Ciga Design je mladá, ale velmi rychle rostoucí značka. Během své činnosti získala řadu ocenění a vyznamenání, díky nimž je v hodinářském průmyslu ceněnou společností. Chcete zažít inspirativní setkání s uměním? Podívejte se na naši nabídku hodinek této značky a nechte se inspirovat přístroji navrženými srdcem a s důrazem na každý detail.

číst dál

Ciga Design hodinky

(22)

Nejoblíbenější
 1. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
  Bestseller
 2. LIMITOVANÁ EDICE
  Bestseller
 3. Bestseller
  Dámské hodinky Ciga Design R Danish Rose R012-SISI-W1 Dámské hodinky Ciga Design R Danish Rose R012-SISI-W1
  Doprava zdarma 24H
  4 477,00 Kč

  Ciga Design R Danish Rose R012-SISI-W1

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 4. Bestseller
 5. Nový výrobek
 6. Nový výrobek
 7. Nový výrobek
 8. Nový výrobek
 9. Nový výrobek
 10. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
 11. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
 12. LIMITOVANÁ EDICE
 13. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
 14. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
 15. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
 16. 2 ŘEMÍNY ZDARMA
Nejoblíbenější

Společnost Ciga Design vstoupila na mezinárodní scénu teprve nedávno, ale mezi výrobci hodinek na celém světě již zaujímá významné a respektované postavení. Její kořeny sahají do Asie, odkud pochází její zakladatel, ale její ambice jsou mnohem větší. Značka se rozhodla dobýt Evropu, takže se můžeme těšit na jedinečné hodinky i v Polsku. Získá si Ciga i vaše sympatie?

Ciga Design - jedinečné automatické hodinky

Činnost značky Ciga není dlouhá, ale velmi dynamicky se rozvíjí. Byla založena v roce 2012. Její zakladatel je designér s celosvětovou působností. Zhang Jianming je muž s více než 30letou praxí, jehož hlavním zájmem je průmyslový design. Ve své rodné Číně je velmi uznávaný - je jedním z deseti průmyslových designérů v zemi. Byl to právě Jianming, kdo přišel s nápadem vytvořit značku hodinek založenou na nejlepších materiálech a vynikajícím designu. Komunikace se zařízeními této značky má být exkluzivní a inspirativní. Společnost Ciga stále rozvíjí své podnikání - v roce 2018 začala spolupracovat se společností Xiaomi a v roce 2019 se její činnost již stala mezinárodní. Je čas dobýt polský hodinářský trh!

Hodinky Ciga Design oceněné v mezinárodních soutěžích

Ciga je značka, která se vyznačuje vynikajícím designem. Jejich návrhy jsou skutečnou lahůdkou pro každého fanouška hodinářského umění. Je to společnost, kterou oceňují nejen zákazníci, ale i průmysl. Společnost Ciga Design získala mnoho významných ocenění, mezi něž patří i desetkrát získané ocenění Red Dot Design Award! To však není vše - značka získala také ocenění iF Gold Award a jako první čínská společnost vystavovala své výrobky v Brand Hall během hodinářského festivalu Baselworld. Jak vidíte, společnost Cita nepolevuje. Co nás v budoucnu překvapí?

Hodinky Ciga Design - elegantní doplněk pro každou ženu

Hodinky Ciga jsou lahůdkou pro každou ženu, která oceňuje jedinečný styl a vznešené kombinace tvarů, barev a materiálů. Zejména pro ženy vytvářejí návrháři značky skutečná umělecká díla, která zajímavým způsobem doplňují styling o jedinečný doplněk.

Nejkrásnějším okamžikem života růže je fáze jejího rozkvětu. Společnost Ciga Design tento jedinečný okamžik zachytila v hodinkách, díky nimž si můžete vychutnat esenci dánské růžové zahrady, která navozuje pocit klidu. Ciga Danish Rose je model zaměřený na jemné ženy, které milují sofistikované doplňky. Tento model na ciferníku a obálce připomíná krásnou růži. Sada obsahuje náhrdelník s přívěskem ve tvaru růže zdobeným krystaly Swarovski. Dáváte přednost třpytu? Není co ztratit! Dámské hodinky Ciga Design Galaxy jsou zařízení pro ženy, které rády vynikají v davu. Na ciferníku hodinek je mnoho třpytivých krystalů, které z tohoto modelu dělají šperk.

Hodinky Ciga pro stylové muže

Spojení elegance a sportu nebylo nikdy tak snadné. Důkazem toho je množství designových řad Ciga zkonstruovaných ve stylu sportovní elegance. Líbí se vám skeletonové ciferníky, ale nechcete se vzdát podlouhlého ciferníku a barevného řemínku? Podívejte se na nabídku titanových hodinek, hodinek Aircraft Carrier, Exploration a Full Hollow. Modely těchto kolekcí jsou skutečným mistrovským dílem hodinářského umění a originálním doplňkem pro každého muže. Pokud však hledáte něco klasičtějšího, podívejte se na řadu Fang Yuan a modely vytvořené návrhářem Michaelem Youngem. Ať už si vyberete jakýkoli model, hodinky Ciga Design vás rozhodně nezklamou.

Obchod s hodinkami Ciga Design

Značku Ciga vytvořili kreativní designéři s nekonvenčním stylem, a proto zaujme svým inovativním designem. V našem obchodě Hodinkovna.cz najdete kolekce pánských a dámských hodinek Ciga Design. Ponořte se do světa dokonalých hodinek pro každou příležitost a vyberte si model Ciga!

Oficiální prodejce Ciga Design - Autorizovaný obchod - Distributor

Obchod Hodinkovna je autorizovaným prodejcem značky Ciga Design. Navštivte náš kamenný nebo internetový obchod, kde si můžete vybrat hodinky odpovídající vašemu jedinečnému stylu. Hodinky Ciga u nás najdete za nejlepší ceny na trhu.