Leanschi je rakouská společnost, která se zabývá výrobou prvotřídního příslušenství. Jedná se o výrobky, které mají být především praktické, odolné a estetické, výrobci nezáleží na tom, aby byly vnímány jako luxusní. Sortiment zahrnuje rotomaty pro automatické hodinky, úložné boxy nebo cestovní pouzdra. Doplňky nejvyšší kvality? Podívejte se na návrhy značky!

číst dál

Leanschi - Pouzdra na hodinky a natahovače hodinek

(3)

Nejoblíbenější
  1. Rotomat Leanschi Black Rotomat Leanschi Black
    Doprava zdarma 24H
    20 720,00 Kč

    Leanschi Black WM04-BLAK

    Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Boxy a natahovače hodinek Leanschi byly vytvořeny pro milovníky hodinářství, dobrého řemeslného zpracování a funkčnosti. Stylové zpracování jde ruku v ruce s dalšími hodnotami, které značka vyznává. Jak se dočteme na webových stránkách výrobce, velký důraz je kladen na poctivost a partnerství - a to jak pokud jde o spolupráci s jinými značkami na nových kolekcích, tak pokud jde o aktivity s distributory, prodejci apod. Zakladatelé věří, že spolupráce je zdrojem kreativity a neotřelých nápadů.

Leanschi natahovače hodinek a boxy - doplňky pro estéty i ty, kteří mají smysl pro praktičnost

Značka Leanschi se zrodila z touhy vylepšit osobní doplňky z hodinářského odvětví a přizpůsobit jejich funkčnost každodennímu použití. Doplňky vytvořené výrobcem se vyznačují praktičností i čistými tvary a moderním designem. Vyčnívají z davu a zároveň umožňují zůstat diskrétní a nenápadně vás doprovázet na cestách i každý den. Jsou to věci, které chcete používat - usnadňují a zpříjemňují život. Jsou dokonalým nápadem na dárek pro opravdové estéty.

Sortiment Leanschi zahrnuje natahovače hodinek různých velikostí, které se budou dobře hodit zastáncům automatických hodinek, krabičky na uložení hodinek a pouzdra - skvělé na cesty nebo když chcete hodinky bezpečně přenášet z místa na místo. Mezi novinky vytvořené výrobcem patří doplňky v podobě tašek a peněženek, ale také manžetové knoflíčky a náramky.

Jaké jsou vlastnosti natahovače hodinek Leanschi?

Natahovače hodinek vytvořené společností Leanschi se vyznačují kvalitními materiály a zajímavou funkčností. Jsou vyrobeny s použitím lakovaného dřeva a veganské kůže. Motory těchto zařízení jsou navrženy v Japonsku. Celé zařízení se snadno ovládá, což se provádí prostřednictvím LCD displeje. Velmi nízké emise magnetického pole nemají vliv na provoz snímání hodinek. Součástí balení je napájecí adaptér a/nebo baterie.

Natahovače hodinek Leanschi se vyznačují funkcí "boost" určenou pro hodinky, jejichž rezerva chodu byla před vložením do komory zařízení zcela vyčerpána. Nachází se ve vybraných výrobcích. Možnost spánku umožňuje 12hodinovou přestávku, aby nebyl rušen spánek. Když je rotomat vypnutý, hodinky se díky systému 12 hodin nastaví do správné vertikální polohy. Technologie LED má vliv na nižší spotřebu energie. Přihrádky na natahování hodinek jsou navrženy tak, aby se do nich vešly malé i poměrně velké výrobky.

Oficiální prodejce Leanschi - autorizovaný obchod - distributor

Všechno příslušenství Leanschi dostupné v našem obchodě pochází od autorizovaného distributora. Při nákupu u společnosti Hodinkovna máte jistotu originality výrobku a dvouleté záruky.