Značka Vratislavia Conceptum je společnost z našeho domácího dvorku - polský výrobce výjimečných hodinek, které ohromují zákazníky z celého světa. Modely, které se objevují v její nabídce, jsou malými uměleckými díly a jsou vytvářeny s myšlenkou: "vytváříme symboly a suvenýry, ne jen přístroje pro měření času".

číst dál

Vratislavia Conceptum hodinky

(9)

Nejoblíbenější
  1. LIMITOVANÁ EDICE
  2. LIMITOVANÁ EDICE
  3. LIMITOVANÁ EDICE
  4. LIMITOVANÁ EDICE
  5. LIMITOVANÁ EDICE
  6. LIMITOVANÁ EDICE
  7. LIMITOVANÁ EDICE
Nejoblíbenější

Právě tento obchodní model způsobil, že hodinky Vratislavia Conceptum ohromují fanoušky hodinářství. Odvážné návrhy hodinek vycházejí z důležitých momentů historie, umění, trendů, ale i stylů v módě, architektuře a objektech. Díky tomu je značka tak jedinečná a její hodinky jsou předmětem touhy mnoha sběratelů a nadšenců.

Hodinky Vratislavia Conceptum - dotek historie

Vratislavská značka Vratislavia Conceptum je výsledkem dlouholeté lásky Marcina Karolewského k hodinkám. Vznikla v roce 2012, kdy vstoupila na trh s hitem a získala si respekt neobvyklým designem svých modelů. Výrobce navrhuje, montuje a prochází závěrečnou kontrolou kvality svých hodinek výhradně v Polsku, přičemž komponenty objednává z celého světa, včetně Polska. Sortiment značky zahrnuje mnoho úžasných modelů hodinek, které upoutají pozornost. Právě to, že patří k limitovaným edicím, znamená, že spolu s hodinkami Vratislavia Conceptum získáme něco jedinečného, co nám dodá pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Značka klade důraz na individualitu, což je v dnešní době masové produkce velká hodnota.

Vratislavia Conceptum - krása pánských hodinek

Vratislavia Conceptum se zaměřuje na jedinečný design inspirovaný vším, co je v historii důležité. Každé hodinky zde vycházejí v krátkých sériích, které jsou lahůdkou pro fanoušky úžasných pánských hodinek. Modely vycházejí z designu Bauhausu, hodinek ve vintage stylu, odkazů na středověkou evropskou historii, výzdoby vratislavských měšťanských domů... a to je jen začátek! Každé hodinky jsou jedinečné a neopakovatelné, unikátní a téměř šité na míru! Hodinky Vratislavia Conceptum jsou vytvořeny nejen pro lokální patrioty, ale i pro muže, kteří mají rádi jedinečné modely, které se hodí pro každý den i příležitost. Modely se hodí k obleku a košili, k saku a blejzru, k džínám a kalhotám na míru. Výčet je dlouhý, ale vodítko je jednoduché - Vratislavia Conceptum je univerzální značka vytvářející hodinky na úrovni!

Oficiální prodejce hodinek Vratislavia Conceptum - autorizovaný obchod - distributor

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí od licencovaných distributorů. V Zegarownia najdete široký výběr hodinek Vratislavia Conceptum, které jsou k dispozici jak v našem stacionárním, tak i v internetovém obchodě. Rychlá expedice zaručena!