-31%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050807000 Sportovní hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black Suunto 9 Peak Pro All Black

Hodnocení zákazníků: 5
12 601 Kč 8 665 Kč 3 936 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 12 601 Kč Instalments 0%: 15 x 578 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Tvé fotky

Foto # z 2

Detaily Suunto SS050807000

Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 jsou sportovní hodinky, které jsou vylepšenou verzí oblíbených hodinek Suunto 9 Peak. Díky nejmodernějšímu procesoru je rozhraní dvakrát rychlejší. Model má také výkonnější baterii, displej s jasnějším písmem a kontrastními barvami a další navigační systémy. Při výrobě věnovala značka zvláštní pozornost minimalizaci emisí. Zařízení se vyznačuje vojenskou odolností: odolnost byla testována podle standardů americké armády. Záruka na výrobek je 2 roky.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

Dosud nejvýkonnější hodinky Suunto

Hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 jsou špičkové sportovní hodinky, které jsou ideální do sbírky každého milovníka aktivit. Obrazovka je chráněna safírovým sklem, které chrání před vnějším poškozením. Model má více než 97 vestavěných sportovních režimů, měření okysličení krve, počítadlo kalorií, sledování zátěže a regenerace, přesnou GPS s navigací a mnoho dalšího. Umožňuje také měření hloubky pod vodou (až do 10 m). Produkt se skládá z pouzdra z nerezové oceli a silikonového řemínku, vše v černé barvě. Zařízení je napájeno mimořádně výkonnou baterií.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Suunto 9 Peak Pro doporučeno - recenze odborníků a testerů

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak Pro jsou plně vybavené, velmi přesné GPS hodinky s velmi dlouhou výdrží baterie [...] díky vestavěným senzorům, možnostem navigace a tréninkovým možnostem jsou jednou z nejlepších voleb na trhu, pokud hledáte běžecké hodinky, zejména do terénu
.
Bieganieuskrzydla.pl
Runninguskrzydla.co.uk
Je [...
] velmi užitečné [...], pokud hodláme trénovat více sportů, cvičit mnoho hodin týdně a hodláme žít v souladu se svým tělem - hodinky sdílejí poznatky o rychlosti naší regenerace během spánku a také nás informují o přetrénování, čímž zabraňují přetrénování
.
Clockhouse
Suunto 9 Peak Pro jsou opravdu solidní sportovní hodinky [...] Model je pečlivě vyroben a estetický design jde ruku v ruce s funkčností, která jistě potěší nejednoho sportovce. Líbí se mi transparentnost, pokud jde o uhlíkovou stopu, komplexní údaje o školení a automatické aktualizace.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000

Inovace v hodinkách Suunto 9 Peak Pro

Ve srovnání s hodinkami Suunto 9 Peak má verze Pro až dvakrát rychlejší rozhraní. Díky nové výkonné čipové sadě reaguje okamžitě na dotyk, takže se rychle a pohodlně používá. Model má také nové, jasnější písmo a kapacitní baterii, která vydrží 40 hodin při tréninku v nejlepším režimu GPS a až 21 dní při každodenním používání. Rychlé nabití vám během 10 minut dodá dostatek energie na dvouhodinový trénink.

Suunto 9 Peak Pro All Black SS05080700

Novinkou je také vojenská odolnost. Model byl podroben řadě testů na účinky náhlých změn teploty, poklesů, tlaku, písku, ledu a soli. Byl testován v souladu s normami MIL-STD-810H. Pokud jde o sportovní funkce, hodinky Suunto 9 Peak Pro mají dva nové sportovní režimy: šnorchlování a mermaiding. Je také vybaven dvěma dalšími navigačními systémy a měřením hloubky až do 10 metrů pod vodou.

Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000

Špičková kvalita provedení

Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 je model, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Oproti předchozím verzím má displej jasnější písmo, větší číslice a kontrastní barvy.
 • Tvrdé safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný silikonový řemínek v černé barvě.
 • Černé pouzdro z nerezové oceli.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000

Rozsáhlé funkce

Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 funkce:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth Low Energy - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku.
 • Funkce počasí.
 • Kompas.
 • Výškoměr - barometrický a na základě údajů GPS.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000

Suunto - váš osobní asistent

Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 funkce:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Hodinky lze provozovat při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU.
Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 97 sportovních režimů.
 • Automatické aktualizace softwaru. Zavádění vylepšení a nových funkcí. Model se aktualizuje bezdrátově přes Bluetooth. Stav stahování aktualizací lze zobrazit prostřednictvím aplikace Suunto.
 • Podpora pro Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závod s virtuálním běžcem), Snap to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - model umožňuje nabít baterii pro dvouhodinový trénink za 10 minut.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a nehrozí, že by se hodinky vybily. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 Peak Pro power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykového displeje a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Další informace.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

Maximální odolnost Suunto 9 Peak Pro - testováno podle vojenských standardů

Výrobky z kolekce Suunto 9 Peak Pro prošly řadou testů podle vojenských norem (MIL-STD-810H), jejichž úspěšné absolvování je potvrzením vynikající kvality a odolnosti. MIL-STD-810H je vojenský standard pro environmentální inženýrství a laboratorní zkoušky. Stanovují ji Spojené státy publikací amerického ministerstva obrany za účasti americké armády, letectva a námořnictva a také Institutu environmentálních věd a technologií. Zahrnuje testy, které ověřují odolnost zařízení v typických provozních a přepravních podmínkách. Jakým testům byl přístroj Suunto 9 Peak Pro podroben?

 • zkouška 500.6 - nízký tlak
 • zkouška 501.7 - vysoká teplota
 • zkouška 502.7 - nízká teplota
 • zkouška 503.7 - rychlá změna teploty
 • zkouška 507.6 - vlhkost
 • zkouška 510.7 - písek a prach
 • zkouška 516.8 - náraz, pád
 • zkouška 521.4 - mráz, mrznoucí déšť
zegarek navzdory suunto 9 paski

Výměna řemínku "Quick-release" pro snadnou výměnu

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak na to? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je rychlé a snadné. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš chytrý telefon by měl mít systém iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Na hodinky Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční karta = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050807000

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie barometr, kompas, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy, antimagnetická ochrana, protišoková ochrana
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 11.00 mm
Max. obvod zápěstí 175 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Značka Suunto
Model SS050807000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084508508

Recenze o Suunto 9 Peak Pro All Black SS050807000 (2)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 05.11.22
  100%
  Hodinky jsem zakoupil před několika dny. Mohu říci, že fungují velmi dobře i v náročných podmínkách. Prach, voda, žádné otřesy ani změny teplot na ně nedělají dojem. V tomto ohledu vypadají stejně obrněně jako hodinky G-SHOCK.
  Arek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 31.10.22
  100%
  Velmi rychlé dodání, hodinky běží velmi hladce. Ve skutečnosti mnohem rychleji než jakékoli sportovní hodinky, které jsem testoval za několik let. Zprávy jsou oproti předchozímu modelu mnohem zřetelnější, mega viditelné i při vysokém slunci a pohybu. Zatím mega super. Už se těším až je vyzkouším při šnorchlování. Budu testovat za 1 měsíc v Egyptě, při potápění.
  Daro85 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//