Xicorr je polská hodinářská manufaktura, která od roku 2012 vytváří zajímavé hodinky s odkazy na polský motorismus. Její název je modifikací slova "sikor", které se používá ve varšavské čtvrti Praga a které jednoduše znamená hodinky. Společnost Xicorr vytváří mechanické a automatické hodinky, které čerpají z nejlepších řešení dostupných na trhu a dodávají jim vytříbený styl připomínající klasiku z továrny FSO.

číst dál

Xicorr hodinky

(4)

Nejoblíbenější
 1. Pánské hodinky Xicorr spark WHite X0711 Pánské hodinky Xicorr spark WHite X0711
  Doprava zdarma 24H
  8 624,00 Kč

  Xicorr spark WHite X0711

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 2. Pánské hodinky Xicorr MISTRAL BKg X0604 Pánské hodinky Xicorr MISTRAL BKg X0604
  Doprava zdarma 24H
  8 624,00 Kč

  Xicorr MISTRAL BKg X0604

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
 3. Pánské hodinky Xicorr MISTRAL BX X0621 Pánské hodinky Xicorr MISTRAL BX X0621
  Doprava zdarma 24H
  8 624,00 Kč

  Xicorr MISTRAL BX X0621

  Doprava zdarma 24H
 4. Pánské hodinky Xicorr MISTRAL BKy X0603 Pánské hodinky Xicorr MISTRAL BKy X0603
  Doprava zdarma 24H
  8 624,00 Kč

  Xicorr MISTRAL BKy X0603

  Hodnocení:
  100%
  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Kvalifikovaní a zkušení pracovníci montují hodinky Xicorr každý den a dbají na každý detail. Cílem společnosti Xicorr je, aby v budoucnu byla většina komponentů nakupována od místních distributorů nebo vyráběna přímo v manufaktuře. Další výzvou, kterou si značka klade, je sestavení vlastního originálního strojku pro hodinky.

Hodinky Xicorr - kolekce inspirované polským motorismem

Jedním z charakteristických znaků značky Xicorr je zájem o motorismus, který vedl k vytvoření několika kolekcí inspirovaných polskými automobily. Řada M20, inspirovaná vozem FSO Warszawa M20, si získala zvláštní uznání - její modely, dostupné ve třech barevných provedeních, se velmi rychle staly bestsellery. Byly oceněny mimo jiné na Festivalu designu v Lodži v roce 2013, kde získaly mezi ostatními polskými výrobky ocenění must!have. Každý z nich má korunku ve tvaru pneumatiky, ciferník zdobený šrouby a jedinečnou datumovku v podobě počítadla kilometrů.

Sortiment značky zahrnuje také následující řady: 200, Syrena Sport a MISTRAL - navržené tak, aby svým designem připomínaly vozy Warszawa 200 (M20.57), Syrena Sport a Polonez MISTRAL. Za zmínku stojí také kolekce F125p Akropolis. V soutěži na Facebooku o návrh hodinek inspirovaných polským vozem Fiat 125p zvítězil návrh inspirovaný vozem Fiat Akropolis. Později byla vytvořena limitovaná edice tohoto modelu - na počest 45. výročí 20. ročníku Rallye Akropolis.

Hodinky Xicorr pro potápěče

Řada hodinek Xicorr zahrnuje také potápěčské hodinky Garfish. Její název byl převzat z názvu ryby běluhy (Garfish) žijící v Baltském moři a Atlantském oceánu. Tento model má velké rozměry, vyznačuje se extrémně vysokou vodotěsností (až 1000 m/100 ATM) a svým vzhledem připomíná sportovní hodinky Xicorr Circle, které byly jedním z prvních produktů značky.

Hodinky Xicorr Garfish mají přehledné indexy a ručičky a také užitečnou datumovku. Ciferník přístroje je krytý safírovým sklem s antireflexní úpravou. Při výběru tohoto modelu si můžete být jisti, že se nebojí podvodních výprav ani do největších hloubek.

Obchod s hodinkami Xicorr

Díky vysoce kvalitním materiálům, přesnosti a originálnímu designu se hodinky Xicorr těší pozitivním ohlasům zákazníků. Hledáte hodinky, které splní všechna vaše očekávání a budou vám sloužit po mnoho let? Navštivte náš internetový obchod a kupte si svůj vysněný model.

Oficiální prodejce Xicorr - Autorizovaný prodejce - Distributor

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí od licencovaných distributorů. V obchodě Hodinkovna najdete široký výběr hodinek Xicorr, které jsou k dispozici jak v našem kamenném obchodě, tak online. Rychlé dodání zaručeno!