Hodinky Orient patří do rodiny japonských hodinek, jejichž nezpochybnitelnými znaky jsou vysoká technická vyspělost, klasický, elegantní vzhled a kvalita, kterou mohou závidět i švýcarští výrobci. Tyto hodinky jsou určeny pro lidi, kteří si cení všestranného perfekcionismu a neobvyklého vzhledu, který dodá jakémukoli outfitu třídu a dobrý vkus.

číst dál

Hodinky Orient

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Začátek hodinek Orient se začal psát v roce 1950, kdy byla založená společnost Orient Watch Co., jež se věnovala výrobě velmi propracovaných japonských hodinek. Málokdo však ví, že nápad vznikl mnohem dříve, v roce 1901, kdy Shogoro Yoshida otevřel velkoobchod s hodinkami v jedné tokijské čtvrti. Díky jeho nápadu si nyní může celý svět užívat mimořádně elegantní hodinky, mnohými považované za nejdokonalejší mezi všemi japonskými značkami.

Hodinky Orient – historie značky

Preciznost japonských hodinek je stejně legendární jako těch švýcarských. Značka Orient byla založena v roce 1950 pod názvem Orient Watch Co., ale málokdo ví, že nápad na značku vznikl mnohem dříve, v roce 1901. Tehdy se Shogoro Yoshida rozhodl otevřít velkoobchod s hodinkami v jedné tokijských čtvrtí. Tak se zrodila legendární značka, která se na trhu úspěšně drží dodnes. Při procházení nabídky si nelze nevšimnout, že design přístrojů je veden v minimalistickém, jemném a elegantním stylu, který snadno sladíte se zbytkem vašeho outfitu, který si obléknete k jakékoli příležitosti. Ať už se jedná o koktejlové šaty, oblek, sako do kanceláře nebo obyčejné džíny – hodinkám Orient můžete věřit v každé situaci!

Japonský design hodinek Orient

Orient je jedinečná japonská značka, která zapůsobí na každého, kdo s ní přijde do styku. Hodinky vyráběné inženýry a designéry tohoto výrobce jsou mimořádně precizní a přesné nástroje, které zároveň splňují designové požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Značka překvapuje věrné kupce již po desetiletí a zároveň neustále získává nové příznivce.

Značku Orient mají rádi ti, kteří oceňují nejen dokonalost v ukazování času, ale chtějí také zajímavý doplněk, který svou formou zaujme a hodí se ke každému stylingu. Hodinky Orient jsou vybaveny spolehlivými quartzovými, manuálními, automatickými a solárními strojky. Každé hodinky Orient byly propracovány do nejmenších detailů, abyste si mohli vychutnat dokonalou kvalitu a design svého modelu. Orient je věnován mužům a ženám, kteří hledají elegantní doplňky pro každou příležitost.

Proč si vybrat hodinky Orient?

Které klady stojí za těmito hodinkami? V první řadě jejich extrémně přesné provedení. Konstruktéři Orientu zajišťují, aby byly všechny hodinky dokonale přesné. Jejich strojky, které jsou srdcem každých hodinek, si zaslouží zvláštní pozornost. V případě značky Orient máme co do činění s každým dostupným typem strojku – od toho nejklasičtějšího, tedy strojku s ručním nátahem, přes automatický strojek vyžadující pouze nošení hodinek, a nejoblíbenější quartzový strojek, až po strojek na solární pohon. Takto široká nabídka je zárukou, že si každý zákazník vybere strojek, který mu vyhovuje – nadšenci vintage stylu se určitě seznámí s nabídkou hodinek s ručním nátahem, nadšenci do techniky zvolí solární pohon. Není nutno dodávat, že každý z těchto strojků je extrémně přesný.

Jedinečný vzhled hodinek Orient pro muže

Jak úžasné jsou tyto hodinky dokazuje také jejich jedinečný vzhled. Naprostá většina z nich prezentuje klasický, minimalistický styl. Subtilní indexy, jednoduché ručičky a jednotné ciferníky – to jsou vlastnosti většiny elegantních hodinek Orient. Nejedná se však o hodinky nikterak laciné – právě naopak, jejich minimalistický charakter je vizitkou jejich vysoké hodnoty, neboť značka Orient dbá na exkluzivitu svých produktů. A pak – jejich největší hodnota je uvnitř nich. Vysokou odolnost pak dokazuje jejich dlouhá životnost. Co může být cennějšího než luxusní hodinky, které se později stanou cennou památkou?

Orient – hodinky pro ženy s charakterem

Dámy, které ocení kvalitní hodinky, jež svým vzhledem nepřitahují zbytečnou pozornost a skvěle doplní každý outfit, potěší široká nabídka dámských hodinek Orient. Tlumené ciferníky, jednoduchost, klasika a kvalita zároveň zdůrazňují přednosti každé ženy. Mezi modely patří ty s quartzovým strojkem napájeným baterií, ale i lahůdka v podobě hodinek s automatickým strojkem (s manuálním nátahem).

Každá kolekce Orient je jedinečným zážitkem pro oči. Ať už je to řada Classic Automatic pro ženy (s automatickým strojkem) nebo The Sun & Moon (s quartzovým strojkem) – každá z nich má své jedinečné kouzlo. Jednotlivé modely jsou vybaveny datumovkou pro dny v měsíci, řada The Sun & Moon má ukazatel fáze měsíce a řada Classic Ladies Open Heart nabízí hodinky s ciferníkem typu open heart, aby majitelka mohla sledovat pohyb strojku při nošení modelu. Každá série má jiné barevné varianty ciferníků a typy zapínání. Při výběru dámských hodinek Orient se můžeme rozhodnout jak pro hodinky na ocelovém náramku, tak pro hodinky na koženém řemínku. Dámy, které chtějí nosit moderní módní doplněk, si mohou vybrat model na náramku mesh.

Které hodinky Orient vybrat?

Mezi modely dostupnými v obchodě Hodinkovna je mezi našimi zákazníky nejoblíbenější legendární Orient Automatic Bambino – hodinky, které jsou klasické a vyvážené, ideální pro každého elegantního muže. Pro dámy bude senzační volbou Orient Classic Automatic Semi Skeleton zdobený nejen krystaly tvořícími mléčnou dráhu z noční oblohy, ale také s okénkem open heart, které umožňuje pozorovat pohyb strojku.

Bez ohledu na vybraný model si můžete být jisti, že získáváte jedny z nejlepších hodinek na trhu. Značka Orient poskytuje nejen výjimečnou přesnost, ale také značnou prestiž - každý znalec trhu s hodinkami jistě ocení jejich jedinečnost.

Oficiální prodejce Orient – Autorizovaný obchod – Distributor

Všechny hodinky Orient dostupné v Hodinkovně jsou originální produkty od licencovaných distributorů. Navštivte naši prodejnu nebo si objednejte hodinky Orient online – garantujeme rychlé odeslání.