Značka Traser je výrobcem špičkových vojenských hodinek, které svou kvalitou dokázaly zastínit mnoho předchozích kolekcí hodinek tohoto typu. Vysoká odolnost a funkce umožňující manipulaci v nepříznivých podmínkách se staly klíčem k ovládnutí světového trhu s vojenskými hodinkami.

číst dál

Hodinky Traser

(6)

Nejoblíbenější
Nejoblíbenější

Hodinky Traser jsou definicí přesnosti a nejlepší kvality zpracování. Švýcarská společnost přesně ví, jak vytvořit přístroj, který osloví každého milovníka elegantních a inovativních hodinek. Vojenské modely se výrazně odlišují od ostatních hodinek - jak svým jedinečným designem, tak vybavením složeným z nejodolnějších materiálů na trhu. Společnost Traser se může pochlubit použitím a inovativní metodou osvětlení hodinek, která funguje již více než 25 let. Jedná se o řešení vyvinuté švýcarskou společností mb-microtec - spočívá v použití tritia, izotopu vodíku, který při kontaktu s trubicí pokrytou luminoforem začne vyzařovat světlo. Společnost Traser věnuje pozornost i tomu nejmenšímu prvku svých hodinek a dodává výrobek, který překvapí v každém ohledu.

Vojenské hodinky Traser - vojenské pro náročné

Zajímavostí je, že hodinky Traser byly představeny americké armádě v roce 1991 a jejich následná obliba mezi civilisty dokázala, že robustnost, odolnost a přesnost jsou vlastnosti, které jsou žádoucí nejen pro vojáky. Dnes jsou hodinky mimořádně oblíbené mimo jiné mezi sportovci. Jsou totiž vhodné nejen pro každodenní použití, ale i pro sportovní aktivity. Každé hodinky Traser jsou vybaveny minerálním nebo safírovým sklíčkem, které poskytují vynikající ochranu proti poškrábání a promáčknutí, a vodotěsnost hodinek je dimenzována na 100 nebo 200 metrů, takže jsou vhodné pro plavání a potápění s akvalungem nebo bez něj.

Vyberte si své oblíbené vojenské hodinky Traser!

Vojenské hodinky Traser jsou rozděleny do čtyř řad, které překvapí svým jedinečným způsobem. Řada Tactical se vyznačuje analogovými hodinkami, které mají sice poněkud neformální charakter, ale díky tlumené barevné škále a minimalismu budou slušet i elegantnějším stylům. Jejich pohodlné silikonové nebo látkové řemínky se skvěle přizpůsobí zápěstí, zatímco kožené a ocelové verze jim dodají třídu a prestiž. Řada Sport obsahuje hodinky doplněné chronografem pro měření času, zatímco modely Classic zaujmou nejen vynikajícím zpracováním, koženými řemínky a ocelovými náramky, ale také přehlednými ciferníky, které jsou sice minimalistické, ale mimořádně funkční. Řada Author's GMT/Officer Pro Gunmetal zase naplno představuje potenciál inovativní technologie podsvícení číselníku a indexů - hodinky z této řady se nepochybně budou dobře hodit těm, kteří hodinky často používají po setmění. Hodinky Traser jsou certifikovány Federací švýcarského hodinářského průmyslu (FHS), což potvrzuje, že hodinky jsou minimálně z 60 % vyrobeny ve Švýcarsku. To je další zárukou vysoké kvality zpracování těchto hodinek a ujištěním o jejich spolehlivosti.

Oficiální prodejce Traser - autorizovaný obchod - distributor

Navštivte náš stacionární obchod nebo přejděte na Zegarownia.pl a vyberte si z mnoha dostupných hodinek Traser. Tyto a všechny ostatní produkty pocházejí od licencovaných distributorů. Zaručujeme atraktivní ceny a rychlé dodání!