-6%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model SS050890000 Sportovní hodinky Suunto 5 Peak Wildberry Suunto 5 Peak Wildberry​

4 764,00 Kč 4 456,00 Kč 308,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 456,00 Kč 742,67 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Technologicky vyspělé hodinky Suunto 5 Peak Wildberry SS050890000 jsou sportovní hodinky, které vás podpoří při získávání motivace ke cvičení, zlepšování vašich aktuálních výsledků a zajištění efektivního odpočinku. Model se skládá z odolného polyamidového obalu vyztuženého sklem stříbrné barvy, vícebarevného displeje stíněného hesiovým sklem a perforovaného řemínku z pružného růžového silikonu. Oproti verzi Suunto 5 je přístroj lehčí, má výkonnější baterii, vylepšený design, možnost výměny řemínku a systém automatické aktualizace softwaru. Díky aktualizaci hodinky podporují strukturované tréninky, aplikace a průvodce Suunto Plus, včetně například běžeckých cvičení, různých tréninků a tréninkových aplikací, a zařízení s podporou Suunto Plus, včetně teplotního čidla. K dispozici je dalších 15 aplikací. Vodotěsnost 30 metrů umožňuje s hodinkami na zápěstí plavat, plachtit nebo surfovat. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka a je zabalen ve značkové krabičce.

Watch Faces

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Regenerace
Regenerace

Díky funkci regenerace zkontrolujete sloupcový graf svých zdrojů za posledních 16 hodin a procentuální hodnotu, která je odhadem jejich aktuální úrovně.

Zóny intenzity
Zóny intenzity

Zóny intenzity vám pomohou posílit kondici při cvičení. Každý z nich zatěžuje tělo jiným způsobem a má jiný vliv na celkovou kondici. Existují zóny: lehká, středně těžká, těžká, velmi těžká, maximální.

Trasy
Trasy

Model má zabudovanou funkci navigace po trase. Zobrazení mapy můžete přiblížit nebo oddálit nebo uložit aktuální polohu. Hodinky vám pomohou udržet se na trase pomocí upozornění.

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytne nástroje a tipy, které vám pomohou žít aktivním životním stylem. Zahrnuje přístup k různým aplikacím, takže můžete sdílet své výsledky s komunitou a získat přístup k cenným tipům.

Tipy pro adaptivní trénink
Tipy pro adaptivní trénink

Zařízení sleduje úroveň vaší kondice a na základě vašich pokroků a cílů upravuje personalizované tréninkové tipy. Doporučuje regeneraci po náročných trénincích a v případě potřeby vás motivuje.

Funkce

Sledování aktivit

Hodinky sledují celkovou úroveň aktivity po celý den, 7 dní v týdnu. Zařízení počítá kroky a spálené kalorie.

Adaptivní vzdělávací vedení

Zařízení sleduje vaši úroveň aktivity a upravuje pokyny pro školení k vašemu pokroku a cílům. Doporučuje regeneraci po tvrdém tréninku a zvyšuje vaši motivaci.

APNEA TIMER.

Časovač apnoe vám pomůže zlepšit techniku ​​dýchání.

Konektivita Bluetooth

Sledování Suunto používá technologii Bluetooth pro odeslání a přijímání informací z mobilního zařízení, když jste spárovali hodinky s aplikací Suunto App. Stejná technologie se také používá při párování lusků a senzorů.

Barevná obrazovka

 

Přizpůsobitelná obrazovka

Suunto Watch je dodáván s několika hodinami, které si vyberou z, jak digitální, tak analogové styly.

Efektivní trénink s hodinkami SuuntoPlus™

Další možnosti hodinek Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky kterým bude trénink s hodinkami Suunto ještě efektivnější:

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích a podporovaných modelech hodinek Suunto Plus™. .

Aplikace

Partneři

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují ke třem platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

  • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Trénink, Bezpečnost a Analýza. Když si zakoupíte hodinky Suunto, získáte 60denní zkušební období pro přístup ke službě Strava Summit zdarma.
  • Training Peaks - umožňuje sledovat vaše sportovní výkony. Služba vám dává možnost přesně měřit srdeční tep, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Se zakoupením hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
  • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
  • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí personalizovaný trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
  • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odeslání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní tréninky/aktivity s komunitou.
  • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost vůči vodě

Díky vodotěsnosti 30 metrů se zařízením na zápěstí můžete plavat, surfovat nebo plachtit bez obav z poškození.

Vodotěsnost přístroje Suunto 5 Peak

Snadná výměna řemínku díky funkci "Quick-release".

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 5 Peak trvá jen několik sekund díky pohodlnému mechanismu rychlého uvolnění. Nepotřebujete žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje jeho rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Záruka

Na hodinky Suunto SS050890000 se vztahuje dvouletá záruka a jsou zabaleny ve značkové krabičce.

Co je v krabička?

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, jiný
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Výškoměr, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Růžová
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 30 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Max. obvod zápěstí 200 mm
Dostupné jazyky PL, CS, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HE, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR
Značka Suunto
Model SS050890000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084209306​​

Recenze o Suunto 5 Peak Wildberry​ SS050890000

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty