Včetně pásu SUUNTO HR!
-33%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050810000HR Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue + HR pás Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue

15 469 Kč 10 367 Kč 5 102 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 15 469 Kč Instalments 0%: 15 x 691 Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Pás Suunto HR zdarma!

HR pásek zdarma pro vaše hodinky Suunto!

Pouze nyní při koupi tohoto modelu hodinek obdržíte ZDARMA pás Suunto Smart Heart Rate Belt M HR v hodnotě 1892 Kč, který vám pomůže kontrolovat srdeční tep během tréninku!

Detaily Suunto SS050810000HR

Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue + HR pás SS050810000HR jsou novou a vylepšenou verzí hodinek Suunto 9 Peak, které zná každý. Tyto mimořádně odolné a elegantní hodinky mají zcela nový operační systém, ještě lepší baterii s extrémně rychlým nabíjením a rozhraní, které ještě plynuleji reaguje na dotyk. Design příslušenství se skládá z displeje chráněného tvrdým safírovým sklem, silikonového řemínku a modrého obalu. Odolnost zařízení byla testována vojenskými testy. Vodotěsnost se odhaduje na 10 ATM.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

Nejvýkonnější hodinky Suunto všech dob

Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue SS050810000HR je nová verze nejprodávanějšího modelu 9 Peak. Řada vylepšení, kompaktní design s použitím nejkvalitnějších materiálů a úspěšné absolvování testů podle norem americké armády potvrzují vysoký výkon zařízení. Další silnou stránkou konstrukce Suunto je důraz na udržitelnost - energie potřebná k výrobě zařízení pochází ze 100 % z obnovitelných zdrojů. Když si vyberete hodinky Suunto 9 Peak Pro, získáte hodinky, které v sobě spojují to nejlepší.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Suunto 9 Peak Pro doporučeno - recenze odborníků a testerů

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak Pro jsou plně vybavené, velmi přesné GPS hodinky s velmi dlouhou výdrží baterie [...] díky vestavěným senzorům, možnostem navigace a tréninkovým možnostem jsou jednou z nejlepších voleb na trhu, pokud hledáte běžecké hodinky, zejména do terénu
.
Bieganieuskrzydla.pl
Runninguskrzydla.co.uk
Je to
[...] velmi užitečné [...], pokud hodláte trénovat více sportů, cvičit mnoho hodin týdně a hodláte žít v souladu se svým tělem - hodinky sdílejí poznatky o rychlosti naší regenerace během spánku a také nás informují o přetížení, čímž zabraňují přetrénování.
Clockhouse
Suunto 9 Peak Pro jsou opravdu solidní sportovní hodinky [...] Model je pečlivě vyroben a estetický design jde ruku v ruce s funkčností, která jistě potěší nejednoho sportovce. Líbí se mi transparentnost, pokud jde o uhlíkovou stopu, komplexní údaje o školení a automatické aktualizace.
Suunto

Inovace v hodinkách Suunto 9 Peak Pro

Ve srovnání s hodinkami Suunto 9 Peak má verze Pro až dvakrát rychlejší rozhraní. Díky nové výkonné čipové sadě reaguje okamžitě na dotyk, takže se rychle a pohodlně používá. Model má také nové, jasnější písmo a kapacitní baterii, která vydrží 40 hodin při tréninku v nejlepším režimu GPS a až 21 dní při každodenním používání. Rychlé nabití vám během 10 minut dodá dostatek energie na dvouhodinový trénink.

Suunto

Novinkou je také vojenská odolnost. Model byl podroben řadě testů na účinky náhlých změn teploty, poklesů, tlaku, písku, ledu a soli. Byl testován v souladu s normami MIL-STD-810H. Pokud jde o sportovní funkce, hodinky Suunto 9 Peak Pro mají dva nové sportovní režimy: šnorchlování a mermaiding. Je také vybaven dvěma dalšími navigačními systémy a měřením hloubky až do 10 metrů pod vodou.

Suunto

Vynikající kvalita provedení

Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue SS050810000HR je model, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Oproti předchozím verzím má displej jasnější písmo, větší číslice a kontrastní barvy.
 • Safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný silikonový řemínek v modré barvě, který je doplněn průhlednými prvky.
 • Modré pouzdro z nerezové oceli.
Suunto

Rozsáhlé funkce

HodinkySuunto Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue SS050810000HR mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth Low Energy - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
Suunto
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku.
 • Funkce počasí.
 • Kompas.
 • Výškoměr - barometrický a na základě údajů GPS.
Suunto

Suunto - váš osobní asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue SS050810000HR mají:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Hodinky lze provozovat při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU.
Suunto
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 80 sportovních režimů.
 • Automatické aktualizace softwaru. Zavádění vylepšení a nových funkcí. Model se aktualizuje bezdrátově přes Bluetooth. Stav stahování aktualizací lze zobrazit prostřednictvím aplikace Suunto.
 • Podpora pro Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závod s virtuálním běžcem), Snap to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - model umožňuje nabít baterii na dvě hodiny tréninku za 10 minut.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a nehrozí, že by se hodinkám vybila baterie. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 Peak Pro power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykové obrazovky a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Další informace.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

Maximální odolnost Suunto 9 Peak Pro - testováno podle vojenských standardů

Výrobky z kolekce Suunto 9 Peak Pro prošly řadou testů podle vojenských norem (MIL-STD-810H), jejichž úspěšné absolvování je potvrzením vynikající kvality a odolnosti. MIL-STD-810H je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní zkoušky. Stanovují ji Spojené státy publikací amerického ministerstva obrany za účasti americké armády, letectva a námořnictva a také Institutu environmentálních věd a technologií. Zahrnuje testy, které ověřují odolnost zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakým testům byl přístroj Suunto 9 Peak Pro podroben?

 • zkouška 500.6 - nízký tlak
 • zkouška 501.7 - vysoká teplota
 • zkouška 502.7 - nízká teplota
 • zkouška 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek navzdory suunto 9 paski

Výměna řemínku "Quick-release" pro snadnou výměnu

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak na to? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je snadné a rychlé. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš smartphone by měl mít iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Na hodinky Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue SS050810000HR se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční karta = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku
 • HR pás SS050579000

Více informací Suunto SS050810000HR

Mechanizm Smartwatch
Łączność Bluetooth™, USB
Technologie barometr, digitální kompas, vestavěné mapy, antimagnetická ochrana, protišoková ochrana
Wyświetlacz vícebarevný
Wyświetlacz dotykowy Ano
Powiadomienia telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Multimedia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcje pogodowe Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Funkcje dodatkowe Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkcje zdrowotne měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Funkcje sportowe krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Dyscypliny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Tarcza - kolor Zobrazit
Szkiełko Safírové
Typ paska Silikon
Pasek - kolor Modrá
Szerokość Paska 22.00 mm
Wodoszczelność 100 metrů
Rodzaj koperty Nerezová ocel
Szerokość koperty 43.00 mm
Grubość koperty 11.00 mm
Maks. obwód nadgarstka 175 mm
Dostępne języki PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Marka Suunto
Model SS050810000HR
Dla kogo Unisex
Gwarancja 2 roky
EAN 5905806100020

Recenze o Suunto 9 Peak Pro Ocean Blue SS050810000HR

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně