Natahovače a úložné boxy na hodinky jsou nezbytným příslušenstvím každého majitele hodinek. Výrobky Beco Technic se vyznačují jedinečným designem a mimořádnou pozorností věnovanou každému, i tomu nejmenšímu detailu. V průběhu let získali zkušenosti, díky nimž jsou jejich výrobky nejvyšší kvality.

číst dál

Beco Technic - Pouzdra na hodinky a natahovače hodinek

(6)

Nejoblíbenější
 1. Kód: BECO5 = 5% sleva
  Bestseller
  Beco Technic Fancy Brick natahovač hodinek Beco Technic Fancy Brick natahovač hodinek
  Doprava zdarma
  nejpozději do 5 dnů
  4 536,00 Kč

  Beco Technic Fancy Brick 309407

  Doprava zdarma
  nejpozději do 5 dnů
 2. Kód: BECO5 = 5% sleva
  Bestseller
 3. Kód: BECO5 = 5% sleva
 4. Kód: BECO5 = 5% sleva
  Beco Technic Castle natahovač hodinek Beco Technic Castle natahovač hodinek
  Doprava zdarma
  nejpozději do 5 dnů
  7 784,00 Kč

  Beco Technic Castle 309399

  Doprava zdarma
  nejpozději do 5 dnů
 5. Kód: BECO5 = 5% sleva
 6. Kód: BECO5 = 5% sleva
Nejoblíbenější

Značka Beco Technic byla založena v roce 1953 a za tu dobu si získala zkušenosti a důvěru zákazníků ve více než 70 zemích světa. Značka Beco Technic má ve svém portfoliu širokou škálu příslušenství k hodinkám. Rotomaty i krabičky na hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

Beco Technic - stylové krabičky na hodinky

Společnost Beco Technic vytváří produkty, které jsou užitečné a zároveň vizuálně přitažlivé. Díky různým tvarům a barvám si každý může vybrat výrobek podle svých individuálních preferencí. Užitečným produktem je pouzdro, do kterého lze hodinky uložit doma i na cestách. Pouzdro je speciálně navrženo tak, aby se hodinky při cestování nepohybovaly. Speciální polstrování zajišťuje, že se hodinky nepoškodí ani nepoškrábou. Pro modely na řemínku je ideální prodloužený model, aby se zabránilo záhybům na kůži. Hodinky na náramku je vhodné ukládat do kulatých pouzder, která obsahují speciální polštářek zabraňující pohybu hodinek.

Moderní natahovače hodinek Beco Technic

Majitelé automatických hodinek by si měli pořídit jedinečné natahovače hodinek Beco Technic. Mezi mnoha návrhy najdeme modely elegantní, klasické, ale i ty s moderním, lehce futuristickým vzhledem. Díky této rozmanitosti můžeme rotomat přizpůsobit interiéru. Společnost Beco Technic neustále pracuje na zdokonalování svých výrobků. To platí i pro natahovače hodinek. Které jsou založeny na komponentech nejvyšší kvality. Natahovače hodinek jsou vybaveny řadou užitečných funkcí, jako je možnost nastavení počtu denních otáček, dotykové senzory, vestavěné programy. Kromě toho jsou tato zařízení vybavena motory, které se otáčejí v různých směrech (ve směru hodinových ručiček, proti směru hodinových ručiček i střídavě).

Beco Technic - nezbytné příslušenství pro hodinky

Hodinky jsou jedinečné výrobky, které nám mohou sloužit dlouhá léta. Aby se tak stalo, je třeba dbát na správný servis i skladování. Proto se vyplatí pořídit si zásoby výrobků Beco Technic. Majitelé quartzových i automatických hodinek zde najdou produkty, které vyhovují jejich individuálním potřebám. Kromě toho jsou natahovače i krabičky na hodinky nejen užitečným, ale také dekorativním doplňkem.