Hodinky Carl von Zeyten jsou německou tradicí, která se pěstuje již více než 50 let. Jejich kvalita, styl a vynikající design si získaly srdce mnoha příznivců prestižní a precizní hodinářské práce. Rafinovaný a bohatě zdobený design těchto hodinek dokonale odráží autorský charakter značky.

číst dál

Pánské hodinky Carl Von Zeyten

(32)

Nejoblíbenější
 1. -40%
  Pánské hodinky Carl von Zeyten Freudenstadt Automatic CVZ0043RG Pánské hodinky Carl von Zeyten Freudenstadt Automatic CVZ0043RG
  Doprava zdarma 24H
  10 368,00 Kč 6 221,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 6 221,00 Kč

  Carl von Zeyten Freudenstadt Automatic CVZ0043RG (CVZ0043RGS)

  Doprava zdarma 24H
 2. -40%
  Pánské hodinky Carl von Zeyten Baden-Baden Automatic CVZ0042RWH Pánské hodinky Carl von Zeyten Baden-Baden Automatic CVZ0042RWH
  Doprava zdarma 24H
  10 368,00 Kč 6 221,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 6 221,00 Kč

  Carl von Zeyten Baden-Baden Automatic CVZ0042RWH

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 3. -40%
  Pánské hodinky Carl von Zeyten NO.30 Automatic CVZ0030BK Pánské hodinky Carl von Zeyten NO.30 Automatic CVZ0030BK
  Doprava zdarma 24H
  6 912,00 Kč 4 147,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 147,00 Kč

  Carl von Zeyten NO.30 Automatic CVZ0030BK

  Doprava zdarma 24H
 4. Bestseller
  Hodinky Carl von Zeyten Schiltach Limited Edition Hodinky Carl von Zeyten Schiltach Limited Edition
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
  8 447,00 Kč

  Carl von Zeyten Schiltach Limited Edition CVZ0081GRS

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
 5. Bestseller
 6. Bestseller
  Pánské hodinky Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH Pánské hodinky Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
  7 305,00 Kč

  Carl von Zeyten Elzach Skeleton Automatic CVZ0031RWH

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarmanejpozději do 3 dnů
 7. Bestseller
Nejoblíbenější

Pánské hodinky Carl von Zeyten jsou určeny pro pány, kteří se chtějí vymanit z klasického stylu obleku a mají zálibu v jedinečných a neobvyklých doplňcích. Objevte nyní nabídku této německé společnosti.

Proč si vybrat pánské hodinky Carl von Zeyten a čím vynikají?

Pánské hodinky německé značky Carl von Zeyten jsou osvědčené a kvalitní modely, které zaujmou svým jedinečným stylem. Upoutají pozornost rafinovaným vzhledem svých ciferníků. Nápadité zdobení doplňují skeletovité tvary, otevřená srdíčková okénka a důmyslně zpracované můstky a váhy - u některých modelů dokonce dvojité, jako například v kolekci Black Forest. Jejich velkou předností je kromě nevšedního vzhledu také vynikající práce mechanických strojků s automatickým nátahem. Většina hodinek měří čas přesně pomocí tohoto mechanismu, který je ve většině případů vystaven. Značka však nevybočuje z tradičních standardů a snaží se přizpůsobit vkusu různých zákazníků. Odlišným příkladem od skeletonizovaných forem je model Carl von Zeyten Urach, který není skeletonem, ale zaujme elegantní kombinací stříbrného leštěného ciferníku s různými funkcemi s pohodlným řemínkem ušitým z kůže.

Pánské hodinky Carl von Zeyten - kolekce

Každý majitel hodinek Carl von Zeyten si může vybrat model, který mu vyhovuje, z široké nabídky hodinek a několika reprezentativních kolekcí, jako jsou: Baden-Baden, Bernau, Murg, Oberkirch nebo Schwarzwald. Každá řada byla navržena s důrazem na nejmenší detaily. To je patrné zejména na designu ciferníků, které připomínají koncept hodinek skeleton. Díky propracovaným detailům mají nádherně ucelený styl. Každá kolekce představuje moderní a bohatě zdobený styl, který vytváří nový směr nejen v módě, ale i v hodinářství. Pánové, kteří sní o návratu do minulosti, by se měli rozhodnout pro kapesní model Schutter. Kolekce Elzach a Waldkirch jsou naopak určeny mužům, kteří rádi sledují mechanismus v jeho celistvosti.

Carl von Zeyten - dobrý poměr ceny a kvality

Značka Carl von Zeyten a její různé kolekce pánských hodinek představují kromě propracovaného a jedinečného designu také poměr nejkvalitnějších materiálů a přijatelné ceny. Tato kombinace zaručuje možnost těžit z výrobků dobré kvality, které jsou vytvářeny kvalifikovanými odborníky.

Obchod s pánskými hodinkami Carl von Zeyten ve Varšavě

Carl von Zeyten je značka, která při tvorbě svých hodinek klade důraz na pozornost věnovanou i těm nejmenším detailům, a zároveň se snaží, aby splňovaly standardy moderních a dokonce i odvážných oblekových hodinek, které se vymykají klasickým normám. V našem internetovém obchodě i v kamenné prodejně jistě najdete, na míru šitý model, který se vymyká tradičnímu pojetí hodinářství. Na každé hodinky Carl von Zeyten se vztahuje dvouletá záruka výrobce.