Oui&Me je mladá francouzská značka, jejímž cílem je vytvářet hodinky jemně odkazující na přírodu. Vzory mají romantický a ležérní charakter, ideální pro retro stylizace. Představují závan čerstvého vzduchu a jsou spojovány s bezstarostným dívčím životem.

číst dál

Oui&Me hodinky

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Dámské hodinky Oui&Me si rychle získaly oblibu i mimo Francii. Jejich jedinečný design si získal srdce zákazníků z mnoha zemí. V závislosti na sérii nabízí značka různé typy dekorací, na výběr je opravdu mnoho kombinací. Úspěch značky Oui&Me je dán také jedinečnou historií značky a její filozofií.

Hodinky Oui&Me - historie značky

Příběh Oui&Me je příběhem setkání dvou výjimečných žen, Jessicy a Stephanie. První z nich je grafický designér, který se inspiruje přírodou, krásnou krajinou, vegetací. Je zodpovědná za vizuální stránku hodinek a navrhuje jejich originální květinové ciferníky. Stephanie se naopak zabývá fotografováním. Provozuje účet na Instagramu, na kterém se se svými sledujícími dělí o svůj idylický každodenní život a ukazuje jim, jak vypadá její život na venkově. Důležitou roli v její tvorbě hraje obdiv k přírodě. Když se Jessica a Stephanie rozhodly založit vlastní firmu, bylo okamžitě jasné, že výsledkem spolupráce obou žen bude jedinečný výrobek, éterický, jemný a přitom osobitý. Hodinky Oui&Me upoutají pozornost akcenty, jako jsou květinové motivy, ozdoby ve tvaru srdce a výrazná klenutá vážka. Vzdávají hold přírodě a ženskosti.

Kolekce dámských hodinek Oui&Me

Každá z kolekcí Oui&Me má jedinečnou atmosféru a charakteristické prvky. Hodinky Oui&Me Fleurette zdobí krásné květinové ilustrace, které navrhla Jessica. Dodávají se na kožených řemíncích nebo ocelových síťovaných náramcích. Barvy jsou tlumené. Milovníci romantických doplňků by si mezi modely z řady Amourette měli přijít na své. Hlavními motivy jsou srdce, obvykle umístěné na úrovni dvanácti hodin, a vážka umístěná uprostřed ciferníku. Řada Minette potěší ty, kteří mají malé zápěstí. Modely této řady mají menší obálky o rozměrech pouhých 28 mm. Je to ideální volba pro ženy, které si nechtějí ruku zahltit příliš masivním doplňkem. Vzorům této kolekce dominují motivy srdce a měsíce. Stejně jako u ostatních řad jsou k dispozici možnosti řemínku nebo náramku. Mezi hodinkami Oui&Me Bichette najdete nejvíce neformálních návrhů.

Oficiální prodejce Oui&Me - Autorizovaný obchod - Distributor

Hodinky Oui&Me, které najdete v našem obchodě, pocházejí od licencovaných distributorů. Podívejte se, co jsme pro vás připravili v našem internetovém obchodě. Zaručujeme rychlou a bezpečnou přepravu!