+ Dárek: čepice Suunto
Bestseller

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 49 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050865000 Sportovní hodinky Suunto Vertical Black Ruby Suunto Vertical Black Ruby

Hodnocení zákazníků: 5
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.
Jiné verze:

Čepice zdarma!

S kódem "SUUNTO" získáte klobouk jako dárek k hodinkám Suunto!

Při nákupu hodinek zadejte kód "SUUNTO" a získáte ZDARMA originální čepici Suunto v hodnotě 620 Kč, která vás ochrání před sluncem při venkovním tréninku!

Detaily Suunto SS050865000

Hodinky Suunto Vertical Black Ruby SS050865000 jsou sportovní hodinky s velkým displejem, vyrobené s důrazem na detail, ideální společník na dlouhé túry a outdoorový trénink. Robustní konstrukci potvrzují vojenské patenty udělené modelu za absolvování testů. Konstrukce přístroje se skládá z polyamidového obalu vyztuženého skelnými vlákny, barevného dotykového displeje, ochranného safírového skla a silikonového řemínku vínové barvy. Tento praktický výrobek se osvědčí při výletech a namáhavé činnosti. Mezi funkce hodinek patří řada sportovních režimů, senzory, mapy nebo přesná navigace. Hodinky Suunto Vertical byly vyvinuty ve Finsku s využitím obnovitelných zdrojů energie. Vodotěsnost je 100 metrů a záruka výrobce činí 2 roky.

Watch Faces

Offline mapy
Offline mapy

Hodinky umožňují pohodlný přístup k bezplatným mapám, i když jste offline. Mohou se pochlubit detailní přesností a umožňují přesnou navigaci po trase a předem definovaných bodech zájmu (POI).

Vysoce výkonná baterie
Vysoce výkonná baterie

Model je vybaven výkonnou baterií, jejíž životnost lze prodloužit pomocí inteligentních režimů řízení spotřeby. Můžete si vybrat jeden ze čtyř předdefinovaných režimů baterie: Výkon, Výdrž, Ultra a Trasa.

Upozornění na bouřku
Upozornění na bouřku

Model je vybaven praktickou funkcí alarmu při bouřce. Díky tomu bude skvělým společníkem na dlouhých cestách a s předstihem vás upozorní na poruchu počasí, čímž zajistí bezpečnost.

95+ Sportovní režimy
95+ Sportovní režimy

Hodinky Suunto Vertical mají více než 95 vestavěných sportovních režimů. Bez ohledu na to, jaké disciplíně se věnujete, můžete pomocí tohoto modelu měřit všechny nejdůležitější parametry související s vaší aktivitou.

Čas východu a západu slunce
Čas východu a západu slunce

Obzvláště užitečnou funkcí na stezce je zobrazení času východu a západu slunce. Napovídá, kdy se vydat na cestu a kdy se vyplatí nastavit návrat, aby vás nepřekvapila tma.

Personalizovaný ciferník hodinek
Personalizovaný ciferník hodinek

Hodinky jsou vybaveny různými motivy ciferníků - minimalistickými, digitálními i odkazujícími na analogové modely. V závislosti na svých potřebách si můžete určit, jaké funkce budou na hlavním displeji.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Bezplatné offline terénní mapy

Terénní mapy obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, což vám umožní najít cestu i bez připojení k internetu.

Vyrobeno z obnovitelných zdrojů

Model byl vytvořen v souladu s myšlenkou udržitelnosti. Při jeho výrobě byla použita energie získaná výhradně z obnovitelných zdrojů. Výsledkem je 100% kompenzace uhlíkové stopy.

Sportovní aplikace v SuuntoPlus

Díky funkci SuuntoPlus zvýšíte využitelnost svých hodinek tím, že získáte přístup k široké škále zařízení. Jedná se o sbírku desítek aplikací využitelných při aktivitách a praktických průvodců.

Dvojité pásmo GPS/GNSS

Hodinky jsou vybaveny dvoupásmovou navigací GPS/GNSS. To zajišťuje maximální přesnost při navigaci po trase nebo podle bodů zájmu.

Provoz offline

Pro maximální bezpečnost lze navigační funkce používat i v režimu offline. Díky mapám dostupným v režimu offline budete mít vždy jistotu, že jdete správným směrem.

Suunto Vertical Black Ruby - sportovní hodinky s extrémní výdrží baterie

Kolekce Suunto Vertical byla vytvořena pro nejnáročnější outdoorové nadšence. Výrobce vyšel vstříc jejich potřebám tím, že vytvořil moderní sportovní hodinky s extrémně dlouhou výdrží baterie! Mezi vlastnosti modelů této kolekce patří podrobné a bezplatné offline mapy, více než 90 sportovních režimů nebo dvoupásmová GPS. Vojenské patenty ověřují nadprůměrnou odolnost hodinek Suunto Vertical.

