Pánské hodinky Versus Versace potěší milovníky osobitých a originálních doplňků. Sesterská značka italského módního domu, inspirovaná stylem Donatelly Versace, se zaměřuje na originální oblečení a doplňky, které dokonale odrážejí charakter rebelských osobností.

číst dál

Panske hodinky Versus Versace

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Versus Versace jsou návrhy vytvořené pro lidi, kteří jsou v životě odvážní, nedbají na konvence a rádi se vyjadřují svým vzhledem. Osloví lidi, kteří oceňují zajímavá, avantgardní řešení.

Pánské hodinky Versus Versace - počátky výjimečné značky z Itálie

V roce 1989 se Gianni Versace rozhodl rozšířit své podnikání a vedle již známého módního domu založil značku Versus Versace. Luxusní charakter stávajících modelů byl v nové společnosti přizpůsoben potřebám většího počtu lidí, a to především atraktivními cenami. Oděvy a doplňky, které vytvářela, odrážely rebelskou povahu tehdejší společnosti a jako inspirace často sloužila avantgarda. Slovo "versus" použité v názvu, které znamená "protiklad, opozice", dokonale vystihuje povahu těchto předmětů. V roce 2016 se kreativní ředitelkou značky stala sestra zakladatele, Donatella Versace, která návrhům vdechla jedinečný styl.

Versus Versace - pánské hodinky pro milovníky originálních doplňků

Pevný ocelový náramek, kožený řemínek nebo snad silikonový řemínek? Volba je na vás. Všechny mají společné originální zdobení, které nikdo nemůže přejít lhostejně. Versus Versace boří stereotypy tím, že na ciferníky pánských hodinek umisťuje krystaly. Hlava lva je opakujícím se motivem na povrchu ciferníku, u pouzdra i na řemínku. Ukazatele data pro dny v měsíci a týdnu nebo chronografy dodávají těmto výrobkům praktický rozměr.

Prodejna pánských hodinek Versus Versace ve Varšavě

Vyberte si pánské hodinky Versus Versace - v prodejně Zegarownia najdete široký výběr rozmanitých modelů a zaručeně vysokou kvalitu! Vyberte si ty nejlepší pánské hodinky Versus Versace ve Varšavě!