Garmin Epix jsou prémiové hodinky, které mají vše, co vám pomůže dosáhnout vašich cílů. S jejich pomocí poznáte své tělo díky nepřetržitému sledování zdravotního stavu, budete mít přehled o aktuálním dění díky upozorněním z telefonu na chytrých hodinkách, můžete trénovat tak, jak vám to vyhovuje, s podporou sportovních režimů. Jak vám ještě může Garmin Epix pomoci?

číst dál

Chytre hodinky Garmin Epix

(3)

Nejoblíbenější
 1. Bestseller
 2. -5%
  Chytré Hodinky Garmin Epix Gen 2 Chytré Hodinky Garmin Epix Gen 2
  Doprava zdarma 24H
  23 530,00 Kč 22 423,00 Kč

  Garmin Epix Gen 2 010-02582-01

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Hodinky Garmin Epix mají větší pokrytí satelitní sítě pro lepší určení polohy, takže můžete bez obav navigovat pomocí map TopoActive, které jsou k dispozici přímo na vašem zápěstí. Hodinky Garmin Epix vydrží v režimu hodinek běžet až 16 dní! Díky 1,3palcovému displeji AMOLED, který je neustále zapnutý, lze chytré hodinky používat i na jasném slunečním světle. Citlivý dotykový displej také umožňuje rychlý přístup k funkcím a mapám. Hodinky Garmin Epix mají safírový displej a rámeček z titanu nebo nerezové oceli.

Garmin Epix monitoruje váš zdravotní stav

Díky mimořádně výkonným zdravotním funkcím můžete sledovat svůj zdravotní stav nepřetržitě. Mezi funkce chytrých hodinek patří: pulzní oxymetr - monitoruje aklimatizaci v nadmořské výšce a kvalitu spánku, monitor srdečního tepu na zápěstí - neustále kontroluje srdeční tep a informuje vás, zda je během odpočinku vysoký nebo příliš nízký, monitorování dechu, měření stresu - indikátor variability srdečního tepu slouží k výpočtu úrovně stresu, hodnocení kvality spánku - podrobný obraz spánku založený na době mělké, hluboké a REM fáze spánku, monitorování hydratace.

Změřte si svůj výkon s hodinkami Garmin Epix

Hodinky Garmin Epix nabízejí řadu sportovních aplikací - od běhu přes veslování, golf, lyžování, surfování až po lezení na horolezecké stěně. Kromě toho jsou vybaveny přístupnými animacemi fitness, silových cvičení, cvičení jógy a pilates, které lze zobrazit na displeji hodinek. Nabízí také funkci trenéra, vizuální simulaci závodních časů, statistiky výkonnosti nebo návrhy tréninků. Hodinky Garmin Epix umožňují sledovat podrobnosti o dynamice jízdy na horském kole, běhu na lyžích a mají dokonce i funkce pro surfování, které mimo jiné poskytují informace o vlnách.

Hodinky Garmin Epix - funkce, které budete potřebovat!

Hodinky Garmin Epix vám také umožňují neustálý přístup k oznámení - e-maily, textové zprávy a upozornění můžete přijímat přímo na displeji hodinek. Chytré hodinky podporují hudební aplikace a pomocí bezdrátových sluchátek můžete poslouchat hudbu bez telefonu. Vyberte si svůj model ještě dnes a využívejte všechny funkce zařízení Garmin Epix!