Bestseller-13%
Šířka řemínku22.00 mm
Materiál řemínkuSilikon
Dotykový displejAno
Velikost a rozlišení obrazovky280x280 px 1,4"
SklíčkoSafírové

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 49 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050861000 Sportovní hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Canyon Suunto Vertical Titanium Solar Canyon

Hodnocení zákazníků: 5
19 580 Kč 17 080 Kč 2 500 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 19 580 Kč Instalments 0%: 15 x 1 139 Kč
Skladem - ihned k odeslání
poslední položka!
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.
Jiné verze:

Tvé fotky

Foto # z 2

Detaily Suunto SS050861000

Sportovní hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Canyon SS050861000 zaujmou svou kvalitou a odolností. Toto příslušenství má velký displej, který se vám bude hodit zejména při tréninku. Pružný silikonový řemínek v oranžové barvě kontrastuje s kompozitním (polyamid vyztužený skleněnými vlákny) obalem, který je vylepšen titanovým rámečkem. Barevný dotykový displej je chráněn safírovým sklem. Výrobek je vybaven solárním mechanismem. Mezi funkce a vybavení patří sportovní režimy, senzory, mapy a mnoho dalšího. Zařízení bylo vytvořeno ve Finsku s využitím obnovitelných zdrojů energie. Voděodolnost je hodnocena na 10 ATM. Záruka trvá 2 roky od data zakoupení.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňují pohodlný přístup k bezplatným mapám, i když jste offline. Mohou se pochlubit detailní přesností a umožňují přesnou navigaci po trase a předem definovaných bodech zájmu (POI).

Vysoce výkonná baterie
Vysoce výkonná baterie

Model je vybaven výkonnou baterií, jejíž životnost lze prodloužit pomocí inteligentních režimů řízení spotřeby. Můžete si vybrat jeden ze čtyř předdefinovaných režimů baterie: Výkon, Výdrž, Ultra a Trasa.

Solární nabíjení
Solární nabíjení

Hodinky Suunto Vertical jsou prvním modelem značky, který je vybaven solárním nabíjením. Tato špičková technologie prodlužuje životnost baterie až o 30 % a zabraňuje nečekanému vybití energie.

Upozornění na bouřku
Upozornění na bouřku

Model je vybaven praktickou funkcí alarmu při bouřce. Díky tomu bude skvělým společníkem na dlouhých cestách a s předstihem vás upozorní na poruchu počasí, čímž zajistí bezpečnost.

95+ Sportovní režimy
95+ Sportovní režimy

Hodinky Suunto Vertical mají více než 95 vestavěných sportovních režimů. Bez ohledu na to, jaké disciplíně se věnujete, můžete pomocí tohoto modelu měřit všechny nejdůležitější parametry související s vaší aktivitou.

Čas východu a západu slunce
Čas východu a západu slunce

Obzvláště užitečnou funkcí na stezce je zobrazení času východu a západu slunce. Napovídá, kdy se vydat na cestu a kdy se vyplatí nastavit návrat, aby vás nepřekvapila tma.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Bezplatné offline terénní mapy

Terénní mapy obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, což vám umožní najít cestu i bez připojení k internetu.

Vyrobeno z obnovitelných zdrojů

Model byl vytvořen v souladu s myšlenkou udržitelnosti. Při jeho výrobě byla použita energie získaná výhradně z obnovitelných zdrojů. Výsledkem je 100% kompenzace uhlíkové stopy.

Sportovní aplikace v SuuntoPlus

Díky funkci SuuntoPlus zvýšíte využitelnost svých hodinek tím, že získáte přístup k široké škále zařízení. Jedná se o sbírku desítek aplikací využitelných při aktivitách a praktických průvodců.

Solární nabíjení

Hodinky jsou první z rodiny Suunto, které mají solární nabíjení. To znamená, že můžete prodloužit životnost baterie vystavením modelu slunečnímu světlu.

Dvojité pásmo GPS/GNSS

Hodinky jsou vybaveny dvoupásmovou navigací GPS/GNSS. To zajišťuje maximální přesnost při navigaci po trase nebo podle bodů zájmu.

