Lotus je značka, která vytváří hodinky, jež se velmi rychle staly bestsellery na mnoha evropských trzích. Proč se značka Lotus stala tak populární a čím nás může překvapit?

číst dál

Pánské hodinky Lotus

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Značka Lotus, která je součástí skupiny Festina Group, si dala za cíl vytvářet hodinky vynikající kvality, které se zároveň vyznačují nadčasovým designem. Budou proto ozdobou zápěstí svého majitele. Jedná se o hodinky, které se rychle staly bestsellery na mnoha evropských trzích. Proč se značka Lotus stala tak populární?

Hodinky Lotus - historie firmy

Značka Lotus byla založena v roce 1982. Jedná se o důležitý okamžik těsně po křemenné revoluci. Hodinky s tímto pohonem si velmi rychle získaly velkou oblibu, protože jsou přesnější v měření času, odolnější a cenově dostupnější než klasické s ručním nátahem. Proto by nemělo překvapit, že si hodinky Lotus získaly mnoho věrných zákazníků, kteří je dodnes používají zejména ve Švýcarsku, Německu, Polsku nebo České republice, kde jsou prodejním hitem.

Hodinky Lotus pro něj

Mezi výrobky Lotus pro muže jsou dvě hlavní řady - elegantní a sportovní. Elegantní řada je ideální volbou pro použití při formální události. Výroba těchto modelů navrhuje klasické barvy, které často obsahují barevné akcenty a chronograf pro vkusné, ale moderní vnímání.

U sportovní řady jde o ideální výběr komponentů, z nichž jsou hodinky vyrobeny, aby perfektně fungovaly i za těch nejproměnlivějších okolností. Ciferník hodinek je velmi odolný a zajišťuje dobrou čitelnost ukazovaného času. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model, vždy mu bude dominovat moderní design.

Hodinářství Lotus ve Varšavě

Nákup hodinek Lotus bude vaším nejlepším rozhodnutím. Vyberte si model, který vyhovuje vašemu individuálnímu stylu, a užívejte si jeho kvality po mnoho let. Najděte hodinky Lotus za nejlepší ceny ve Varšavě!