Švýcarská značka hodinek Aerowatch je příkladem toho, jak by měly být hodinky vytvářeny. Díky své dlouholeté tradici, klasickému designu a mimořádnému důrazu na detail jsou výrobky Aerowatch senzační volbou pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní hodinky, které jsou zároveň estetické. Zvláštní kategorii mezi hodinkami Aerowatch tvoří dámské hodinky. Tyto neobvyklé hodinky jsou skutečnou raritou pro každou dámu, která se nespokojí s běžnými modely, ale potřebuje něco výjimečného. Takové jsou modely Aerowatch.

číst dál

Dámské hodinky Aerowatch

(2)

Nejoblíbenější
  1. -10%
  2. -10%
Nejoblíbenější

Dámské hodinky Aerowatch jsou kvintesencí ženskosti. Tyto subtilní modely skrývají velmi dobře zpracované mechanismy. Jejich zpracování je skvostem hodinářského umění. Do detailu propracované, bude těšit oko svého majitele po dlouhá léta!

Dámské hodinky Aerowatch - švýcarská přesnost

Do dámských hodinek Aerowatch výrobce zařadil pouze ty nejkvalitnější švýcarské strojky, které zaručují dokonalou kulturu práce a dlouhou životnost. V nabídce jsou jak quartzové hodinky, které jsou poháněny účinnou baterií uvnitř, tak automatické - poháněné pohybem ruky majitele. Liší se principy svého fungování, ale jedno mají společné - extrémně přesnou práci. Hodinky s automatickým strojkem mohou být užitečné pro aktivní ženy, které jsou celý den v pohybu - jen tak je možné udržet hodinky neustále v chodu. Quartzové modely jsou naopak skvělou volbou pro ženy, které od svých hodinek vyžadují neustálou aktivitu a ocení absenci rušivých vlivů na jejich chod.

Neobyčejná krása švýcarských dámských hodinek Aerowatch

Dámské hodinky Aerowatch jsou nejen příkladem výjimečné přesnosti, ale také úžasného designu, kterému se žádné jiné hodinky nevyrovnají. Dámské hodinky Aerowatch s klasickým designem kombinovaným s inovativními nápady představují nový pohled na design klasických analogových hodinek. Jedním z nejlepších příkladů je model Aerowatch 1942 Night and Day, který nejenže zobrazuje aktuální denní čas, ale díky otočnému disku zabírajícímu více než polovinu ciferníku! Takové exkluzivní dámské hodinky jsou ideální volbou pro každou dámu, která si zakládá na originalitě a jedinečnosti vlastněných předmětů.

Dámské hodinky Aerowatch aneb klasický styl

Skutečně klasické švýcarské hodinky - tak lze popsat značku Aerowatch. Příkladem je model Aerowatch 1942 Lady Elegance Automatic, který připomíná některé z prvních hodinek vyrobených na přelomu století. Za zmínku stojí gilošovaný ciferník těchto hodinek, který je moderním prvkem. Hodinky Aerowatch 1942 Butterfly Limited Edition jsou designově povedené dámské hodinky, které se vyznačují jedinečným zdobením perleťového ciferníku - ornamenty v podobě motýlů a třepetajících se větviček dodávají hodinkám pocit lehkosti. Elegantně navržené ručičky dodávají hodinkám estetický nádech a diamant na 12. hodině je jemným nádechem luxusu.