Garmin Fenix 7 je sportovní návrh amerického výrobce. Tyto jedinečné multifunkční chytré hodinky byly vytvořeny pro ty nejnáročnější podmínky - o čemž svědčí i jejich soulad s americkými vojenskými normami.

číst dál

Chytre hodinky Garmin Fenix 7

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Pokud hledáte odolný doplněk, který funguje jako asistent při sportovních aktivitách, stojí za to se blíže podívat na chytré hodinky Garmin Fenix 7. Díky mnoha variantám a praktickým funkcím se budou hodit mnoha sportovním nadšencům.

Sportovní chytré hodinky Garmin Fenix 7

V kolekci hodinek Garmin Fenix 7 si můžete vybrat ze tří velikostí obálek, takže model bude vhodný pro menší i větší zápěstí. Kromě toho výrobce nabízí verzi se safírovým sklem - Sapphire - a variantu navíc nabíjenou energií ze světla, Garmin Fenix 7 Solar. Pouzdra jsou vyrobena z polymeru vyztuženého skleněnými vlákny a doplňují je kroužky, které jsou v závislosti na verzi vyrobeny z nerezové oceli nebo titanu. Celek doplňují řemínky z pružného silikonu.

Jaké funkce nabízejí chytré hodinky Garmin Fenix 7?

Dotykový displej nám umožňuje pohodlně procházet nabídkou zařízení. Pokud však dáváte přednost analogovému řešení, lze hodinky ovládat také pomocí tlačítek umístěných na boku obálky.

Jaké zajímavé funkce nabízí Garmin Fenix 7? K dispozici je řada sportovních funkcí: intervalový trénink HIIT, denní tréninkové tipy, simulátor závodního času, asistent regenerace nebo měření vytrvalosti v reálném čase.

Outdoorové vybavení Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7 je zařízení, které se skvěle hodí i pro outdoorové aktivity. Je vybaven satelitními systémy GPS, GLONASS a Galileo, díky nimž je přesnost měření opravdu vysoká. Navíc si můžete stáhnout mapy TopoActive Europe přímo do zařízení a používat vestavěné mapy Skiview™, které jsou cennou sbírkou lyžařských středisek z celého světa. Verze Sapphire je také vybavena vícepásmovým satelitním připojením. Poskytuje vynikající přesnost určení polohy pomocí technologie, která byla dříve dostupná pouze pro armádu.

Garmin Fenix 7 - výkonná baterie, hodiny provozu

Při psaní o chytrých hodinkách Garmin Fenix 7 nelze nezmínit jejich výkonnou baterii. V režimu hlídání může model pracovat až 11 dní bez přerušení. V solární verzi lze tuto dobu díky solárnímu nabíjení prodloužit až na 14 dní. V režimu GPS nám výrobce udává 37 nebo (u solárních variant) 46 hodin.

Se zapnutou úsporou energie funguje zařízení až 38 nebo 87 dní. Tyto výsledky jsou v kombinaci s množstvím funkcí opravdu působivé.