V obchodě Hodinkovna.cz najdete opravdu nemalou nabídku řemínků k hodinkám, které vám umožní individualizovat vaše oblíbené hodinky nebo vyměnit opotřebovaný řemínek, aniž byste museli kupovat nové hodinky. Převážnou část nabídky tvoří příjemné na dotek kožené řemínky k hodinkám, které se těší neutuchající oblibě pro svou odolnost, pohodlí při nošení a přirozený, univerzální vzhled. Kromě toho nabízíme také látkové řemínky, vyztužené karbonem, a také silikonové řemínky, které dobře fungují u všech druhů sportovních hodinek.

číst dál

Řemínky na hodinky

(1139)

Nejoblíbenější
 1. Nový výrobek
 2. Nový výrobek
 3. Nový výrobek
 4. Nový výrobek
 5. Nový výrobek
 6. Nový výrobek
 7. Nový výrobek
 8. Nový výrobek
 9. Nový výrobek
 10. Nový výrobek
 11. Nový výrobek
 12. Nový výrobek
 13. LIMITOVANÁ EDICE
 14. LIMITOVANÁ EDICE
 15. LIMITOVANÁ EDICE
 16. LIMITOVANÁ EDICE
 17. LIMITOVANÁ EDICE
 18. LIMITOVANÁ EDICE
 19. LIMITOVANÁ EDICE
 20. LIMITOVANÁ EDICE
 21. -13%
  Reminek Hirsch Grand Duke L 20 mm Reminek Hirsch Grand Duke L 20 mm
  dodávka 24H
  1 612 Kč 1 398 Kč

  Hirsch Grand Duke L 02528050-2-20

  dodávka 24H
Nejoblíbenější

Bez ohledu na to, zda potřebujete kožený či látkový řemínek nebo třeba náramek – veškeré příslušenství k hodinkám najdete na našem webu. Zvolte styl, který nejvíce preferujete a následně vybírejte z různých možností.

Všechny velikosti řemínků

Dámské i pánské řemínky nabízíme v různých šířkách (od 14 do 24 mm). Díky tomu dokážeme splnit očekávání téměř každého zákazníka, který hledá náhradní řemínek ke svým hodinkám. Je to skvělý nápad, jak osvěžit vzhled hodinek za nízkou cenu.

Široký výběr řemínků

Mezi dostupnými barvami a vzory najdeme celou paletu odstínů, od nejoblíbenějších černých, hnědých a béžových řemínků až po ty více barevně odvážné, které dodávají hodinkám jedinečný vzhled a charakter: červené, modré, růžové, bílé a vícebarevné, s květinovými, geometrickými motivy nebo imitace hadí kůže.

Perfektní náramky

Nedílnou součástí naší nabídky jsou náramky z nerezové oceli, které vám umožní vyměnit poškozený náramek nebo, pokud to model hodinek umožňuje, také vyměnit běžný řemínek za vybraný náramek. Většina modelů náramků je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli s nealergenním PVD povlakem.

Top značky řemínků

Mezi oblíbené značky dostupné v našem obchodě, které nabízejí řemínky k hodinkám patří například Morellato, Skagen, Michael Kors, Diesel a Fossil. Speciální kategorií řemínků pak tvoří náhradní řemínky Suunto HR, které lze připevnit k používanému opasku Suunto Smart Sensor HR.

Máte nějaký dotaz? Zeptejte se našich poradců!

Pokud si chcete vybrat nový řemínek, ale nevíte, zda se bude hodit k vašim hodinkám, můžete navštívit náš obchod ve Varšavě v obchodním centru Galeria Panorama na ul. Witosa 31. Odborníci vám pomohou vybrat perfektní řemínek nebo náramek a vybraný model náramku na místě zkrátí. Seznamte se s nabídkou několika stovek řemínků k hodinkám v obchodě Hodinkovna.cz.