Sportovní hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Canyon s extrémní výdrží baterie

Řada Suunto Vertical byla vytvořena pro nejnáročnější outdoorové nadšence. Výrobce vyšel vstříc jejich potřebám a vytvořil pokročilé sportovní hodinky se solárním mechanismem, který prodlužuje výdrž baterie až o 30 %! K vybavení modelů této řady patří podrobné a bezplatné offline mapy, více než 90 sportovních režimů nebo dvoupásmová GPS. Vojenské patenty potvrzují nadprůměrnou odolnost hodinek Suunto Vertical.

Zegarki Suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto přístroje vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale profiluje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje modely, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Rozsáhlá funkčnost

Hodinky Suunto Vertical Titanium Solar Canyon SS050861000 jsou vybaveny mnoha funkcemi, jako např:

 • Bezplatné mapy dostupné offline.
 • Měření barometrické výšky - díky vestavěnému snímači přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak. Na základě měření a referenční hodnoty se vypočítá nadmořská výška nebo atmosférický tlak na úrovni moře.
 • Odhad tepové frekvence na zápěstí.
 • Více než 95 sportovních režimů. Můžete si také vytvořit nové vlastní režimy podle svých potřeb.
 • Inteligentní režimy baterie a připomenutí nabíjení.
 • Dvoupásmová navigace - GPS a GNSS - umožňuje odečítat a zaznamenávat trasy, po kterých se pohybujete. Byl testován ve vojenských podmínkách. Model navíc komunikuje se všemi pěti hlavními satelitními systémy pomocí technologie Dual Frequency.
 • Chytré připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • POI (Point of Interest) navigace - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte se pomocí svého zařízení.
 • Sledování spánku - režim pro sledování hloubky, kvality a délky spánku, stejně jako buzení nebo průměrné klidové tepové frekvence.
 • Digitální kompas.
 • Informace o počasí - upozornění na bouřku, aktuální předpověď, čas východu a západu slunce.
 • Chytré připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ukazatele: tréninková zátěž a zotavení.
 • Adaptivní průvodce tréninkem.
 • Intervalový tréninkový režim.

Špičková kvalita provedení

Konstrukci hodinek Suunto Vertical Titanium Solar Canyon SS050861000 tvoří:

 • Šedý plášť z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, zakončený extrémně odolným a skvěle vypadajícím titanovým rámečkem třídy 5.
 • Řemínek z odolného silikonu v oranžové barvě.
 • Barevný dotykový displej.
 • Safírové sklíčko chránící displej.

Technologie Fusedtrack™.

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou údaje GPS kombinovány s údaji ze snímače pohybu. Díky tomu je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní, takže se hodinky nevybijí. Fungování technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Zároveň zůstává měření velmi přesné.

Inteligentní baterie

Hodinky jsou vybaveny předdefinovanými režimy baterie: Výkonnostní, Vytrvalostní, Ultra a Tour. Ty zajišťují 60 hodin až 30 dní (v solárním režimu) nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky inteligentním upozorněním hodinky samy navrhnou změnu na režim vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě plnohodnotněji. Po instalaci získáte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. z Facebooku, Instagramu, WhatsApp a mnoha dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které absolvovali ostatní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby, jako jsou Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve svém chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Zjistěte, jak vytvářet vlastní trasy - .
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Upravujte ciferník hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s hodinkami SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, které trénink s hodinkami Suunto ještě zefektivní:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim spalovače
 • Stoupání
 • Bezpečný
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Když si zakoupíte hodinky Suunto, získáte 60denní zkušební období pro přístup ke službě Strava Summit zdarma.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce, umožňuje jejich odeslání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsný

Díky vodotěsnosti 100 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte obávat poškození mechanismu při postříkání vodou. Hodinky budou odolné i při ponoření do vody a plavání.

