Lotus jsou hodinky s propracovaným designem a technologickými vymoženostmi, které potěší oko každého majitele. Prozkoumejte rozsáhlou nabídku značky a zamilujte si některý z výjimečných modelů Lotus.

číst dál

Dámské hodinky Lotus

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Značka Lotus je moderním pojetím hodinářského umění, jehož příchod na trh podpořila značka Festina Group, jejíž je sesterskou společností. Jedná se o hodinky, které se vyznačují propracovaným designem a technologickými vymoženostmi, jež potěší oko každého majitele. Značka Lotus si velmi rychle získala velkou oblibu a důvěru tisíců lidí po celém světě.

Hodinky Lotus - historie značky

Značka Lotus vznikla v 80. letech 20. století, těsně po skončení quartzové revoluce v hodinářském průmyslu. Stala se tak dědicem nové tradice, zavedení quartzového mechanismu do svých konstrukcí. Hodinky s tímto pohonem se vyznačují přesností měření času, odolností a cenovou dostupností. To je tajemství tak velké obliby této značky a neměnného titulu prodejního bestselleru v zemích, jako je Německo, Švédsko, Polsko a Česká republika.

Hodinky Lotus - elegance pro každou ženu

Hodinky Lotus jsou synonymem elegance a nadčasového stylu. Výrobky této značky si zamiluje každá žena, která si takových vlastností cení. Každý model má klasický vzhled, který se hodí ke každému stylu. Hodinky Lotus jsou vyrobeny z drahých kovů, které vylepší každé zápěstí. Každý model má vodotěsnost 50 metrů, takže se snadno hodí pro každodenní používání. Mnoho modelů je také vybaveno dalšími ozdobami, jako jsou zirkony a krystaly Swarovski, které těmto modelům dodávají další nádech elegance.

Hodinářství Lotus ve Varšavě

Koupě hodinek Lotus je to nejlepší rozhodnutí, které můžete udělat. Výrobek této značky rozzáří každý váš styl. Najděte hodinky Lotus za nejlepší ceny ve Varšavě!