Carl von Zeyten je značka, která se zrodila z vášně pro vytváření sofistikovaných modelů. Tato výjimečná značka se zrodila před 50 lety a od samého počátku si získala skupinu věrných zákazníků. Co je na hodinkách této značky jedinečné? Německá preciznost při vytváření vysoce kvalitních modelů, které potěší oko svého majitele svým designem. Hodinky této značky jsou nadčasové a hodí se ke každému stylu.

číst dál

Hodinky Carl Von Zeyten

(36)

Nejoblíbenější
 1. -40%
  Pánské hodinky Carl von Zeyten Freudenstadt Automatic CVZ0043RG Pánské hodinky Carl von Zeyten Freudenstadt Automatic CVZ0043RG
  Doprava zdarma 24H
  10 368,00 Kč 6 221,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 6 221,00 Kč

  Carl von Zeyten Freudenstadt Automatic CVZ0043RG (CVZ0043RGS)

  Doprava zdarma 24H
 2. -40%
  Pánské hodinky Carl von Zeyten Baden-Baden Automatic CVZ0042RWH Pánské hodinky Carl von Zeyten Baden-Baden Automatic CVZ0042RWH
  Doprava zdarma 24H
  10 368,00 Kč 6 221,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 6 221,00 Kč

  Carl von Zeyten Baden-Baden Automatic CVZ0042RWH

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 3. -40%
  Pánské hodinky Carl von Zeyten NO.30 Automatic CVZ0030BK Pánské hodinky Carl von Zeyten NO.30 Automatic CVZ0030BK
  Doprava zdarma 24H
  6 912,00 Kč 4 147,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 147,00 Kč

  Carl von Zeyten NO.30 Automatic CVZ0030BK

  Doprava zdarma 24H
 4. Bestseller
  Hodinky Carl von Zeyten Schiltach Limited Edition Hodinky Carl von Zeyten Schiltach Limited Edition
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
  8 447,00 Kč

  Carl von Zeyten Schiltach Limited Edition CVZ0081GRS

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
 5. Bestseller
 6. Bestseller
  Pánské hodinky Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH Pánské hodinky Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
  7 305,00 Kč

  Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
 7. Bestseller
Nejoblíbenější

Švýcarské hodinky jsou považovány za nejlepší na světě - to už slyšel každý. Ale ne každý ví, že německé hodinky si s nimi v ničem nezadají. To vše díky zrnku pravdy ve stereotypu o nesmírně pracovitých a přesných Němcích, což dokazují hodinky Carl von Zeyten.

Pozoruhodná historie značky hodinek Carl von Zeyten

Značka Carl von Zeyten vznikla v Německu v polovině minulého století. Zakladatel Carl von Zeyten se rozhodl dosáhnout ve svém oboru co největšího úspěchu a rozhodl se vyrábět hodinky špičkové kvality. Začal pracovat na vlastních modelech, které neustále vyvíjel, a staral se také o problematiku montáže jednotlivých řad i jejich servis. Díky své mimořádné vytrvalosti se jeho věhlas rozšířil daleko za hranice Schwarzwaldu a Eisenbachu. Neusnul však na vavřínech, ale hodně cestoval za dalším vzděláváním. Navštívil hodinářské továrny v Anglii a ve Švýcarsku, díky čemuž zjistil, že některé materiály jsou pro určité části hodinek vhodné a jiné nikoli. Díky tomu dokázal zmodernizovat výrobní proces tak, že hodinky byly mnohem efektivnější a přesnější.

Po mnoha letech byla značka reaktivována a mohla představit plody práce Carla von Zeytena - hodinky, které jsou po všech stránkách vynikající a při tvorbě modelů využívají nejmodernější technologie.

Jak vypadají hodinky Carl von Zeyten?

Modely pánských hodinek Carl von Zeyten jsou vyrobeny s neuvěřitelnou přesností a důrazem na detail. Velkou část kousků představuje konvence skeletonových hodinek, model s ciferníkem, který odhaluje tajemství mechanismu uvnitř. To může být cenné zejména pro zvídavé jedince, kteří rádi vědí, jak funguje každý předmět, který vlastní. Některé hodinky Carl von Zeyten mají takzvaná otevřená srdíčková okénka, která umožňují vidět některé součásti pohonného systému, především váhy, otáčející se během chodu. Ty jsou nezřídka odlišeny můstkem, který je podpírá, navíc vyrytým do efektních vzorů nebo vyleštěným. To je skvělá zpráva pro ty, kteří u hodinek hledají něco jedinečného, co jiné modely nemají. Značka však neváhá experimentovat - u některých hodinek zavedla dvojité váhy, které díky otevřenému srdcovému okénku upoutají pozornost a dodají každému modelu avantgardní nádech. Skvělým příkladem je sběratelský model Carl von Zeyten Black Forest s obzvláště krásným provedením.

Vyberte si hodinky Carl von Zeyten - ideální pro milovníky dobrého stylu.

Hodinky Carl von Zeyten se vyznačují jedinečným avantgardním designem. To však neznamená, že by mezi nimi chyběly modely s klasickým vzhledem. V nabídce německého výrobce však kralují stylisticky inovativní modely. Jejich netradiční vzhled, zejména charakteristické odhalení mechanismů, použití ozdobných můstků na podporu vah a klasické ženevské proužky na kyvadlech jsou jen některé z předností těchto neobvyklých hodinek. Za zmínku stojí, že značka používá nejlepší mechanismy od renomovaných výrobců, jako jsou japonská Miyota a švýcarská ETA. Proto nečekejte a objednejte si jedny z nejzajímavějších hodinek již nyní a přesvědčte se sami, jak dokonale se hodí k vašemu stylu.

Oficiální prodejce Carl von Zeyten - autorizovaný obchod - distributor

Zegarownia.pl je obchod nabízející hodinky Carl von Zeyten nejvyšší kvality pocházející výhradně z licencované distribuce. Nákupy lze uskutečnit jak v kamenném obchodě, tak online. Zajišťujeme rychlou expedici.

Prodejna hodinek Carl von Zeyten ve Varšavě

Společnost Carl von Zeyten se snaží vytvářet klasické hodinky s duší. Prohlédněte si nabídku našeho stacionárního obchodu nebo webové stránky a vyberte si model, který nejvíce zkrášlí vaše zápěstí. Prodejna Zegarownia je autorizovaným prodejcem značky Carl von Zeyten. Ve Varšavě najdete hodinky této značky za nejlepší ceny.