Hodinky Suunto Core jsou určeny pro lidi, kteří milují aktivity, jako je horolezectví, turistika, potápění a mnoho dalších, a to jak na rekreační, tak na závodní úrovni. Pokud chcete kvalitní hodinky a jste aktivní člověk, vyberte si chytré hodinky Suunto Core.

číst dál

Hodinky Suunto Core

(2)

Nejoblíbenější
 1. EXTRA X-MASS SALE ❄
  -64%
  Pánské hodinky Suunto Core Regular Black SS014809000 Pánské hodinky Suunto Core Regular Black SS014809000
  Doprava zdarma 24H
  7 498,00 Kč 2 711,00 Kč

  Suunto Core Regular Black SS014809000

  Hodnocení:
  98%
  Doprava zdarma 24H
 2. EXTRA X-MASS SALE ❄
  -63%
  Pánské hodinky Suunto Core All Black SS014279010 Pánské hodinky Suunto Core All Black SS014279010
  Doprava zdarma 24H
  7 797,00 Kč 2 856,00 Kč

  Suunto Core All Black SS014279010

  Hodnocení:
  99%
  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Suunto Core je vybaven výškoměrem, hloubkoměrem, barometrem a elektronickým kompasem. Nabízí také funkce hodin, stopek a kalendáře a po vzoru úspěšného, ale úctyhodného modelu Suunto Vector je důstojným nástupcem, který nám přesně poskytuje potřebné informace. Hodinky mají navíc jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, které zvyšuje bezpečnost uživatele v náročných podmínkách.

Hodinky Suunto Core - ideální pro horolezectví

Výškoměr Suunto Core je nepostradatelným nástrojem pro horolezectví. Ukáže vám aktuální nadmořskou výšku, vzdálenost, kterou jste překonali, a výškový rozdíl. Jádro si také pamatuje celou vaši cestu, takže můžete analyzovat svůj výkon. Suunto vybavilo hodinky Core také barometrem, takže můžete předvídat změny proměnlivého horského počasí. V případě dramaticky se měnících povětrnostních podmínek vás hodinky Suunto upozorní na blížící se bouřku.

Cestujte v klidu s režimy Alti a Baro v přístroji Suunto Core

Režimy Alti a Baro se automaticky přizpůsobují vašim pohybům. Detekuje pohyb, a pokud si uděláte přestávku, aktivuje se režim Baro, který zaznamenává změny atmosférického tlaku, zatímco při stoupání si režim Alti zapamatuje změny nadmořské výšky. Jedná se o pohodlné řešení, které nám neumožňuje zapomenout nastavit správný údaj. Digitální kompas zobrazuje hlavní směry nebo mezisměry a směr severu. Kompas lze nastavit tak, aby udržoval vyznačený směr, což značně usnadňuje navigaci v terénu a zajišťuje, že se neodchýlíme od zvolené trasy. Další funkcí, která se stará o naši bezpečnost, jsou hodiny ukazující čas východu a západu slunce. Od této chvíle se nemusíte bát, že se ocitnete ve tmě. V jádře je uloženo více než 400 destinací po celém světě a stačí vybrat místo, které je vám nejblíže, a zjistit přesný čas východu a západu slunce.

Vodní sporty pouze s přístrojem Suunto Core

Hodinky jsou vybaveny hloubkoměrem určeným pro šnorchlování. Informuje vás o aktuální hloubce a maximální hloubce ponoru. Maximální hloubka zaznamenaná přístrojem je 10 m. Hodinky Suunto Core obsahují klíčové outdoorové funkce v lehkém odolném pouzdře.