Zegarki Suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto přístroje vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale profiluje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje modely, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Rozsáhlá funkčnost

Hodinky Suunto Vertical Black Ruby SS050865000 jsou vybaveny mnoha funkcemi, jako např:

 • Bezplatné mapy dostupné offline.
 • Měření barometrické nadmořské výšky - díky vestavěnému senzoru přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak. Na základě měření a referenční hodnoty se vypočítá nadmořská výška nebo atmosférický tlak na úrovni moře.
 • Odhad tepové frekvence na zápěstí.
 • Více než 95 sportovních režimů. Můžete si také vytvořit nové vlastní režimy podle svých potřeb.
 • Inteligentní režimy baterie a připomenutí nabíjení.
 • Dvoupásmová navigace - GPS a GNSS - umožňuje odečítat a zaznamenávat trasy, po kterých se pohybujete. Byl testován ve vojenských podmínkách. Model navíc komunikuje se všemi pěti hlavními satelitními systémy pomocí technologie Dual Frequency.
 • Chytré připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • POI (Point of Interest) navigace - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte se pomocí svého zařízení.
 • Sledování spánku - režim pro sledování hloubky, kvality a délky spánku, stejně jako buzení nebo průměrné klidové tepové frekvence.
 • Digitální kompas.
 • Informace o počasí - upozornění na bouřku, aktuální předpověď, čas východu a západu slunce.
 • Chytré připojení - umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ukazatele: tréninková zátěž a zotavení.
 • Adaptivní průvodce tréninkem.
 • Intervalový tréninkový režim.

Špičková kvalita provedení

Konstrukci hodinek Suunto Vertical Black Ruby SS050865000 tvoří:

 • Černého obalu z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny.
 • Řemínek z odolného silikonu ve vínové barvě.
 • Barevný dotykový displej.
 • Safírové sklíčko chránící displej.

Technologie Fusedtrack™.

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou údaje GPS kombinovány s údaji ze snímače pohybu. Díky tomu je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní, takže se hodinky nevybijí. Fungování technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Zároveň zůstává měření velmi přesné.

Inteligentní baterie

Hodinky jsou vybaveny předdefinovanými režimy baterie: Výkonnostní, Vytrvalostní, Ultra a Tour. Ty zajišťují 60 až 500 hodin nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky inteligentním upozorněním hodinky samy navrhnou změnu na režim vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

suunto-9-g1-baro-sport-wrist-hr-gps-watch-black-SS050019000-power-modes

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě plnohodnotněji. Po instalaci získáte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. z Facebooku, Instagramu, WhatsApp a mnoha dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které absolvovali ostatní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby, jako jsou Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve svém chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Zjistěte, jak vytvářet vlastní trasy - .
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Upravujte ciferník hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s hodinkami SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, které trénink s hodinkami Suunto ještě zefektivní:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim spalovače
 • Stoupání
 • Bezpečný
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Když si zakoupíte hodinky Suunto, získáte 60denní zkušební období pro přístup ke službě Strava Summit zdarma.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce, umožňuje jejich odeslání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsný

Díky vodotěsnosti 100 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte obávat poškození mechanismu při postříkání vodou. Hodinky budou odolné i při ponoření do vody a plavání.

Maximální odolnost hodinek Suunto Vertical - testováno podle vojenských standardů

Výrobky Suunto Vertical Collection byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810), které v případě úspěšného absolvování potvrzují vynikající kvalitu a odolnost. MIL-STD-810 je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní testy stanovený Spojenými státy publikací amerického ministerstva obrany, na níž se podílí americká armáda, letectvo a námořnictvo a také Institut environmentální vědy a technologie, který zahrnuje testy k ověření odolnosti zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakými testy prošly hodinky Suunto Vertical?

 • Test 500.6 - nízký tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • test 502.7 - nízká teplota
 • test 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek suunto vertical paski

Snadná výměna řemínků díky "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto trvá jen několik sekund díky pohodlnému mechanismu rychlého uvolnění. Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje jeho rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Kompatibilní řemínky

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na nabídku vyměnitelných řemínků Suunto →

Záruka

Na hodinky SuuntoVertical Black Ruby SS050865000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuál
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050865000

Mechanizm Smartwatch
Łączność Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Wyświetlacz vícebarevný
Wyświetlacz dotykowy Ano
Powiadomienia telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Multimedia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcje pogodowe Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Funkcje dodatkowe Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkcje zdrowotne měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Funkcje sportowe krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Dyscypliny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Tarcza - kolor Zobrazit
Szkiełko Safírové
Typ paska Silikon
Pasek - kolor Burgundská
Szerokość Paska 22.00 mm
Wodoszczelność 100 metrů
Rodzaj koperty Kompozit
Szerokość koperty 49.00 mm
Grubość koperty 14.00 mm
Dostępne języki PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE, ZH, TH, ZHTW
Marka Suunto
Model SS050865000
Dla kogo Unisex
Gwarancja 2 roky
EAN 6417084209122

Recenze o Suunto Vertical Black Ruby SS050865000 (3)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 19.05.23
  100%
  Hodinky jsou jedny z nejlepších! Nedá se srovnat s jinými modely v této cenové relaci! Navíc mapy zdarma a zvětšený displej.
  Tymon Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 16.05.23
  100%
  Cena sice není nejnižší, ale vyplatí se do ní investovat. Přítel mě přesvědčil, abych si pořídil hodinky Suunto, protože oba pravidelně cvičíme. Jsem velmi spokojen a bez rozmýšlení bych si vybral podruhé to samé!
  Kamila Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 15.05.23
  100%
  Ta barva mi ukradla srdce. Velikost na webových stránkách je dokonale reprodukovaná, protože stejně vypadá i naživo. Funkčnost perfektní, kvalita - netřeba dodávat? Suunto opět ukázalo, že zametá se světem chytrých hodinek.
  Adam Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně