Historie značky Grovana sahá až do roku 1924 a společnost si rychle získala skupinu spokojených zákazníků. Tajemstvím značky je nejvyšší kvalita navrhovaných výrobků a elegantní design, který nikdy nevyjde z módy. Hodinky značky jsou vyráběny ručně a výrobky značky jsou vybaveny kvalitním safírovým sklem, díky čemuž jsou hodinky Grovana investicí, která vydrží dlouhá léta.

číst dál

Hodinky Grovana

(1)

Nejoblíbenější
 1. -30%
  Pánské hodinky Grovana Traditional Moonphase GV1711.1537 Pánské hodinky Grovana Traditional Moonphase GV1711.1537
  Doprava zdarmado 3 dnů
  9 723 Kč 6 806 Kč

  Grovana Traditional Moonphase GV1711.1537

  Doprava zdarmado 3 dnů
Nejoblíbenější

Grovana je švýcarská značka hodinek, která je známá svou dlouholetou tradicí a nezávislostí. Prioritou při výrobě každých hodinek je nejvyšší možná kvalita zpracování v kombinaci s dokonalým a elegantním designem. Každý z charakteristických modelů značky je sestavován ručně a je vybaven vodotěsností a safírovým sklem, které má na Mohsově stupnici tvrdosti 9 z 10 možných bodů.

Grovana - nepřerušená tradice

Grovana je společnost s dlouhou tradicí. Byla založena v roce 1924 ve Švýcarsku pod názvem Hans Groffin AG. Od svého založení klade společnost velký důraz na kvalitu svých hodinek a na to, aby působily elegantně a šik. V roce 1970 převzal společnost Werner Bitterli a přejmenoval ji na Grovana, pod kterým značka působí dodnes. Klíčovým datem pro společnost je rok 1990, kdy výrobky podepsané jejím logem začínají expandovat do východní Evropy, kde si rychle získávají skupinu oddaných příznivců a samotná značka se stává synonymem prestiže a preciznosti švýcarského hodinářského umění. V roce 2014 společnost slaví 90. výročí svého založení.

Grovana - synonymum švýcarského řemesla

Grovana je značka, která se od data svého založení důsledně řídí neměnnými hodnotami. Po celých více než 90 let svého působení na hodinářském trhu si společnost zachovává naprostou nezávislost. Každý model je sestavován ručně v sídle společnosti nedaleko švýcarské Basileje . Při výrobě hodinek se používají materiály nejvyšší kvality. Každý z nich je vodotěsný a vybavený safírovým sklíčkem, které je odolné vůči všem druhům poškrábání. Díky dlouholeté tradici a mimořádné preciznosti zpracování je Grovana považována za společnost, která proslavila švýcarské hodinářské řemeslo po celém světě. Hodinky Grovana v sobě dokonale spojují elegantní charakter, klasický design a všestrannost a jsou skvělou volbou jak pro každodenní nošení, tak pro formálnější styl.

Mezi výrobky Grovana stojí za zmínku několik řad:

Tradiční - tato řada se vztahuje k prvním hodinkám vyrobeným společností Grovana. Vyznačuje se velkou rozmanitostí. Hodinky Grovana Traditional jsou vybaveny jak náramky z nejkvalitnější nerezové oceli, tak řemínky z přírodní kůže, které nezpůsobují oděrky a jsou nealergické. Jejich ciferníky jsou kryty safírovým sklem, které zaručuje účinnou ochranu proti všem typům poškrábání.

Dressline - Jedná se o řadu dámských hodinek s originálním a poutavým designem. Originální a zároveň elegantní design dělá z každého modelu skvělý doplněk každé formální stylizace.

Lifestyle - Jedná se o další řadu věnovanou dámám. Jak již název napovídá, tyto hodinky se budou skvěle hodit k méně závazným stylům. Grovana Lifestyle je skvělou volbou pro ženy, které hledají originální hodinky s vysokou kvalitou zpracování.

Oficiální prodejce Grovana - autorizovaný obchod - distributor

Všechny hodinky Grovana nabízené na našich webových stránkách pocházejí z legální, polské distribuce a vztahuje se na ně záruka provedená v autorizovaném servisu. Zegarownia je nejen internetový obchod, ale také stacionární salon, ve kterém kvalifikovaní zaměstnanci poskytují poradenství při výběru ideálního modelu hodinek.