Každý dobře ví, že švýcarské hodinky jsou nejlepšími hodinkami na trhu, nejpřesnějšími a také neuvěřitelně krásnými. Které z nich jsou však nejlepší? O vítězství se uchází mnoho značek, ale vítěz může být jen jeden. A je to těžké rozhodování - v závodě o titul vede společnost Adriatica, která již téměř sto let vyrábí vysoce kvalitní přístroje, které vydrží dlouhá léta!

číst dál

Hodinky Adriatica - prodej

(3)

Nejoblíbenější
 1. Pouzdro Watchard za 0 Kč
  -15%
  Dámské hodinky Adriatica Fashion A3736.914ZQ Dámské hodinky Adriatica Fashion A3736.914ZQ
  Doprava zdarma 24H
  4 337,00 Kč 3 681,00 Kč

  Adriatica Fashion A3736.914ZQ

  Doprava zdarma 24H
 2. Pouzdro Watchard za 0 Kč
  -15%
  Dámské hodinky Adriatica Fashion A3638.1173Q Dámské hodinky Adriatica Fashion A3638.1173Q
  Doprava zdarma 24H
  3 701,00 Kč 3 142,00 Kč

  Adriatica Fashion A3638.1173Q

  Doprava zdarma 24H
 3. Pouzdro Watchard za 0 Kč
  -10%
  Dámské hodinky Adriatica Classic A2113.52B3Q Dámské hodinky Adriatica Classic A2113.52B3Q
  Doprava zdarma
  nejpozději do 5 dnů
  2 907,00 Kč 2 623,00 Kč

  Adriatica Classic A2113.52B3Q

  Doprava zdarma
  nejpozději do 5 dnů
Nejoblíbenější

Čím se značka Adriatica vyznačuje? Výjimečná preciznost při výrobě mechanismů v kombinaci s mimořádným důrazem na detail při konstrukci hodinek zajistila značce jedno z prvních míst v závodě o titul nejlepšího výrobce hodinek. V obchodě Hodinkovna chceme, aby každý vlastnil kvalitní hodinky, a proto jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky značnou část hodinek Adriatica. Díky tomu si nyní může každý bez ohledu na cenu dovolit výjimečné hodinky, které tento švýcarský výrobce nabízí.

Hodinky Adriatica pro každou módní ženu

Ale to není vše - značka Adriatica je také proslulá velkou rozmanitostí svých modelů, a to jak pro muže, tak pro ženy. Díky široké škále designů a barevných variant se značka přizpůsobila potřebám svých zákazníků a nabízí jim výběr z desítek produktů. Jedním z vlajkových modelů značky Adriatica, který je v našem prodeji, je bezpochyby bohatá řada Adriatica Classic. Dámské modely této kolekce jsou dokonalé hodinky ke každému outfitu. Stojí za to zaměřit se na jejich luxusní verze, které se hodí zejména k oficiálním outfitům nebo slavnostním příležitostem - nejenže obohatí celý outfit, ale také ukáží váš osobní individualismus a schopnost vybrat si estetické doplňky.

Hodinky Adriatica - volba pro opravdového muže

Pánské hodinky Adriatica jsou bez ohledu na kolekci dokonalou volbou pro každého elegantního muže. Krása těchto hodinek vychází z nejkvalitnějších materiálů použitých při výrobě - nerezová ocel a odolná kůže jsou podstatou těchto hodinek. Nesmíme však zapomenout na neobvyklé funkční prvky, které slouží i jako ozdoba - přesné chronografy, složité ukazatele data a fáze měsíce. Jedním z nejzajímavějších modelů je Adriatica Dual Time se dvěma ciferníky, které lze individuálně nastavit tak, aby zobrazovaly dva časy současně - to vše v elegantním rýhovaném hlavním ciferníku hodinek.

Vyberte si hodinky Adriatica nyní!

Rozhodněte se pro hodinky Adriatica ještě dnes a získejte nejen senzační časomíru, ale také nádhernou dekoraci, která vám díky své vysoké kvalitě bude sloužit mnoho let a možná se stane vzácnou památkou na mnoho dalších let. Objednejte si některý z modelů v našem výprodeji nyní a užijte si mimořádně nízké ceny - nečekejte, až to udělá někdo jiný!