Nejlepší recenze Soutěž Watchard.com
Soutěž o nejlepší názor Watchard

"Soutěž o nejlepší recenzi - vyhrajte poukaz na další nákup!

Líbí se vám hodinky zakoupené v našem obchodě? Chcete se podělit o svůj názor a fotografii a získat až 1500 Kč na další nákup? Nic vám v tom nebrání! Zúčastněte se naší soutěže o nejlepší recenzi a vyhrajte jednu ze tří poukázek, které můžete využít v obchodě Hodinkovna.cz!

Sdílejte svůj názor a fotografii hodinek, které jste si koupili v našem obchodě, pošlete svůj názor do soutěže a soutěžte o dárkové poukazy v hodnotě až 1500 Kč na nákup dalších hodinek pro sebe nebo někoho blízkého.

Každý měsíc vybereme tři nejlepší recenze a odměníme je poukázkami v hodnotě 1500 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Přijmete tuto výzvu?

How do I enter the best opinion competition?

Jak se zúčastnit soutěže?

1. Přihlaste se do svého zákaznického účtu, najděte zakoupený produkt, přejděte do sekce "Recenze" a vyberte možnost "Přidat zpětnou vazbu".

2. Vyplňte formulář zpětné vazby a přidejte fotografii. Nezapomeňte, že přidáním fotografie zvýšíte svou šanci na výhru!

3. Abychom mohli vaši recenzi zohlednit, zaškrtněte ve formuláři možnost "Chci se zúčastnit soutěže", zadejte svou e-mailovou adresu a přijměte podmínky soutěže. Poté odešlete své hodnocení.

Vyhlášení výsledků pro nejlepší posudek

Vyhlášení výsledků

Z posudků zaslaných v daném týdnu vybere naše odborná porota 3 nejzajímavější a nejoriginálnější posudky, přičemž bude posuzovat věcnou stránku posudku a také styl a kvalitu zaslané fotografie.

Autoři prvních tří míst od nás na oplátku obdrží ceny v podobě elektronických poukázek v hodnotě: 1500 Kč = 1. místo; 1000 Kč = 2. místo; 500 Kč = 3. místo.

Soutěž o tipy a rady Hodinkovna

Tipy a rady

  • k produktu můžete přidat více než jednu recenzi, ale v úvahu budou brány pouze jedinečné recenze - duplicitní nebo podobný obsah bude systémem označen jako duplicitní a odstraněn;
  • vyfotografujte výrobek v přirozeném prostředí a světle, na ruce nebo na místě, které si sami zvolíte - pokud to není nutné, fotografie neupravujte;
  • nevytvářejte fotogalerie, koláže ani grafiky s popisky - pokud chcete do recenze přidat několik fotografií výrobku, přidejte je do samostatné nové recenze výrobku;
  • při vytváření recenzí v soutěži nepoužívejte obsah generovaný umělou inteligencí - náš systém to odhalí a obsah generovaný botem odstraní.

Máte-li jakékoli dotazy, napište našemu obchodu na adresu [email protected].


Podmínky soutěže "Nejlepší recenze"

Podrobná pravidla akce naleznete pod následujícím odkazem