Hodinky Suunto 7 jsou moderním modelem finské společnosti, který si od svého uvedení na trh získal řadu příznivců. Jsou kombinací skandinávského minimalismu a vynikající funkčnosti. Hodinky Suunto řady 7 jsou dokonalé sportovní chytré hodinky s GPS a mapami Google pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl.

číst dál

Chytre hodinky Suunto 7

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Potřebujete hodinky, které vás budou provázet aktivním dnem v práci i při sportu? Hodinky Suunto 7 jsou dokonalou kombinací obou světů, abyste mohli svůj den využít naplno. Tato řada je zárukou kvality, která funguje se zařízeními se systémem Android™ nebo iOS.

Chytré hodinky Suunto 7 vám usnadní každý den

Suunto 7 nejsou jen nejchytřejší sportovní hodinky, ale také skvělá pomůcka pro každodenní výzvy. Buďte dobře informováni prostřednictvím svých oblíbených aplikací, zobrazte si nadcházející schůzky nebo seznamy pochůzek, snadno kontrolujte hovory a rychle si na hodinkách prohlédněte příchozí zprávy. Hodinky Suunto 7 jsou vybaveny užitečnými aplikacemi, jako je Google Pay™ nebo Google Fit™, inteligentní asistent Google Assistant a mnoho dalších aplikací, které najdete na Google Play.

Chytré hodinky Suunto 7 - přesné sledování vašich sportovních aktivit

Stisknutím jediného tlačítka získáte přístup ke všem sportovním funkcím těchto chytrých hodinek. Díky 70 sportovním režimům, GPS a zápěstnímu snímači srdečního tepu máte k dispozici šíleně snadný způsob, jak sledovat všechny své naměřené hodnoty. Ke svým výsledkům se snadno dostanete nejen na hodinkách, ale také v aplikaci Suunto nebo na hlavních sportovních službách, jako jsou Strava, Endomondo a TrainingPeaks. Veškeré informace, které tam uvidíte, vám pomohou trénovat chytřeji a naopak lépe rozvíjet vaše vášně. Během tréninku si pusťte oblíbenou hudbu, která vás bude motivovat k dalšímu tréninku.

Objevujte svět kolem sebe s hodinkami Suunto 7

Milujete treking, běh nebo jízdu na horském kole? Hodinky Suunto 7 vám usnadní zvládnutí kterékoli z těchto disciplín. Vestavěné mapy oblíbenosti pro 15 aktivit vám ukazují nejoblíbenější trasy, takže můžete trénovat tam, kde trénují ostatní, nebo zůstat mimo vyšlapané cesty. Můžete si také kdykoli ručně vybrat mapu preferované lokality a stáhnout si ji. I když nemáte připojení k internetu, díky offline mapám snadno najdete správnou trasu a naučíte se nejlepší tréninkové trasy. Prozkoumejte svět kolem sebe pouhým pohybem prstu na chytrých hodinkách Suunto 7.

Jste připraveni na dobrodružství s hodinkami Suunto 7?

Hodinky Suunto 7 navazují na prémiovou kvalitu finské značky Suunto. Byl vybaven řadou funkcí, které zajistí, že se nezaleknete ani těch nejnáročnějších míst na světě. Modely této řady jsou odolné vůči všem nárazům, vodě i nečistotám - hodinky spolehlivě fungují v dešti, blátě i sněhu. Kromě toho jsou vybaveny kvalitním displejem chráněným odolným sklem Gorilla® Glass, bočními tlačítky, takže můžete chytré hodinky používat v rukavicích, a baterií s dlouhou výdrží, která zajišťuje až 48 hodin používání hodinek v režimu chytrých hodinek nebo až 12 hodin v režimu sledování GPS. Hodinky Suunto 7 jsou proto tím nejlepším společníkem pro jakoukoli aktivitu bez ohledu na zeměpisnou šířku.

Hodinky Suunto 7 - lepší každý den

Chytré hodinky Suunto 7 nabízejí vždy nejnovější funkce díky automatickým aktualizacím softwaru, které je možné provádět i prostřednictvím připojení Wi-Fi. Rozšiřte funkce hodinek pomocí oblíbených aplikací na Google Play a změňte jejich vzhled pomocí různých ciferníků a vyměnitelných řemínků. Suunto 7 nabízí také ekonomický balíček Value Pack: výhody a slevy v hodnotě více než 300 €/£/USD nabízené partnery značky, které umocní vaše tréninkové a outdoorové zážitky.

Suunto 7 jsou první hodinky značky s bezplatnými offline outdoorovými mapami a užitečnými funkcemi chytrých hodinek díky operačnímu systému Wear od společnosti Google™. Navštivte náš obchod nebo webové stránky Zegarownia.co.uk ještě dnes a pořiďte si své vysněné chytré hodinky Suunto 7. Hodinky najdete za nejvýhodnější ceny ve Varšavě.