Výrobci hodinek Lotus velmi dobře znají trh a potřeby zákazníků. Nabídka značky zahrnuje nejen modely s elegantním charakterem, ale také zařízení vyznačující se praktickou výbavou a přesnou chůzí. Jsou určeny pro muže i ženy, vyznačují se ležérním designem a jsou ideální pro každodenní použití.

číst dál

Hodinky Lotus

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Značka Lotus se ve světě proslavila jako výrobce jedněch z nejzajímavějších sérií hodinek pro volný čas, které již léta dobývají evropské trhy. Proč byste si je měli vybrat?

Původ hodinek Lotus

Značka Lotus byla založena v 80. letech 20. století, těsně po quartzové revoluci - v té době quartzové hodinky ovládly trh a způsobily kolaps značek, které se spoléhaly výhradně na manuální nebo samonatahovací strojky. Ukázalo se, že quartzové hodinky jsou přesnější, levnější, odolnější vůči povětrnostním vlivům a díky baterii vydrží několik měsíců bez nutnosti dobíjení. Hodinky Lotus s tímto rostoucím trendem dokonale souzní - quartzové modely těchto hodinek jsou naprostou nutností pro každého, kdo potřebuje vysoce výkonné a dobře navržené hodinky.

Proč si vybrat hodinky Lotus?

Pánské hodinky Lotus se dělí do dvou hlavních kategorií - sportovní a elegantní. V obou případech je jejich design dominantní mezi současným designem hodinek - sportovní modely se vyznačují dokonalou čitelností a díky odvážným rámečkům zaručují nejen zvýšenou odolnost, ale také odkazují na nejlegendárnější sportovní modely. Elegantnější řady pánských hodinek Lotus jsou zase skvělým nápadem na doplněk k outfitu - esteticky řešené ciferníky, často vybavené chronografem, spolu s ciferníkem často barevně kontrastujícím se zbytkem hodinek.

Nečekejte - objednejte si hodinky Lotus ještě dnes a přesvědčte se o jejich nesporné kvalitě a přesnosti! Objednávejte nyní!

Oficiální prodejce Lotus - autorizovaný obchod - distributor

Hodinky Lotus, které najdete v našem obchodě, pocházejí výhradně od autorizovaných distributorů, což je zárukou jejich originality a vysoké kvality. Vybírejte hodinky pouze od certifikovaného prodejce.