Prestižní hodinky Meccaniche Veneziane jsou umnou kombinací špičkových mechanismů a světoznámého myšlení a citu pro navrhování krásných, nadčasových a žádaných předmětů.

číst dál

Hodinky Meccaniche Veneziane

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Meccaniche Veneziane je mladá značka, která je na trhu teprve od roku 2017, ale nechybí jí ambice vyrábět nadčasové hodinky. Italové jsou průkopníky ve výrobě modelů s odvážným designem, klasickým zpracováním a nejnovějšími technologiemi. Ocení je zejména ti, kteří si hrají s módou, oceňují nadčasovou krásu a italskou eleganci.

Meccaniche Veneziane - historie značky

Benátky jsou jedinečným místem. Právě v tomto italském městě stály první městské hodiny, které těší oko obyvatel již od 14. století. V průběhu staletí nebyla tradice výroby hodin opuštěna a právě v Benátkách byla v roce 1877 založena první továrna tohoto druhu. Bohužel nezvratná krize značně narušila hospodářskou stabilitu, což znamenalo uzavření manufaktury, která po léta přinášela slávu a inovace. Meccaniche Veneziane je značka, která vznikla s cílem vzkřísit ztracenou, ale slavnou tradici města, modernizovanou stylem 21. století. Společnost byla založena v roce 2017 jako startup dvěma fascinovanými hodinářskými řemeslníky. Již v témže roce byl Meccaniche Veneziane udělen obchodní komorou v Benátkách status inovativního start-upu. Od té doby značka znásobila své možnosti a rozšířila svou distribuci do dalších zemí, včetně USA, Číny, Japonska, Ruska, Spojených arabských emirátů a Saúdské Arábie.

Hodinky Meccaniche Veneziane - krok k modernosti

Moderní společnost se neustále vyvíjí. Meccaniche Veneziane vytváří precizní a špičkové výrobky, které tu s námi budou vždy. Společnost chce vytvářet hodinky, které od svého majitele nebudou vyžadovat nic jiného než nošení. Výrobky této značky nebudou vyžadovat žádné aktualizace systému ani nabíjení baterií.

Meccaniche Veneziane - protože pozornost věnovaná i tomu nejmenšímu detailu je klíčová

Meccaniche Veneziane jsou dokonalým příkladem spojení švýcarské preciznosti a italského designu. Společnost dodává hodinky vybavené švýcarskými mechanismy, které jsou navrženy v Itálii. Díky tomu hodinky této značky vynikají inovacemi a důrazem na detail při vytváření exkluzivních hodinek. Kovové detaily výrobků značky pocházejí z jedné z nejstarších sléváren v Benátkách, Bertoldini e Torre, která vyniká svou více než 400letou historií. Hodinky jsou vybaveny koženými řemínky nejvyšší kvality Made in Italy, které jim dodávají nadčasový charakter.

Hodinky Meccaniche Veneziane - přehled návrhů

Hodinky Meccaniche Veneziane se vyznačují nadčasovým designem. Výrobky této značky jsou však natolik rozmanité, že si v nich každý gentleman najde hodinky ideální pro své potřeby. Kolekce Arsenale je vynikající volbou pro milovníky vojenství. Jedná se o elegantní hodinky, kterým dominují odstíny černé a hnědé barvy. Model má vroubkovaný ciferník, který dokonale splývá s obálkou. Černý číselník je zvýrazněn bílými kulatými hodinovými indexy. Co je na této řadě jedinečné? Kožený řemínek, který nemá žádná jiná značka. Továrně se nosí jako starý vojenský řemen. Efekt, kterého designéři této řady dosáhli, je fenomenální.

Další unikátní řadou této společnosti je kolekce Nereide. Název hodinek je poctou benátské ponorce Nereide, vytvořené pro královské námořnictvo během první světové války. Obal hodinek byl ručně broušen pro velmi klasický a elegantní vzhled. Číslice na těchto modelech jsou ponechány v klasických barvách, na kterých jsou velmi dobře zveřejněny hodinové indexy. Řemínek je vyroben z klasického semiše, který krásně doplňuje celé hodinky. Jedná se o jednoduchou, ale elegantní poklonu potápěčským hodinkám ve vintage stylu.

Navštivte náš stacionární obchod nebo webové stránky ještě dnes a přizpůsobte si hodinky svému individuálnímu stylu. Hodinky Meccaniche Veneziane - ve Varšavě najdete za nejlepší ceny!

Prodejna hodinek Meccaniche Veneziane ve Varšavě

Meccaniche Veneziane znamená nepopiratelný styl a kvalitní výrobky. Nečekejte, až vás někdo přejede, a vyberte si svůj vysněný model od této značky. Navštivte náš obchod nebo webové stránky Zegarownia.pl ještě dnes a prohlédněte si hodinky Meccaniche Veneziane. Ve Varšavě najdete hodinky této značky za nejlepší ceny.

Oficiální prodejce značky Meccaniche Veneziane - autorizovaný obchod - distributor

Obchod Zegarownia je autorizovaným prodejcem značky Meccaniche Veneziane. Navštivte náš stacionární nebo internetový obchod, kde si můžete vybrat model na míru vašim individuálním potřebám. Hodinky Meccaniche Veneziane - ve Varšavě najdete za nejlepší ceny!