesné.

Inteligentní baterie

Hodinky jsou vybaveny předdefinovanými režimy baterie: Výkonnostní, Vytrvalostní, Ultra a Tour. Ty zajišťují 60 až 500 hodin nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky inteligentním upozorněním hodinky samy navrhnou změnu na režim vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě plnohodnotněji. Po instalaci získáte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. z Facebooku, Instagramu, WhatsApp a mnoha dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které absolvovali ostatní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby, jako jsou Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve svém chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Zjistěte, jak vytvářet vlastní trasy - .
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Upravujte ciferník hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s hodinkami SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, které trénink s hodinkami Suunto ještě zefektivní:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim spalovače
 • Stoupání
 • Bezpečný
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Když si zakoupíte hodinky Suunto, získáte 60denní zkušební období pro přístup ke službě Strava Summit zdarma.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce, umožňuje jejich odeslání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsný

Díky vodotěsnosti 100 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte obávat poškození mechanismu při postříkání vodou. Hodinky budou odolné i při ponoření do vody a plavání.

Maximální odolnost hodinek Suunto Vertical - testováno podle vojenských standardů

Výrobky Suunto Vertical Collection byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810), které v případě úspěšného absolvování potvrzují špičkovou kvalitu a odolnost. MIL-STD-810 je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní testy stanovený Spojenými státy publikací amerického ministerstva obrany, na níž se podílí americká armáda, letectvo a námořnictvo a také Institut environmentální vědy a technologie, který zahrnuje testy k ověření odolnosti zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakými testy prošly hodinky Suunto Vertical?

 • Test 500.6 - nízký tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • test 502.7 - nízká teplota
 • test 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek suunto vertical paski

Snadná výměna řemínků díky "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto trvá jen několik sekund díky pohodlnému mechanismu rychlého uvolnění. Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje jeho rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Kompatibilní řemínky

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na nabídku vyměnitelných řemínků Suunto →

Záruka

Na hodinky Suunto Vertical All Black SS050862000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050862000

Strojek Smartwatch
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy, protišoková ochrana
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Perforovaný
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 49.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Max. obvod zápěstí 175 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Značka Suunto
Model SS050862000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209092

Recenze o Suunto Vertical All Black SS050862000 (6)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 26.06.23
  100%
  Své staré hodinky Suunto Ambit3 jsem vyměnil za Suunto Vertical. Porovnával jsem ho s několika modely Polar a Garmin. Funguje skvěle. Volba byla správná. Funguje skvěle, baterie vydrží skvěle. GPS chytá signál velmi rychle i v náročnějším terénu - hory - údolí. Doporučuji.
  Luc Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 23.05.23
  100%
  Rychlé dodání. Hodinky mnohem levnější než konkurence. V tuto chvíli vidím výhody sám.
  Marek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 22.05.23
  100%
  Suunto Vertical jsou pokročilé sportovní hodinky zaměřené na sledování a analýzu dat souvisejících s outdoorovými aktivitami, jako je běh, horolezectví, cyklistika a lyžování. Hodinky jsou nabité funkcemi, které mohou zaujmout milovníky aktivních outdoorových sportů, ale také ty, kteří se zaměřují na silový nebo kardio trénink. Pokročilý HR snímač by měl skvěle fungovat i bez použití speciálního hrudního HR pásu.

  Jednou z klíčových funkcí tohoto modelu je schopnost monitorovat nadmořskou výšku. Hodinky Suunto Vertical jsou vybaveny přesným barometrem, který přesně měří nadmořskou výšku, ať už při stoupání nebo klesání. Tato funkce může být užitečná zejména pro ty, kteří se věnují horským sportům nebo prozkoumávají nový terén. Nabízí také pokročilé navigační funkce, jako je GPS a kompas, a novinku v podobě offline map, které vám pomohou s orientací na neznámých trasách. Za zmínku stojí, že Suunto je známé svou robustní konstrukcí a odolností. To je patrné i u nových modelů Suunto Vertical.
  Tester - Matthew Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 19.05.23
  100%
  Pravděpodobně jeden z nejlepších Suunciaců, které jsem zatím měl. Ještě ho zkouším, ale uznávám, že je bezkonkurenční!
  Igor.k Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 15.05.23
  100%
  Budu psát stručně a k věci. REVELATIVNÍ! Vřele doporučuji!
  Bartek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 15.05.23
  100%
  Budu psát stručně a k věci. REVELATIVNÍ! Vřele doporučuji!
  Bartek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně