Iron Annie je mladá německá značka, jejíž návrhy jsou inspirovány letectvím. Jeho název je odvozen od slavného modelu letadla JU52 D-AQUI, kterému Američané začali říkat Iron Annie. Odkazy na historii letectví jsou v těchto hodinkách silně patrné, zejména na cifernících v retro stylu.

číst dál

Dámské hodinky Iron Annie

(1)

Nejoblíbenější
Nejoblíbenější

Dámské hodinky Iron Annie představují svěží závan, pokud jde o modely pro ženy. Vybočují ze zaběhnutých vzorů a ztělesňují vzdušný styl, který obvykle najdete pouze u pánských hodinek. Podívejte se, čím se tato zařízení vyznačují.

Dámské hodinky Iron Annie - jaké jsou jejich vlastnosti?

Dámské hodinky Iron Annie jsou sice o něco jemnější než pánské modely, ale stále představují odkaz na historii letectví. To je patrné z použitých materiálů a jemných akcentů, které nenápadně dodávají zařízením charakter. Tyto hodinky jsou zavěšeny buď na pohodlných kožených řemíncích, nebo na síťovaných náramcích, které pohodlně padnou na zápěstí. V horní části ciferníku je vždy logo značky. Díky lineárním nebo arabským indexům je ciferník snadno čitelný. Některé modely mají také dílčí ciferníky, které připomínají kokpity letadel. Vypouklé leštěné hessalitové sklo použité k ochraně celku dodává přístroji retro nádech.

Proč si vybrat dámské hodinky Iron Annie?

Dámské modely Iron Annie jsou vybaveny quartzovým strojkem poháněným baterií. Takové řešení se vyznačuje velkým komfortem, protože kromě výměny zdroje jednou za několik let se nemusíme starat o jeho chod. Obaly těchto hodinek jsou odlity z nerezové oceli odolné proti korozi. Bonusem je podsvícení ručiček a indexů s luminiscenční vrstvou Super-LumiNova. Většina modelů je také vybavena praktickým ukazatelem data, který zobrazuje aktuální den v měsíci. Některé modely mají kromě standardních funkcí také zařízení, jako je ukazatel fáze měsíce nebo chronograf.

Dámské hodinky Iron Annie - kolekce

Dámské hodinky Iron Annie jsou součástí několika kolekcí. Řada Bauhaus, která odkazuje na stejnojmenné hnutí v Dessau, je mezi dámami velmi oblíbená. Modely této řady mají moderní design s retro detaily. Druhou řadou s mnoha modely pro ženy je Amazonas Impression. Poznávacím znamením většiny přístrojů této řady je ukazatel fáze měsíce na ciferníku.

Iron Annie - poměr cena/výkon

Dámské hodinky Iron Annie jsou známé svým fantastickým poměrem ceny a výkonu. Za modely vyrobené s typickou německou precizností budeme muset zaplatit opravdu rozumné částky. Za zvážení stojí také skutečnost, že dámské hodinky v letadlovém stylu jsou mezerou, kterou značka zdatně zaplňuje. Hodinky tohoto výrobce představují novou kapitolu v historii leteckých hodinek. Vzdává hold historii a zároveň se obrací k moderně.