Maximální odolnost hodinek Suunto Vertical - testováno podle vojenských standardů

Výrobky Suunto Vertical Collection byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810), které v případě úspěšného absolvování potvrzují vynikající kvalitu a odolnost. MIL-STD-810 je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní testy stanovený Spojenými státy publikací amerického ministerstva obrany, na níž se podílí americká armáda, letectvo a námořnictvo a také Institut environmentální vědy a technologie, který zahrnuje testy k ověření odolnosti zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakými testy prošly hodinky Suunto Vertical?

 • Test 500.6 - nízký tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • test 502.7 - nízká teplota
 • test 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek suunto vertical paski

Snadná výměna řemínku díky "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto trvá jen několik sekund díky pohodlnému mechanismu rychlého uvolnění. Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje jeho rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Kompatibilní řemínky

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na nabídku vyměnitelných řemínků Suunto →

Záruka

Na hodinkySuunto Vertical Titanium Solar Canyon SS050861000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050861000

Strojek Solární
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy, protišoková ochrana
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Oranžová
Vzhled pásu Perforovaný
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 49.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Max. obvod zápěstí 175 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Značka Suunto
Model SS050861000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209085

Recenze o Suunto Vertical Titanium Solar Canyon SS050861000 (8)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 22.12.23
  100%
  Tyto hodinky zametají, Vysoká kvalita provedení. Pravděpodobně nejlepší, jaké jsem měl (iwatch, Garmin Fenix 6).
  Co je na nich největší výhoda pro každodenní používání: baterie (dlouhá doba chodu) a intuitivnost :-). Doporučuji!
  Irek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 16.11.23
  100%
  Poslední stažená aktualizace. Hodinky se zcela změnily, zlepšila se navigace i rychlost.
  Matt94
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 31.10.23
  100%
  Životnost baterie

  Provedl jsem 12denní test baterie, během něhož jsem využil 92 % baterie. Hodinky jsem nosil při všech aktivitách s GPS v nejlepším režimu (průměrně 112 minut denní aktivity). V denním režimu jsem měl měření srdečního tepu 24/ vypnuté (ale zapínal jsem ho během spánku) u. Při pohledu na tyto údaje lze předpokládat, že 100 % baterie při stejné aktivitě s GPS by stačilo na přibližně 12,8 dne výdrže.  Druhý sedmidenní test s typičtější 60minutovou aktivitou (plná GPS) a 24hodinovým sledováním srdečního tepu ukazuje na 15denní výdrž baterie. Výsledek, který je nejlepší, jaký jsem u tohoto typu hardwaru dostupného na trhu viděl.
  Fast2 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 27.06.23
  100%
  Manžel je velmi spokojený, mapy fungují skvěle. Solární nabíjení také. Vypadá velmi sportovně a je vidět z dálky přes oranžový pruh.
  Kati Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 13.06.23
  100%
  Skvěle fungující mapy a mega rychlost připojení k GPS. Používám konkurenci G již několik let... - kde je rychlost připojení k GPS mnohem lepší.
  Arek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 23.05.23
  100%
  Solární nabíjení dělá zázraky. Je neuvěřitelné, jak rychle doplňuje energii baterie. Posledních pár dní bylo teplo, slunečno - stačí ho používat bez dlouhého rukávu mikiny - dnes jsem se vrátil z 5hodinové vyjížďky na kole s plnou GPS, mapami a s 96 % nabitím baterie.
  Sor Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 7. 19.05.23
  100%
  Hodinky jsem koupil doslova před pár dny. A moc se mi líbí! Zatím jsou u mě ve fázi testování, ale zatím můžu říct, že baterie je opravdu dobrá a vydržela dlouho. A nakonec ty mapy zdarma a offline - ÚŽASNÉ!!!
  JANN Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 8. 16.05.23
  100%
  Nejlepší Suunto, které jsem zatím měl!!! MAPY MAPY MAPY MAPY něco, na co jsem dlouho čekal, velmi jasný displej i při jasném slunečním světle. Solární při testování, ale po prvních trénincích s navigací hodiny sežraly pár procent.
  Krzysiek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně