Značka Victorinox je široce uznávanou společností spojenou s výrobou špičkových ocelových výrobků. Dlouholetá tradice výroby nožů jí pomohla pustit se do nových výzev, jako je výroba hodinek výjimečné kvality.

číst dál

Dámské hodinky Victorinox

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Objednejte si hodinky Victorinox na webových stránkách Hodinkovna ještě dnes a zjistěte, proč se pro ně rozhodly již tisíce milovníků krásně zpracovaných a odolných hodinek.

Victorinox - počátky podnikání

Společnost založil Karl Elsener v roce 1884 ve Švýcarsku. Zpočátku se společnost jmenovala "Victoria" na počest matky zakladatele, ale po zavedení nerezové oceli "inox" přijala název "Victorinox". Jen několik let po zahájení podnikání byl nůž vytvořený Elsenerem patentován. Tento model se vyrábí dodnes a je známý jako švýcarský důstojnický nůž. Tento legendární výrobek používají astronauti NASA, himálajští badatelé a polárníci. Značka si tak vydobyla trvalé místo v povědomí mnoha lidí po celém světě, a proto se rozhodla rozšířit své aktivity o výrobu špičkových hodinek.

Dámské hodinky Victorinox - sportovní elegance pro každou ženu

Díky dlouholeté tradici Victorinoxu ve vytváření praktických výrobků jsou také hodinky rozšířením filozofie značky. Hodinky jsou vyráběny s velkým důrazem na kvalitu materiálů. Praktická stránka hodinek se snoubí s jejich elegantním designem. Hodinky této značky proto budou nejen dobře fungovat při fyzických aktivitách, ale také je doplní elegantní detail. Tento produkt je ideální pro všechny ženy, které rády kombinují tyto dva prvky svého života.