Značka Diesel byla založena v roce 1978 v Itálii. Prvními výrobky byly módní džíny a dodnes je společnost nejpopulárnější právě díky tvorbě džínových kalhot. Název Diesel odkazuje na automobilový motor - zakladatelé značky byli vášnivými milovníky automobilů. Jedním z prvořadých cílů společnosti Diesel bylo vždy vytvářet výrobky, které se vymykají tradici a současným standardům ve světě módy.

číst dál

Dámské hodinky Diesel

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Značka Diesel od svého vzniku zaměstnává designéry, kteří dokázali vyvinout jedinečný a inovativní design, od džínů přes nábytek až po výrazné hodinky.

Vytříbený styl dámských hodinek Diesel

Dámské hodinky Diesel jsou určeny pro lidi, kteří se rádi odlišují a chtějí svými hodinkami vyjádřit svůj styl. Jsou to malá umělecká díla. Upoutávají pozornost svými barvami, vzory a především velikostí. Nabídka modelů je rozmanitá. Italská značka nabízí hodinky zdobené krystaly, na ocelových náramcích nebo kožených řemíncích. Ciferníky hodinek Diesel jsou obvykle minimalistické, tvarově jednoduché. Pro ženy se sportovnějším stylem má společnost robustnější modely, např. na gumových řemíncích. Rozmanitost barev umožňuje hodinky přesně přizpůsobit vkusu nositelky.

Dámské sportovní hodinky Diesel: rozhodněte se pro aktivitu

Dámské hodinkyDiesel jsou vybaveny přesným quartzovým strojkem, poháněným baterií, kterou lze v případě potřeby snadno vyměnit. Jejich vodotěsnost dosahuje až 100 metrů, což znamená, že můžete plavat nebo se potápět bez obav o hodinky.

Nezapomenutelný design dámských hodinek Diesel

Modely Diesel jsou velmi oblíbené mezi nositelkami, které oceňují jedinečný styl, neobvyklé tvary a barvy. S takovými hodinkami na zápěstí si můžete být jisti, že si vás někdo všimne. Mezi nejvýznamnější řady dámských hodinek patří např: Diesel Flare, Diesel Nuki a Diesel Kray Kray.

Náš obchod s dámskými hodinkami Diesel - Varšava

Náš internetový obchod s dámskými hodinkami Diesel - Zegarownia.pl je autorizovaným distributorem této značky. Všechny dámské a pánské hodinky Diesel zakoupené v našem obchodě mají dvouletou záruku a jsou zabaleny v originálním balení.

//