Včetně pásu SUUNTO HR!
-25%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm
Vyprodáno

Model SS050807000HR Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black + HR řemen Suunto 9 Peak Pro All Black

14 335,00 Kč 10 706,00 Kč 3 629,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 10 706,00 Kč 1 784,33 Kč x 6 splátky 0%
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

HR pásek zdarma pro vaše hodinky Suunto!

Pouze nyní při koupi tohoto modelu hodinek obdržíte ZDARMA pás Suunto Smart Heart Rate Belt M HR v hodnotě 1892 Kč, který vám pomůže kontrolovat srdeční tep během tréninku!

Detaily

Hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR jsou nabízeny s HR řemínkem. Jedná se o sportovní hodinky, které jsou vylepšenou verzí oblíbeného modelu Suunto 9 Peak. Díky jeho nejmodernějšímu procesoru je rozhraní dvakrát rychlejší. Model má také výkonnější baterii, displej s jasnějším písmem a kontrastními barvami a další navigační systémy. Při výrobě věnovala značka zvláštní pozornost minimalizaci emisí. Přístroj se vyznačuje odolností na vojenské úrovni: odolnost byla testována podle standardů americké armády. Záruka, která se na výrobek vztahuje, je 2 roky.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Konektivita

Inteligentní připojení s mobilními zařízeními díky inteligentní technologii Bluetooth.

FusedTrack ™

Algoritmus Suunto je jedinečný algoritmus FunedTraxtTrack ™ kombinuje data GPS a pohybových snímačů pro zlepšení přesnosti stopy a vzdálenosti. To vám umožní prodloužit životnost baterie snížením výkonu GPS bez významného ohrožení přesnosti.

GPS navigace

GPS umožňuje navigaci jak při plánované trase, míří do umístění POI nebo při návratu do výchozího bodu.

Správa napájení baterie

Inteligentní technologie baterií zajišťuje, že vaše hodinky nevyčerpají moci, když to nejvíce potřebujete. Kromě toho se hodinky učí vaše tréninkové vzory a dokonce vám připomíná, abyste ho účtovali, abyste byli vždy připraveni na další relaci.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou určeny pro konkrétní aktivity a účely, od příležitostné procházky venku do triatlonského závodu.

Testováno tvrdý

Hodinky byly testovány do extrému s tisíci hodin reálného využití v nejtěžších podmínkách Suuntho vnitřním testovacím týmem a sportovci po celém světě.

Dosud nejvýkonnější hodinky Suunto

Hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR jsou špičkové sportovní hodinky, které jsou ideální do sbírky každého milovníka aktivit. Společně s nimi je dodáván HR řemínek. Displej hodinek je chráněn safírovým sklíčkem pro ochranu před vnějším poškozením. Model má více než 97 vestavěných sportovních režimů, měření okysličení krve, počítadlo kalorií, sledování zátěže a regenerace, přesnou GPS s navigací a mnoho dalšího. Umožňuje také měření hloubky pod vodou (až do 10 m). Výrobek se skládá z pouzdra z nerezové oceli a silikonového řemínku, vše v černé barvě. Přístroj funguje na mimořádně výkonnou baterii.

Zegarki Suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Suunto 9 Peak Pro doporučujeme - recenze odborníků a testerů

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak Pro jsou plnohodnotné, mimořádně přesné GPS hodinky s velmi dlouhou výdrží baterie [...] jejich vestavěné senzory, možnosti navigace a tréninkové možnosti z nich dělají jednu z nejlepších voleb na trhu, pokud hledáte běžecké hodinky, zejména do terénu
.
Bieganieuskrzydla.pl
Runninguskrzydla.co.uk
Velmi se vyplatí [...], [...] pokud hodláme trénovat více sportů, cvičit mnoho hodin týdně a hodláme žít v souladu se svým tělem - hodinky sdílejí poznatky o rychlosti naší regenerace během spánku a také nás informují o přetížení, čímž zabraňují přetrénování
.
Clockhouse
Suunto 9 Peak Pro jsou opravdu solidní sportovní hodinky [...] Model je pečlivě vyroben a estetický design zde jde ruku v ruce s funkčností, která jistě potěší nejednoho sportovce. Líbí se mi transparentnost týkající se uhlíkové stopy, komplexní tréninkové údaje a automatické aktualizace.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR

Inovace hodinek Suunto 9 Peak Pro

Oproti hodinkám Suunto 9 Peak má verze Pro až dvakrát rychlejší rozhraní. Díky nové výkonné čipové sadě okamžitě reaguje na dotyk, takže se rychle a pohodlně používá. Model je také vybaven novým, jasnějším písmem a kapacitní baterií, která vydrží 40 hodin při tréninku v nejlepším režimu GPS a až 21 dní při každodenním používání. Rychlé nabití vám během 10 minut dodá dostatek energie na dvouhodinový trénink.

Suunto 9 Peak Pro All Black SS05080700

Novinkou je zde také odolnost na vojenské úrovni. Model prošel řadou testů na účinky náhlých změn teplot, pádů, tlaku, písku, ledu a soli. Byl testován v souladu s normami MIL-STD-810H. Pokud jde o sportovní funkce, hodinky Suunto 9 Peak Pro mají dva nové sportovní režimy: šnorchlování a mermaiding. Disponuje také dvěma dalšími navigačními systémy a měřením hloubky až do 10 metrů pod vodou.

Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR

Špičková kvalita provedení

Hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR jsou modelem, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Obrazovka má oproti předchozím verzím jasnější písmo, větší číslice a kontrastní barvy.
 • Tvrdé safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný silikonový řemínek v černé barvě.
 • Černé pouzdro z nerezové oceli.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR

Rozsáhlá funkčnost

Hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth Low Energy - ještě energeticky úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování aktivity.
 • Monitorování spánku.
 • Funkce počasí.
 • Kompas.
 • Výškoměr - barometrický a na základě údajů GPS.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR

Suunto - váš osobní asistent

Funkce hodinek Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - Časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Možnost provozu hodinek při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa v aplikaci Suunto nebo v hodinkách a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 97 sportovních režimů.
 • Automatické aktualizace softwaru. Zavádí vylepšení a nové funkce. Model se aktualizuje bezdrátově prostřednictvím Bluetooth. Stav stahování aktualizací lze zobrazit prostřednictvím aplikace Suunto.
 • Podpora hodinek Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závod s virtuálním běžcem), Snap to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - model umožňuje nabít baterii pro dvouhodinový trénink za 10 minut.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Suunto Fusedtrack jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a hodinkám nehrozí, že se vybije baterie. Fungování technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Zároveň zůstává měření velmi přesné.

Inteligentní baterie

Hodinky disponují třemi definovanými režimy baterie: Performance, Endurance a Ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky inteligentním upozorněním hodinky samy navrhnou změnu na režim vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 Peak Pro power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte si výdrž baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení displeje, úroveň vibrací, ovládání dotykového displeje a mnoho dalších možností. Režim baterie navíc můžete snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky mohou před koncem tréninku vybít. Jak prodloužíte dobu provozu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny ve videu níže:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě plnohodnotněji. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledům aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninkům a spánku a tipům, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. z Facebooku, Instagramu, WhatsApp a mnoha dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které absolvovali ostatní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete používat oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby, jako jsou Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve svém chytrém telefonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je během několika sekund snadno synchronizujte s hodinkami. Zjistěte, jak vytvářet vlastní trasy - .
 • Prohlížejte si historii tras a přidávejte na mapu vlastní body.
 • Upravujte ciferník hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazené na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled displeje.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí aplikace SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s hodinkami SuuntoPlus™

Další možnosti hodinek Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky kterým bude trénink s hodinkami Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim spalovače
 • Stoupání
 • Bezpečný
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Další informace.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Když si zakoupíte hodinky Suunto, získáte 60denní zkušební období pro přístup ke službě Strava Summit zdarma.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce, umožňuje jejich odeslání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsnost

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

Maximální odolnost Suunto 9 Peak Pro - testováno podle vojenských standardů

Výrobky z kolekce Suunto 9 Peak Pro byly podrobeny řadě testů podle vojenských norem (MIL-STD-810H), jejichž úspěšné absolvování je potvrzením špičkové kvality a odolnosti. MIL-STD-810H je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní testy. Stanovily ji Spojené státy publikací Ministerstva obrany USA za účasti americké armády, letectva a námořnictva a také Institutu pro vědu a technologie životního prostředí. Zahrnuje zkoušky pro ověření odolnosti zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakými testy prošel přístroj Suunto 9 Peak Pro?

 • Test 500.6 - nízký tlak
 • test 501.7 - vysoká teplota
 • test 502.7 - nízká teplota
 • test 503.7 - rychlá změna teploty
 • test 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek navzdory suunto 9 paski

Rychloupínací" výměna řemínku pro snadnou výměnu

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky pohodlnému mechanismu rychlého uvolnění. Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje jeho rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Kompatibilní řemínky

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na nabídku vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat se svým chytrým telefonem. Jak to udělat? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité si uvědomit, že aby bylo spárování možné, měl by mít chytrý telefon operační systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto s chytrým telefonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je rychlé a snadné. V několika málo krocích můžete sledovat účinky svého tréninku na displeji chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš chytrý telefon by měl mít operační systém iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Na hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuál
 • HR řemínek SS050579000
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný prodejce Suunto = centrální servisní podpora Suunto ve Finsku

Specifikace

Techniczne

SděleníBluetooth™, USB
Technologiebarometr, kompas, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy, antimagnetická ochrana, protišoková ochrana
Displejvícebarevný
Velikost a rozlišení obrazovky240x240 px 1,2"
Tvar displejekolo
Dotykový displejAno
Baterielithium-iontová baterie, režimy úspory baterie
NabíjeníUSB kabel
Výkon podle výrobceNejlepší tréninkový režim GPS: až 40 hodin, denní použití: až 21 dní, rychlé nabíjení: 10 minut nabíjení stačí na 2 hodiny tréninku

Funkcje

Oznámenítelefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédiaovládání hudby z telefonu
GPSzabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
VibraceAno
Data o počasíVýškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkceBudík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdravíměření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkcekrokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplínyběh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty

Podstawowe

Barva ciferníkuZobrazit
SklíčkoSafírové
Materiál řemínkuSilikon
Barva řemínkuČerná
Šířka řemínku22.00 mm
Vodotěsnost100 metrů
Materiál pouzdraNerezová ocel
Šířka pouzdra43.00 mm
Tloušťka pouzdra11.00 mm
Max. obvod zápěstí175 mm
Operační systémAndroid OS, iOS
Telefonní aplikace Suunto App
Dostupné jazykyPL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
ZnačkaSuunto
ModelSS050807000HR
TypUnisex
Záruka2 roky

Recenze o Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000HR

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty