Chytré hodinky Vector Smart jsou odpovědí na potřebu estetických chytrých hodinek s dlouhou výdrží baterie a funkcemi pro sledování aktivity. Vector Smart je nová, dynamicky se rozvíjející značka chytrých hodinek s polským menu a specializovanou aplikací.

číst dál

Chytre hodinky Vector Smart

(17)

Nejoblíbenější
 1. -10%
  Chytré Hodinky Vector Smart Sport Set Chytré Hodinky Vector Smart Sport Set
  Doprava zdarma 24H
  1 837,00 Kč 1 659,00 Kč

  Vector Smart Sport SET VCTR-32-06RD

  Doprava zdarma 24H
 2. -10%
  Chytré Hodinky Vector Smart Classic Mesh Chytré Hodinky Vector Smart Classic Mesh
  Doprava zdarma 24H
  1 430,00 Kč 1 287,00 Kč

  Vector Smart Classic Mesh VCTR-33-03RG

  Doprava zdarma 24H
 3. -20%
  Chytré Hodinky Vector Smart Stylish Chytré Hodinky Vector Smart Stylish
  Doprava zdarma 24H
  2 707,00 Kč 2 165,00 Kč

  Vector Smart Stylish VCTR-34-02-RG

  Doprava zdarma 24H
 4. Chytré Hodinky Vector Smart Sport Set Chytré Hodinky Vector Smart Sport Set
  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
  1 214,00 Kč

  Vector Smart Sport SET VCTR-32-05NB

  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
 5. Chytré Hodinky Vector Smart Sport SET Chytré Hodinky Vector Smart Sport SET
  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
  1 214,00 Kč

  Vector Smart Sport SET VCTR-32-04YW

  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
 6. Chytré Hodinky Vector Smart Kids Chytré Hodinky Vector Smart Kids
  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
  1 130,00 Kč

  Vector Smart Kids VCTR-00-01BL-KIDS

  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
 7. Chytré Hodinky Vector Smart Stylish Chytré Hodinky Vector Smart Stylish
  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
  1 946,00 Kč

  Vector Smart Stylish VCTR-34-01-BK

  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
 8. -20%
  Chytré Hodinky Vector Smart Classic Mesh Chytré Hodinky Vector Smart Classic Mesh
  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
  1 430,00 Kč 1 144,00 Kč

  Vector Smart Classic Mesh VCTR-33-03BK

  Doprava zdarma
  nejpozději do 3 dnů
Nejoblíbenější

Obyčejné analogové hodinky jsou již dávno přežitkem. Chytré hodinky jsou v dnešní době stále oblíbenější. Chytré hodinky plné užitečných funkcí jsou dokonale přizpůsobené všem podmínkám. Chytré hodinky mají také moderní design, který lahodí oku. Jednou z nejzajímavějších značek vytvářejících chytré hodinky je Vector Smart. Podívejte se, co tato značka nabízí.

Na co si ceníme chytrých hodinek Vector Smart?

Vector Smart jsou sportovní hodinky pro každodenní aktivity, ale také pro aktivní lidi. Čím nás mohou tyto hodinky překvapit? V první řadě vydávají baterii, která umožňuje hodinkám pracovat trvale 5 až 15 dní v závislosti na použití modelu. Nabíjení probíhá díky praktické magnetické nabíječce USB a jeho doba je 2,5 hodiny. Dalším důležitým prvkem hodinek Vector Smart je menu a aplikace v polštině. Speciálně zkonstruovaná aplikace pro chytré hodinky Hit Fit Pro a Vector Smart je v polštině. Používání chytrých hodinek Vector Smart je proto skutečným potěšením.

Možnosti chytrých hodinek Vector Smart

Funkčnost je charakteristickým znakem každých chytrých hodinek. U modelů Vector Smart tomu není jinak. Každé hodinky jsou vybaveny užitečným teploměrem. Díky němu se majitel hodinek dozví, kdy je jeho tělesná teplota příliš vysoká nebo příliš nízká. Přesnost měření teploty je až 0,2 stupně Celsia. Dalším důležitým prvkem, který má každý fanoušek fyzických aktivit k dispozici, je měřič tepu. Co to je? Pulsmetr je funkce, pomocí které můžeme sledovat frekvenci pulsu a kontrolovat průtok krve v zápěstí. Pokud jste nadšenci do běhání, tato funkce nesmí ve vašich chytrých hodinkách chybět.

Nejen fyzickou aktivitou živ je člověk. Důležitou součástí života každého člověka je spánek. Pomocí aplikace Hit Fit Pro můžete zkontrolovat délku hlubokého spánku, mělkého spánku, počet a délku probuzení. Od nynějška poznáte i kvalitu svého spánku. Pro zaneprázdněné lidi je důležité mít neustále přehled o všech informacích dostupných v telefonu. Díky možnosti zobrazovat oznámení z telefonu na chytrých hodinkách Vector Smart budete mít přehled o nejdůležitějších zprávách, které vám přijdou na smartphone.

Vector Smart - přizpůsobte si své chytré hodinky na míru

Každý z nás při rozhodování o novém doplňku myslí nejen na jeho funkčnost, ale také na to, jak vypadá. Povrchová úprava chytrých hodinek Vector Smart je působivá! Díky naší široké nabídce hodinek si můžete vybrat svůj vysněný model z mnoha barevných variant. Ať už máte rádi chytré hodinky černé, růžové nebo bílé, Vector Smart je pro vás to pravé.

Rádi měníte hodinky podle příležitosti? Nic obtížnějšího už být nemůže. Hodinky si můžete přizpůsobit pomocí pěti dalších řemínků. Každý model je vybaven funkcí rychlé výměny řemínku, takže k jeho výměně nepotřebujete žádné nářadí.Každé chytré hodinky Vector Smart jsou vybaveny možností personalizace vzhledu ciferníku. V aplikaci Hit Fit Pro je k dispozici celá řada možností, jak změnit ciferník hodinek.

Chytré hodinky Vector Smart - správa aktivit pomocí aplikace

Výkon chytrých hodinek Vector Smart by nebyl tak výjimečný, kdyby nebyly vybaveny speciální aplikací HitFit Pro. Tato aplikace je k dispozici pro majitele systémů Android i iOS. Získáte s ním funkci budíku a buzení, můžete také dostávat upozornění na nečinnost, nebo pokud nevíte, kde jste nechali hodinky Vector Smart, použijte funkci "najít hodinky".

Oficiální prodejce Vector Smart - Autorizovaný prodejce - Distributor

Všechny hodinky Vector Smart, které pocházejí z našeho obchodu, jsou získány od licencovaného distributora, což z nich činí stoprocentní originál. Ověřte si to sami objednáním v našem internetovém obchodě.