Japonská společnost Orient si již více než sto let získává své příznivce výrobky nejvyšší kvality a originality. Pánské hodinky zaujímají mezi nabídkou hodinek této značky velmi důležité postavení. V nabídce máme více než sedmdesát zajímavých modelů, mezi nimiž si každý muž najde něco pro sebe - milovník šik elegance, ideální pro vznešené obřady, klasické elegance pro každodenní nošení i sportovnějšího stylu.

číst dál

Pánské hodinky Orient

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Většina pánských hodinek Orient, které jsou zde k dispozici, má klasický a univerzální charakter, tj. hodinky, které se hodí téměř v každé situaci a vypadají dobře na zápěstí každého muže - ať už jsou hodinky spojeny s manžetou košile a saka, nebo s rukávem svetru či volnější halenky. Jak se na hodinky s klasickým charakterem sluší, výrobce používá především barvy, jako je stříbrná, zlatá, černá, hnědá a bílá. To však neznamená, že by si příznivci moderních a osobitých řešení nenašli nic pro sebe. V kolekci hodinek Orient najdou muži také výrobky s modrým, oranžovým nebo šedým ciferníkem.

Pánské hodinky Orient - synonymum elegance

Hodinky Orient pro muže jsou také z nejrůznějších použitých materiálů, i když je třeba jasně poznamenat, že výrobce této japonské značky vždy sahá po těch nejkvalitnějších materiálech. Zákazníci si mohou vybrat z řady zajímavých variant. K dispozici jsou hodinky s řemínky z elegantní a kvalitní přírodní kůže, odolné a univerzální náramky z nerezové oceli - antialergické a antikorozní - i řemínky z odolného a atraktivního plastu, který je odolný vůči různým mechanickým poškozením včetně vlivu vody a pohodlně se nosí. Velmi často výrobce pokrývá obaly z nerezové oceli PVD povlakem v různých barvách (např. černé nebo zlaté). Díky takovému povlaku jsou pánské hodinky Orient odolnější proti poškrábání a jiným druhům poškození, a navíc se hodinky stávají elegantnějšími a šikovnějšími. To vše korunuje minerální sklíčko odolné proti poškození, které dokonale plní svou ochrannou funkci pro ciferník hodinek.

Klasika a funkčnost pánských hodinek Orient

Pánské hodinky Orient se dodávají v minimalistických variantách bez dalších možností nad rámec standardního ukazatele času, ale existují i modely pro náročnější. Ty jsou vybaveny praktickými chronografy, které přesně měří vteřiny, datumovkami, které ukazují aktuální den v týdnu nebo měsíci (nebo dokonce rozšířenými datumovkami, které navíc ukazují aktuální měsíc), a zajímavou možností je průhledný ciferník, přes který můžete pozorovat, jak funguje hodinový mechanismus. Nejčastěji používaným mechanismem hodinek Orient je automatické řešení, díky němuž jsou hodinky prakticky bezúdržbové, a tudíž spolehlivé v každé situaci. Každý výrobek je navíc - v různé míře - vodotěsný.

Klasika je klíčová: Orient Bambino

Klasické kousky vždy fungují, ať už doplňují každodenní oblečení nebo elegantní styling. Proto stojí za to zajímat se o řadu Orient Bambino, která se zaměřuje na jednoduchost bez obětování kvality. U těchto modelů se obvykle používá nerezová ocel a přírodní kůže. Ciferníky, vedené v minimalistickém stylu, obsahují subtilní ručičky s indexy a praktické funkce, jako je datumovka dnů v měsíci.

Jedinečná elegance hodinek Orient The Sun & Moon

Hodinky na mužském zápěstí musí být především elegantní a ladit s ostatními prvky stylizace. Zároveň je jejich účelem upoutat pozornost a zaujmout nejen majitele. Proto stojí za to se blíže seznámit s řadou The Sun & Moon, jejíž výrobky jsou pro naše zákazníky obzvláště atraktivní. Na subtilním ciferníku se kromě ručiček a indexů nachází i malý ukazatel dne a noci. Občas se u hodinek Orient objeví také ciferník s otevřeným srdcem, který umožňuje obdivovat fungování mechanismu. Celek je vytvořen se zvláštním důrazem na nejmenší detaily.

Z lásky k hlubinám - Orient Mako

V tomto seznamu nelze vynechat řadu Orient Mako. Především jsou tyto modely vybaveny mimořádně vysokou vodotěsností (řádově 200 m), která umožňuje bezpečné plavání na hladině i profesionální potápění s akvalungem. A co víc, obálky těchto přístrojů byly opatřeny rámečky s minutovou stupnicí, která umožňuje zjistit, kolik času strávil potápěč pod vodou. Orient Automatic znamená, že tyto modely jsou poháněny špičkovými automatickými strojky, které se natahují pohybem zápěstí majitele. Luminiscenční povlak pokrývající ručičky a indexy navíc umožňuje používat výrobek i v tmavém prostředí. Celé hodinky jsou zavěšeny na ocelových náramcích nebo řemíncích, které se přizpůsobí zápěstí a jejichž šířka se mění podle tlaku při potápění.

Orient - hodinky pro odhodlané muže

Orient je značka, pro kterou je výroba kvalitních hodinek prvořadá, což platí jak pro estetické kvality, tak pro funkčnost. Neváhejte si ještě dnes prohlédnout naši nabídku hodinek Orient, mezi kterými jistě najdete ty, které splní vaše očekávání. Váš nákup je vždy dodáván s originální krabičkou, certifikátem originality a orazítkovaným záručním listem.

//