Hodinky Tissot Seastar není třeba příliš doporučovat. Stačí jedna věc, hodinky vydrží tlak až 30 atmosfér. Tissot tím ukazuje, jak snadné je sladit vášeň pro potápění s láskou k automatickým hodinkám. Hodinky jsou vybaveny špičkovými švýcarskými strojky ETA, včetně modelu Valjoux, který zajišťuje bezpečný a správný chod hodinek. Kromě toho mají hodinky samozřejmě safírové sklíčko a heliový ventil. Díky špičkové technologii, neuvěřitelné přesnosti a zpracování z těch nejlepších materiálů používají hodinky Seastar tisíce profesionálních potápěčů po celém světě.

číst dál

Hodinky Tissot Sestar 1000

(20)

Nejoblíbenější
 1. Bestseller
 2. -18%
  Hodinky Tissot Seastar 1000 Chronograph Hodinky Tissot Seastar 1000 Chronograph
  Doprava zdarma 24H
  14 000,00 Kč 11 480,00 Kč Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 11 480,00 Kč

  Tissot Seastar 1000 Chronograph T120.417.17.051.01 (T1204171705101)

  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Tissot Seastar je kolekce, která se inspirovala světem vodních sportů. Díky originálnímu designu, důrazu na nejmenší detaily a výběru těch nejkvalitnějších materiálů hodinky řady Tissot Seastar osloví jak potápěče, tak milovníky potápěčských hodinek.

Hodinky Tissot Seastar - vítejte v podvodním světě

Kolekce hodinek Tissot Seastar se vyznačuje zvýšenou vodotěsností, která je stanovena na 30 barů, a otočným keramickým rámečkem, který potápěči používají k měření času ponoru. Průhledný ciferník chráněný safírovým sklíčkem a luminiscenční ručičky, význam usnadňují čtení času i ve tmě. Kolekce Tissot Seastar si zachovává styl klasických potápěčských hodinek, ale dostala o něco elegantnější, až vznešenější nádech.

Hodinky Tissot Seastar - automatické nebo quartzové?

Hodinky řady Tissot Seastar jsou vybaveny automatickým strojkem, tyto modely mají skleněné zadní pouzdro, které pěkně odhaluje švýcarský strojek ETA s 80hodinovou rezervou chodu. Modely s quartzovým strojkem jsou naopak navíc vybaveny funkcí chronografu a indikátorem vybití baterie EOL. Zadní stranu pouzdra mezitím zdobí rytina s motivem mořského koníka.

Hodinářství Tissot Seastar ve Varšavě

Pokud hledáte pokročilé hodinky pro potápěče, vyberte si profesionální model z řady Tissot Seastar. Ve Varšavě najdete hodinky Tissot Seastar ve stacionárním obchodě v Galerii Panorama nebo v obchodě Zegarownia Premium za nejlepší cenu na trhu.

Oficiální prodejce - Tissot - autorizovaný obchod - distributor.

Hodinky Tissot nabízené v obchodě Zegarownia.pl, pocházejí z oficiální, licencované distribuce, která poskytuje 100% záruku originality výrobku.