Ciga Design je mladá, ale velmi rychle rostoucí značka. Během své činnosti získala řadu ocenění a vyznamenání, díky nimž je v hodinářském průmyslu ceněnou společností. Chcete zažít inspirativní setkání s uměním? Podívejte se na naši nabídku hodinek této značky a nechte se inspirovat přístroji navrženými srdcem a s důrazem na každý detail.

číst dál

Ciga Design hodinky

(11)

Nejoblíbenější
Nejoblíbenější

Společnost Ciga Design vstoupila na mezinárodní scénu teprve nedávno, ale mezi výrobci hodinek na celém světě již zaujímá významné a respektované postavení. Její kořeny sahají do Asie, odkud pochází její zakladatel, ale její ambice jsou mnohem větší. Značka se rozhodla dobýt Evropu, takže se můžeme těšit na jedinečné hodinky i v Polsku. Získá si Ciga i vaše sympatie?

Ciga Design - jedinečné automatické hodinky

Činnost značky Ciga není dlouhá, ale velmi dynamicky se rozvíjí. Byla založena v roce 2012. Její zakladatel je designér s celosvětovou působností. Zhang Jianming je muž s více než 30letou praxí, jehož hlavním zájmem je průmyslový design. Ve své rodné Číně je velmi uznávaný - je jedním z deseti průmyslových designérů v zemi. Byl to právě Jianming, kdo přišel s nápadem vytvořit značku hodinek založenou na nejlepších materiálech a vynikajícím designu. Komunikace se zařízeními této značky má být exkluzivní a inspirativní. Společnost Ciga stále rozvíjí své podnikání - v roce 2018 začala spolupracovat se společností Xiaomi a v roce 2019 se její činnost již stala mezinárodní. Je čas dobýt polský hodinářský trh!

Hodinky Ciga Design oceněné v mezinárodních soutěžích

Ciga je značka, která se vyznačuje vynikajícím designem. Jejich návrhy jsou skutečnou lahůdkou pro každého fanouška hodinářského umění. Je to společnost, kterou oceňují nejen zákazníci, ale i průmysl. Společnost Ciga Design získala mnoho významných ocenění, mezi něž patří i desetkrát získané ocenění Red Dot Design Award! To však není vše - značka získala také ocenění iF Gold Award a jako první čínská společnost vystavovala své výrobky v Brand Hall během hodinářského festivalu Baselworld. Jak vidíte, společnost Cita nepolevuje. Co nás v budoucnu překvapí?

Hodinky Ciga Design - elegantní doplněk pro každou ženu

Hodinky Ciga jsou lahůdkou pro každou ženu, která oceňuje jedinečný styl a vznešené kombinace tvarů, barev a materiálů. Zejména pro ženy vytvářejí návrháři značky skutečná umělecká díla, která zajímavým způsobem doplňují styling o jedinečný doplněk.

Nejkrásnějším okamžikem života růže je fáze jejího rozkvětu. Společnost Ciga Design tento jedinečný okamžik zachytila v hodinkách, díky nimž si můžete vychutnat esenci dánské růžové zahrady, která navozuje pocit klidu. Ciga Danish Rose je model zaměřený na jemné ženy, které milují sofistikované doplňky. Tento model na ciferníku a obálce připomíná krásnou růži. Sada obsahuje náhrdelník s přívěskem ve tvaru růže zdobeným krystaly Swarovski. Dáváte přednost třpytu? Není co ztratit! Dámské hodinky Ciga Design Galaxy jsou zařízení pro ženy, které rády vynikají v davu. Na ciferníku hodinek je mnoho třpytivých krystalů, které z tohoto modelu dělají šperk.

Hodinky Ciga pro stylové muže

Spojení elegance a sportu nebylo nikdy tak snadné. Důkazem toho je množství designových řad Ciga zkonstruovaných ve stylu sportovní elegance. Líbí se vám skeletonové ciferníky, ale nechcete se vzdát podlouhlého ciferníku a barevného řemínku? Podívejte se na nabídku titanových hodinek, hodinek Aircraft Carrier, Exploration a Full Hollow. Modely těchto kolekcí jsou skutečným mistrovským dílem hodinářského umění a originálním doplňkem pro každého muže. Pokud však hledáte něco klasičtějšího, podívejte se na řadu Fang Yuan a modely vytvořené návrhářem Michaelem Youngem. Ať už si vyberete jakýkoli model, hodinky Ciga Design vás rozhodně nezklamou.

Obchod s hodinkami Ciga Design

Značku Ciga vytvořili kreativní designéři s nekonvenčním stylem, a proto zaujme svým inovativním designem. V našem obchodě Hodinkovna.cz najdete kolekce pánských a dámských hodinek Ciga Design. Ponořte se do světa dokonalých hodinek pro každou příležitost a vyberte si model Ciga!

Oficiální prodejce Ciga Design - Autorizovaný obchod - Distributor

Obchod Hodinkovna je autorizovaným prodejcem značky Ciga Design. Navštivte náš kamenný nebo internetový obchod, kde si můžete vybrat hodinky odpovídající vašemu jedinečnému stylu. Hodinky Ciga u nás najdete za nejlepší ceny na trhu.