Adidas je značka s téměř stoletou tradicí. Je lídrem mezi společnostmi zabývajícími se výrobou sportovních produktů. Jaké je tajemství značky? Společnost se zaměřuje na neustálý rozvoj svého sortimentu. Nekompromisnost je mottem značky, díky kterému se můžeme těšit nejen z oblečení, obuvi a sportovního vybavení, ale také z hodinek. Každý výrobek má společné rysy - minimalismus, rozmanité barvy a inovativní technologie.

číst dál

Hodinky adidas Originals

(91)

Nejoblíbenější
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. -20%
  Pánské hodinky Adidas Originals Process L1 Z05-510 Pánské hodinky Adidas Originals Process L1 Z05-510
  Doprava zdarma 24H
  2 171,00 Kč 1 737,00 Kč

  adidas Originals Process L1 Z05-510

  Doprava zdarma 24H
 5. -20%
  Pánské hodinky Adidas Originals District M1 Z04-1920 Pánské hodinky Adidas Originals District M1 Z04-1920
  Doprava zdarma 24H
  3 236,00 Kč 2 588,00 Kč

  adidas Originals District M1 Z04-1920

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 6. -20%
  Pánské hodinky Adidas Originals District Z12-2548 Pánské hodinky Adidas Originals District Z12-2548
  Doprava zdarma 24H
  3 421,00 Kč 2 737,00 Kč

  adidas Originals District Z12-2548

  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Značka Adidas je již více než 80 let nedílnou součástí světa sportu ve všech jeho oblastech. Do jejího portfolia výrobků patří mimo jiné sportovní obuv, oblečení a sportovní vybavení využívající nové technologie. Skupina Adidas je celosvětovým lídrem v oblasti sportovního zboží a nabízí širokou škálu výrobků, které jsou dostupné po celém světě. Adidas Originals je jednou z nejuznávanějších sportovních značek na světě, která se stala majákem jedinečného životního stylu. S důrazem na módu a nápaditým přístupem ke klasickým prvkům se Adidas vydává vlastní cestou designu a vytváří styl, který nikde jinde nenajdete.

Rozmanitý design hodinek Adidas Originals

V závislosti na zvoleném modelu nabízí značka Adidas Originals rozmanité designy hodinek, které dokonale zapadají do současných trendů. To neznamená, že by značka nevytvářela nové návrhy - naopak, je nesporným lídrem ve vytváření inovativních stylových řešení. Stačí se podívat na některé hodinky Adidas - design mnoha modelů v aktuální nabídce výrobce odpovídá modernímu trendu minimalismu, který je však založen na živých a dynamických barvách.

Vysoká přesnost? Pouze v hodinkách Adidas Originals

Hodinky Adidas mají dlouhou tradici vysoce kvalitních quartzových strojků a jejich vášeň pro kvalitu znamená, že se v hodinkách Adidas Originals používají pouze ty nejpřesnější systémy, které zajišťují přesné měření času.

Hodinky Adidas Originals - vyberte si svou řadu!

Náš obchod nabízí několik řad Adidas. Adidas District vyniká jedinečnými minimalistickými analogovými hodinkami - ciferníky jsou obklopeny pouze indexy a v některých případech charakteristickým rámečkem, který působí zajímavě. Další řadou je Adidas Archive, tedy elektronické hodinky Adidas s originálním designem, který připomíná spíše modely známé z 80. let a zaměřuje se především na co nejpřehlednější zobrazení času. Řada Adidas Process zase připomíná analogové hodinky z doby před třiceti až čtyřiceti lety, ale rozmanitost barev dodává hodinkám rave styl, který je skvělou kombinací modernosti a zlatého věku quartzových hodinek.

Hodinky Adidas Originals jsou určeny především mladým lidem, kteří milují zábavu a život.

Oficiální prodejce Fila - autorizovaný obchod - distributor

Náš internetový obchod s hodinkami Adidas - Hodinkovna.cz je autorizovaným prodejcem této značky. Na všechny pánské a dámské hodinky Adidas zakoupené v našem obchodě se vztahuje dvouletá záruka a jsou zabaleny v originálních krabičkách.

Hodinářství Adidas

Hodinky Adidas budou ideální volbou pro milovníky technologických inovací a sportovního životního stylu. Navštivte náš internetový obchod Hodinkovna.cz a prohlédněte si hodinky Adidas.