Bonore je značka vytvářející luxusní a vysoce kvalitní šperky. Široké portfolio značky zahrnuje klasické vzory i moderní modely v souladu se současnými trendy. Kolekci tvoří stylové řetízky a náhrdelníky, nevšední prsteny, elegantní náušnice i ženské náramky.

číst dál

Šperky Bonore

(3128)

Nejoblíbenější
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. Bestseller
 10. Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Bestseller
 14. Bestseller
 15. Bestseller
 16. Bestseller
 17. Bestseller
 18. Bestseller
 19. Bestseller
 20. Bestseller
 21. Bestseller
 22. Bestseller
 23. Bestseller
Nejoblíbenější

Pokud hledáte nadčasové, odolné a netradiční šperky, které doplní váš styl, je značka Bonore tou pravou. Každý výrobek je vyroben ze surovin pocházejících z prověřených světových burz kovů a drahých kamenů. Spolu s výrobkem obdržíte certifikát.

Myšlenka vytvoření zlatých šperků

Zlato je jedním z nejcennějších a nejžádanějších kovů. Ve své čisté podobě není vhodné pro šperkařské výrobky, proto se vytvářejí slitiny. Zlato se v různých poměrech kombinuje s jinými kovy. Obsah ryzího zlata ve slitině se určuje na základě zkoušky. Zlato ceněné ve špercích má jakost 585, která obsahuje 58,5 % ryzího slitku. Podle karátového systému se jedná o 14karátové zlato. Vyznačuje se trvanlivostí a tvrdostí. Zlaté šperky Bonore potěší oko svým dokonalým vzhledem na mnoho let. Šperky Bonore jsou vyráběny výhradně ze zlata 585. Nabízíme klasické žluté zlato, jemné růžové zlato a neutrální bílé zlato. Zlato pro naše šperky získáváme z oficiálně certifikovaných zdrojů.

Šperky Bonore - „Diamonds. Naturally”

Diamanty patří mezi jedny z nejkrásnějších a nejvzácnějších drahých kamenů na celém světě. Diamanty, které jsou přirozeně matné, po správném vyleštění vyzařují nepředstavitelný lesk. Je známo, že kvality diamantů nejlépe vyniknou při briliantovém výbrusu, který byl objeven v 17. století. Značka Bonore oceňuje přirozené vlastnosti těchto výjimečných slachetových kamenů. Slogan značky "Diamanty. Přirozeně" je jakousi zárukou, že ve výrobcích značky jsou použity pouze pravé, přírodou vytvořené diamanty. Tato záruka se vztahuje na všechny drahé kameny používané ve špercích Bonore. Posláním značky je vytvářet krásné šperky z drahých kamenů a kamenů z ověřených zdrojů. Stejně důležitý je pro značku respekt k přírodě jak ve fázi nákupu surovin, tak ve fázi tvorby výrobků. Diamantové šperky Bonore jsou opatřeny certifikátem, který obsahuje informace o takových vlastnostech diamantu, jako je brus, karáty, barva a také čistota.

Proč si vybrat šperky Bonore?

Značka Bonore se zrodila z vášně a touhy vytvářet výjimečné bižuterní šperky s přírodními drahými kameny. Vysoká kvalita výrobků Bonore jde ruku v ruce s dostupnými cenami. Proč si vybrat šperky Bonore? Protože získáte důvěru v jejich původ, kvalitu a trvanlivost. Nezapomeňte, že nákup šperků pouze od certifikovaných prodejců vám dává záruku originality zlata i drahých kamenů. Množství vzorů a barevných variací zaručuje, že najdete něco pro sebe nebo pro někoho blízkého. Elegantní šperky Bonore jsou skvělým nápadem na dárek. Ze široké nabídky značky. Navštivte náš internetový obchod a pořiďte si krásné exkluzivní šperky Bonore.