Zlato bylo od pradávna známé jako skvělý způsob, jak zdůraznit své postavení a označit své bohatství. Dnes je dokonalým materiálem pro vytvoření obalu luxusních hodinek, který ukáže, jak velkým milovníkem hodinek jste a jak moc si vážíte jejich mimořádného zpracování. Je to také fantastická příležitost rozhodnout se pro hodinky, které jsou nejen krásné, ale také vyrobené s náležitou péčí a precizností mechanismu - jen takové hodinky jsou totiž pokovené zlatem, aby nezůstalo jen u vnějšího vzhledu.

číst dál

Prémiové Zlaté Pánské hodinky

(10)

Nejoblíbenější
 1. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 2. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 3. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 4. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 5. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 6. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 7. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
  -22%
 8. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 9. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
 10. Zlaté hodinky - 18 karátové zlato (Au 750)
Nejoblíbenější

V prodejně Hodinkovna máme hodinky s obálkami ze 14karátového zlata o hmotnosti od 15 do 20 gramů - jedná se o hodinky od společnosti Atlantic, jednoho z předních švýcarských výrobců hodinek. Zárukou toho jsou nejen skvěle navržené hodinky, ale také jejich přesný mechanismus - a švýcarská manufaktura je proslulá tím, že vyrábí ty nejlepší.

Vyberte si zlaté pánské hodinky, kterými všechny oslníte

Zlaté hodinky se skvěle hodí k elegantnímu oblečení, jako je oblek nebo dokonce košile. Jsou ideální jako doplněk do kanceláře nebo na významnou událost, jako je svatba. Skvěle se také hodí k formálnímu oblečení, takže jsou ideálním doplňkem oděvu na obchodní schůzce. Zlaté hodinky všem ukáží, že se umíte postarat o drahé předměty, což se promítne do vaší péče i v dalších aspektech vašeho života.

Vyplatí se vybrat si pánské zlaté hodinky?

Určitě ano - nejenže podtrhnou váš styl a eleganci, ale budou také dokonalým dárkem pro blízkou osobu. Napadá vás lepší nápad na dárek než luxusní hodinky se zlatým obalem? Budou dokonalým dárkem ke kulatým výročím, jako jsou narozeniny nebo výročí svatby.